Zach Braff Čistá hodnota

Koľko stojí Zach Braff?

Čistá hodnota Zacha Braffa: 20 miliónov dolárov

Plat Zacha Braffa

350 dolárov na epizódu

Zach Braff Čistá hodnota a plat: Zach Braff je herec, spisovateľ, producent a režisér z New Jersey, ktorý má čistú hodnotu 20 miliónov dolárov. Zach Braff je pravdepodobne najlepšie známy pre svoju rolu v komediálnom seriáli hitov Kroviny , v ktorom hral J. D. Za tých rokov si získal meno aj rôznymi filmovými úlohami. Zach Braff sa navyše po svojom debute ukázal ako úspešný režisér Zlatý štát , v ktorom tiež napísal a účinkoval. Ako rozhľadený a všestranný herec je Zach Braff známy aj tým, že sa objavuje na pódiách v inscenáciách na Broadwayi.

Kariéra: Prvá televízna rola Zacha Braffa sa objavila v 90. rokoch Klub opatrovateľov detí . Potom nasledovala jeho prvá filmová rola Záhada vraždy na Manhattane , film, ktorý získal pozitívne recenzie napriek tomu, že nedokázal preraziť ani pri pokladni. V tomto období sa tiež objavil na javisku v inscenácii Macbeth pre newyorské verejné divadlo.

Braffov prielom nastal v roku 2001, keď si zarezervoval svoju prvú vedúcu úlohu v televíznom seriáli Kroviny . Vďaka svojim vystúpeniam v seriáli až do finále v roku 2010 bol Braff nominovaný na tri Zlaté glóbusy a cenu Emmy. Režíroval tiež sedem epizód a ako výkonný producent pôsobil počas deviatej sezóny tejto šou.

Mimo Kroviny Zach Braff je známy tým, že vyjadruje titulárnu postavu v Disneyho animovanom filme Kuriatko . Postavu vyjadril aj v rôznych videohrách Disney. Ďalšia významná rola nastala v roku 2006 Posledný bozk , romantická dráma, ktorá mala slabé recenzie a nedokázala preraziť ani v pokladni. V roku 2006 sa tiež objavil v r Ex , ďalšie kritické a komerčné zlyhanie. V roku 2010 Braff hral v Vysoké životné náklady , kanadský nezávislý film, ktorý získal priemerné recenzie. Aj keď Zach Braff získal hlavnú rolu v Alex, Inc. v roku 2018 ABC reláciu zrušila už po jednej sezóne.

Potom, čo zažil hlavný úspech s Kroviny , Zach Braff pokračoval v divadelnej kariére. V roku 2002 Braff účinkoval v produkcii Dvanásta noc oblečené v newyorskom verejnom divadle. V roku 2010 sa objavil v mimobroadwayskej inscenácii hry s názvom Dôvera . V roku 2011 napísal hru s názvom Všetci noví ľudia , ktorá debutovala v New Yorku a neskôr bola uvedená v divadlách v Manchestri a Londýne. V roku 2014 sa Braff objavil v muzikáli na Broadwayi Guľky nad Broadway The Musical .

V roku 2004 režíroval a písal Zach Braff Garden State, film, ktorý sa ukázal ako mimoriadne úspešný napriek pochybnostiam producentov, ktorí sa spočiatku zdráhali financovať. Stav záhrady dokázal v pokladni vyťažiť viac ako 35 miliónov dolárov, čo je zdravá návratnosť filmu s rozpočtom iba 2,5 milióna dolárov. Aj keď si vo filme zahral Zach Braff, získal značnú pochvalu za soundtrack k filmu, ktorý osobne zostavil. V roku 2005 získal cenu Grammy za najlepší soundtrack pre kompiláciu za film, televíziu alebo iné vizuálne médiá.

Braff nadviazal na svoje druhé režisérske úsilie v roku 2014, Kiežby som tu bol . Tentokrát boli protichodné recenzie a film pri pokladni nedosahoval príliš dobré výsledky. Preslávil sa tiež réžiou rôznych hudobných videí a ako výkonný producent pôsobil v niekoľkých dokumentárnych filmoch.

