Zendaya Coleman Čistá hodnota

Koľko stojí Zendaya Coleman Worth?

Čistá hodnota Zendaya Colemana: 15 miliónov dolárov

Čisté imanie Zendaya Coleman: Zendaya Coleman je americká herečka, speváčka a tanečnica, ktorá má čistú hodnotu 15 miliónov dolárov. Zendaya úspešne prešla z detského herca v šou Disney k skutočnej filmovej hviezde a úspešnému podnikateľovi.

Zendaya Maree Stoermer Coleman sa narodila v Oaklande v Kalifornii 1. septembra 1996. Zendaya Coleman začala ako dieťa trénovať a vystupovať na Kalifornskom shakespearovskom festivale. Ďalej navštevovala Oaklandskú umeleckú školu a americké konzervatórium. Svoju profesionálnu kariéru začala ako modelka. Objavila sa v reklamách na Macy's, Old Navy a na tovar súvisiaci s produktom „iCarly“. Ako tanečnica sa predstavila aj v reklamách a hudobných videách.

V roku 2010 bola uvedená do šou, ktorá z nej urobila meno domácnosti, ako Rocky Blue v populárnej sérii „Shake It Up“ na Disney Channel. Odvtedy sa venovala aj práci pre animovaný film Pixie Hollow Games a zahrala si vo filme Frenemies na Disney Channel. Začala tiež hudobnú kariéru a svoje prvé turné zahájila v auguste 2012. Bola účastníčkou 16. sezóny „Dancing with the Stars“. Zendaya začala hrať ako K.C. Cooper v televíznom seriáli K.C. V utajení v roku 2015 a slúžil tiež ako koproducent šou. V roku 2017 sa objavila vo filmoch Spider-Man: Homecoming a The Greatest Showman. V roku 2019 sa objavila v snímke Spider-Man Far From Home.

Čistá hodnota Zendaya

(Foto Matt Winkelmeyer / Getty Images)

Ako speváčka Coleman vydala v roku 2013 debutový štúdiový album Zendaya a album sa dostal na 51. priečku v hitparáde Billboard 200. Úspech mala so singlom 'Replay', ktorý sa dostal na 20. miesto v americkom popovom rebríčku, na 40. miesto v Billboard Hot 100 a na 8. miesto v Austrálii a získal certifikát Platinum. Zendaya získala ocenenie Teen Choice Awards v roku 2014 za ikonu Candice's Choice Style Icon a v roku 2017 za letnú filmovú hviezdu Choice: Female for Spider-Man: Homecoming. V rokoch 2016 a 2017 získala aj cenu Kids 'Choice Awards za obľúbenú televíznu herečku a obľúbenú ženskú televíznu hviezdu za K.C. V utajení. Jej kniha Between U and Me: How to Rock Your Tween Years with Style and Confidence vyšla v roku 2013 a má tiež líniu oblečenia a topánok. K tomuto písaniu má iba na Instagrame viac ako 70 miliónov sledovateľov.

Nehnuteľnosť : V roku 2017 Zendaya zaplatila 1,4 milióna dolárov za dom v Northridge v Kalifornii. V marci 2020 zaplatila Zendaya 4 milióny dolárov za dom s rozlohou 5 000 štvorcových stôp, ktorý sedí na 4-hektároch v kalifornskom Encine. Od tohto písania naďalej vlastní dom Northridge.

Zendaya Coleman Čistá hodnota

Zendaya

Čistá hodnota: 15 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 1. september 1996 (24 rokov)
Rod: Žena
Výška: 1,78 m
Povolanie: Herec, spevák, tanečník
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia