Whoopi Goldberg nebude žiť vo svete fantázie

Whoopi Goldberg (s láskavým dovolením)Whoopi Goldberg (s láskavým dovolením)

Whoopi Goldberg sa už nikdy nechce oženiť, po troch rozvodoch a ďalších rozchodoch; a teraz píše knihu, aby obhajovala realistický pohľad na romantiku.

Whoopi - ktorá vystupuje v piatok na ostrove pokladov počas víkendu 59. narodenín - mi povedala, že ani nehľadá vážny vzťah.

Odpovedal som, OK, takže ak je niekto na vašej show Ostrov pokladov a hovorí: „Idem s Whoopi,“ nemôže nič urobiť?Nie, povedal Whoopi a zopakoval: Nie. Radšej by mali len mávnuť rukou.

Mimochodom, Whoopi sa nevyhol manželstvu v nejakom trpkom rozhovore. Náš rozhovor sme začali diskusiou o jej úrovni šťastia.

koľko peňazí nechala anna nicole smith svojej dcére

Život je pre mňa veľmi dobrý, povedal Whoopi. To neznamená, že sa nikdy nehnevám. Ale no tak, mám očarený život.

Opýtal som sa Whoopi, čo povie vo svojej knihe s dátumom vydania v septembri 2015.

V zásade hovorte vo vzťahoch pravdu, poradila. Ak máte niekoho, s kým nemôžete povedať pravdu, aký to má zmysel?

Zdá sa, že pre ľudí je vždy šokom, keď zistia, že osoba, ktorú si vzali, nie je osobou, o ktorej si mysleli, že sa oženili, kvôli tajomstvám a klamstvám.

koľko zarába morálka natalie

A ďalšia vec: Whoopi povedal, že muži v zlých manželstvách často hovoria: Myslel som si, že by som ju mohol zmeniť, a ženy hovoria, že som si myslel, že by som mohol zmeniť ja jeho.

Ale nikto nemôže nikoho zmeniť.

Whoopi uviedla, že jej trvalo 25 až 30 rokov, kým sa naučila toto všetko a ešte viac o romantike.

Preto si myslím, že každý by mal byť na terapii, povedal som. Môj terapeut hovorí, že väčšina ľudí žije vo fantázii.

Áno, povedal rázne Whoopi. Je to znepokojujúce

Moja otázka znie: Keď ste k sebe a svojmu milovanému úplne úprimní, stále potrebujete v hlave fantáziu, nejaký fiktívny vesmír, na akýkoľvek účel?

koľko je čistá hodnota Billa cosbyho

Na fantázii nie je nič zlé, povedal Whoopi. Jednoducho v tom nemôžete žiť. V tvojej hlave nie je nikto, iba ty. Snažíte sa dosiahnuť, aby ľudia žili vo fantázii, o ktorej nič nevedia. Nie je to v ich hlave. Je to v tvojej hlave.

Wow. To je skutočný pohľad.

Stále dúfate romanticky? Opýtal som sa.

Akým spôsobom? Znovu sa oženiť? Nie, to nechcem. Nie, povedal Whoopi. Nie je to moja vec Uvedomujem si to. Myslím, že som to vždy vedel. Jednoducho som to nikdy nepovedal nikomu, s kým som bol. A preto to nevyšlo.

koľko zarobila gervonta davisová

Radšej bude žiť s vnučkou ako s mužom.

Najväčšie vzťahy v mojom živote sú s rodinou. Nechcem nikoho stavať do pozície, že by povedal: „Prečo tam ideš znova?“ Je to preto, že je to moja rodina. Nikto pred nimi nikdy nebude. Je to veľmi silný človek, ktorý to zvládne.

A úprimne povedané, pri hľadaní (kvôli láske) sa nudím. Nehľadám si priateľa. Ak potrebujem mužskú pozornosť, dokážem to. Ale nehľadám nikoho iného.

Povedal som Whoopi, že som poznal ženy, ktoré prestali chodiť úplne, pretože sa toho nabažili, a poznal som ďalšie, ktorých to už omrzelo, ale prispôsobili sa pravdivému a obmedzenému plánu zoznamovania.

Ľudia, ktorí hovoria: „Už nikdy nebudem randiť,“ to nedáva veľký zmysel, povedala.

čistá hodnota tigrích lesov za rok 2016

Ak nehľadáte vzťah, nepredstierajte, že ste, pretože to ubližuje iba osobe na druhej strane.

Ale väčšina ľudí to nerobí. Hovoria: „Áno, to je to, čo chcem aj ja, vzťah.“ Potom sa dostanete úplne dole po ceste a oni povedia: „Nie, to nie je to, čo chcem.“

Argh! O tom hovorím, trochu viac pravdy, trochu menej fantázie.

Spýtal som sa jej, či si je vedomá tých evolučných biológov, ktorí teoretizujú, že predpoľnohospodári neboli prinajmenšom monogamní.

No nikdy neboli. Myslím si, že je to všetko trochu fantázie, pre ženy je jednoduchšie fantazírovať alebo pokračovať, povedala. Niektorí ľudia sú monogamní a niektorí nie, rovnako ako niektorí ľudia majú väčší zadok ako ostatní.