Obchodné podniky: V roku 2009 si Zach Braff otvoril vlastnú reštauráciu: Mermaid Oyster Bar. Pomáhal tiež financovať divadlo Rio v Monte Riu, venoval značnú sumu, ktorá im umožnila kúpiť nový digitálny projektor. V roku 2020 Donald Faison a Zach Braff spolupracovali na novom podcaste s názvom Falošní lekári, skutoční priatelia . Podcast funguje ako akýsi „zákulisný“ komentár Kroviny, a každú epizódu si znova pozrú, zatiaľ čo prezradia svoje zážitky pri natáčaní.

Mike Coppola / Getty Images

Vzťahy: Zach Braff začal slávne randiť s Mandy Moore v roku 2004. O dva a pol roka neskôr svoj vzťah ukončili. Následný vzťah Braffa s modelkou Taylor Bagleyovou trval dlhšie a randili s rokmi 2009 až 2014. Po tomto vzťahu nadviazal Zach Braff vzťah s Florence Pugh, ktorá je herečkou známou pre film z roku 2016. Lady Macbeth . Pugh je Braffovým juniorom o viac ako 20 rokov, čo prinieslo nepriaznivé komentáre mediálnych odborníkov.

Polemika: V epizóde z roku 2005 Punk'd , Braff bol žartom jeho Kroviny hviezdu Donalda Faisona, ktorý nechal vtipkárom namaľovať úplne nový sprej značky Zach Braff na Porsche. Zach Braff potom prenasledoval tínedžerských vtipkárov, bil ich a začal byť násilný. Tento okamih bol upravený mimo záverečnú epizódu.

Koníčky a záujmy: Zach Braff je hrdým demokratom a vo svojej opätovnej volebnej kampani v roku 2012 verejne podporil prezidenta Baracka Obamu. Je známy svojimi otvorenými názormi proti názorom republikánov, ktoré ich často obviňujú z klamstva verejnosti.

Zach Braff je vo svojom voľnom čase amatérsky pilot. V roku 2008 oficiálne získal pilotný preukaz, čo mu umožnilo riadiť Cirrus SR20 bez dozoru. Cirrus SR20 je jedno z najpopulárnejších lietadiel na civilné použitie a často sa používajú v leteckých školách.

Nehnuteľnosť: V roku 2003 Zach Baff zaplatil približne 1 milión dolárov za byt s rozlohou 2 173 štvorcových stôp v losangeleskej štvrti Hollywood Hills. V roku 2007 Zach Braff rozdelil svoj čas medzi LA a New York City po zakúpení bytu v hodnote 3,2 milióna dolárov na Manhattane. Apartmán s rozlohou 2 500 metrov štvorcových sa nachádza v budove Union Square a v tejto rezidencii žije aj mnoho ďalších hercov. Baff skutočne kúpil svoj byt od Toma O'Horgana, známeho divadelného herca na Broadwayi.

V budove býva aj známa herečka Heather Graham. Grahamov byt je údajne priamo nad Braffovým domom, čo vzbudzovalo znepokojenie, keď herečka vo svojom dome náhodne zapálila oheň. Na miesto boli privolaní hasiči, ktorých hasenie požiaru trvalo 45 minút. Údajne to spôsobili sviečky ponechané bez dozoru počas kúpania Heather Graham.

Plat: Kedy Kroviny bol na vrchole, Zach Braff bol jedným z najlepšie zarábajúcich hercov v televízii. Aj keď jeho plat v priebehu rôznych sezón kolísal, v jednej chvíli zarobil 350 000 dolárov za epizódu Kroviny . To sa rovná ročnej mzde iba za siedmu sezónu približne 3,85 milióna dolárov. Zach Braff navyše režíroval sedem epizód filmu Kroviny , ktorá by mu poskytla samostatnú dodatočnú výplatu za každú z týchto epizód.

Zach Braff Čistá hodnota

Zach Braff

Čistá hodnota: 20 miliónov dolárov
Plat: 350 dolárov na epizódu
Dátum narodenia: 6. apríla 1975 (46 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,83 m
Povolanie: Herec, filmový režisér, hlasový herec, televízny producent, televízny režisér, scenárista, filmový producent
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020

Príjmy Zacha Braffa

  • Vydrhne 350 000 dolárov / epizóda
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia