Piatkové turné „Takže si myslíš, že vieš tancovať“ valčíkom do mesta

4991686-4-44991686-4-4 4969802-1-4

Vie, že môžu tancovať - ​​a tiež úspešne cestovať. Film „Takže si myslíš, že vieš tancovať“ už piaty rok očaruje USA živou šou podľa najnovšej sezóny. V piatok sa zastaví v Planet Hollywood.

Toto turné znova vytvorí najpopulárnejšie hip-hopové, tanečné, tanečné, tango, broadwayské a salsové duety z televízneho seriálu Fox, ktorý vezme neznámych tanečníkov a pozdvihne ich na slávu á la 'American Idol'.

'Ak sa prídete pozrieť na turné a poznáte show, uvidíte svojich obľúbených, ktorých máte radi,' hovorí víťazka siedmej sezóny Lauren Frodermanová zo zastávky na turné v Salt Lake City.Súčasná živá show sa môže pochváliť aj siedmimi novými skupinovými tancami-vrátane skladieb z diskotéky a bollywoodskej hudby a rutiny B-boya, o ktorej Froderman hovorí, že publikum sa „zvyčajne zblázni“.

19 -ročný Froderman vystupuje spolu so siedmimi súťažiacimi Adechike Torbertom, Ashley Galvan, Billy Bell a Jose Ruizom. A prvýkrát sa zapoja súťažiaci z predchádzajúcich sezón (predovšetkým víťaz šiestej sezóny Russell Ferguson).

'Bude to vzrušujúce,' hovorí Froderman. 'Nikdy sa nebudete nudiť, pretože je to skvelá show.'

„Takže si myslíš, že vieš tancovať“ už má silné väzby na Las Vegas. Tri z objavov tejto šou sídlia v inscenáciách Strip: Jessica King s „Le Reve“ vo Wynn Las Vegas a Chris Jarosz a Markíza Cunningham s „Viva Elvis“ v Arii. (Všetci boli bývalými 20 najlepšími finalistami.)

Las Vegas tiež hostí druhú fázu vyčerpávajúceho procesu konkurzu na show. Za posledných niekoľko sezón bola táto stránka Planet Hollywood. Vďaka tomu je dnešný večer obzvlášť emocionálnou zastávkou na turné, pretože keď Froderman a jej kolegovia naposledy vystúpili do tejto fázy, netušili, či urobia posledný strih.

'Myslím si, že to bude divné, pretože tam sa to všetko začalo,' hovorí Froderman. 'Bude to však posilňujúci zážitok pre každého, keď vieme, ako ďaleko sme sa dostali.'

Frodermanová, rodáčka z Phoenixu, ktorej cieľom je dvojitá kariéra tanca a herectva, je známa svojou schopnosťou ovládať rôzne tanečné štýly. V júni sa na šou dostala aj do titulkov pre poruchu šatníka. Pri tanci s hviezdnym Neilom Haskellom na nahrávku Debbie Gibsonovej z albumu „Let Me Entertain You“ sa Frodermanovi zapol ľavý popruh. Našťastie pre ňu šaty zostali na mieste.

'Nechal som to nahrať kvôli mimoriadnej opatrnosti,' hovorí, 'a je to dobrá vec, ktorú som urobil, pretože to mohla byť iná show.'

Froderman hovorí, že prináša do Planet Hollywood množstvo kaziet, „aj keď je to Vegas“.

Kontaktujte reportéra Corey Levitana na adrese clevitan@review journal.com alebo 702-383-0456.

Náhľad

Čo: Turné „Takže si myslíš, že vieš tancovať“

Kedy: 19:30 hod. Piatok

Kde: Divadlo múzických umení, Planet Hollywood, 3667 Las Vegas Blvd. Juh

Vstupenky: 46,15 dolárov-66,05 dolárov (800-745-3000)