Westgate vyvíja „Superoke“; Legendy Vegas Santa Fe sa vracajú

Fanúšikovia sledujú otvárací víkend NFL na Westgate Sportsbook v Las Vegas v nedeľu, ...Fanúšikovia sledujú otvárací víkend NFL na Westgate Sportsbook v Las Vegas v nedeľu 13. septembra 2020. (Elizabeth Page Brumley / Las VegasJournal) Tyriq Johnson, Lenny Lopez a Tony Davich zľava zo spoločností Santa Fe a The Fat City Horns sú predvádzané počas skúšky v miestnosti Copa v Bistre Bootlegger. Skupina vysiela živé prenosy od pondelka 14. septembra 2020. (Jerry Lopez) Inscenácia pre Santa Fe & The Fat City Horns sa premieta počas skúšky v miestnosti Copa v bistre Bootlegger. Skupina vysiela živé prenosy od pondelka 14. septembra 2020. (Jerry Lopez) Inscenácia pre Santa Fe & The Fat City Horns sa premieta počas skúšky v miestnosti Copa v bistre Bootlegger. Skupina vysiela živé prenosy od pondelka 14. septembra 2020. (Jerry Lopez)

Katky! Predsedníctvo pri tomto písaní je Medzinárodné divadlo vo Westgate. Miesto konania je zvyčajne domovom Barryho Manilowa Rezidencia v Las Vegas, ale nie dnes. Hry NFL sa hrajú na obrazovkách s vysokým rozlíšením, kde je to Las Vegas Raiders QB Derek Carr pýtať sa: Mohlo by to byť kúzlo?

hviezdy pešiaka sezóna 17, epizóda 30

Bolo to, pretože Las Vegas zdolalo Carolinu Panthers 34-30.

V celom hoteli funguje superbook o niečo menej ako polovica z jeho 2 200 kapacít. Predstavitelia hotelov skutočne zmapovali plán, ako na toto miesto priniesť karaoke. Hoteloví hostia spievali, pričom videá sa prehrávali na rozsiahlych LED obrazovkách knihy. Ostrov v potoku, ako keby. Hovoríme tomu Superoke.

Nastavenie karaoke nie je povolené kvôli obmedzeniam opätovného otvorenia pandémie, pretože je kvalifikované ako zábavné podujatie. Ale uložte si túto myšlienku do rozšírenej predpovede hotela. Je to dobré.

Virtuálne „liečenie“

Santa Fe a Tučné mestské rohy sa vracajú The Healing do Copa Room v Bootlegger Bistro. Kapela sa opäť stretáva na svojej živej stránke na Facebooku o 18:00. Pondelok. Vedúci kapely Jerry Lopez hovorí, že prvé tri alebo štyri predstavenia budú bezplatné, potom sa možno predstavenia presunú do režimu pay-per-view. Lopez hovorí, že buy-in by bol 10 dolárov, možno vyšší. Navrhoval by som vyššie, ako dvojnásobné.

Chcem sa uistiť, že môžeme posádke a chlapcom zaplatiť malé peniaze, hovorí Lopez. Ak dokážeme prinútiť 200-300 ľudí, aby sa pozerali, mohli by sme sa na niečo pozrieť.

Ukážky budú trvať asi 50 minút, o niečo kratšiu variáciu filmu Hojenie v miestnosti Copa a kombináciu obalov a originálov.

1. októbra sa tiež bude možno potrebné presunúť predstavenia z Facebooku na webovú stránku kapely alebo na platformu pripravenú na vystúpenie. Facebook sľúbil, že zakročí proti udalostiam so živou hudbou zverejneným na svojich stránkach, pričom od roku 2018 bude presadzovať existujúce pravidlá. Mnoho hudobníkov, spevákov a DJov by sa pravdepodobne muselo presťahovať na novú platformu alebo riskovať stiahnutie svojich šou.

Vo vlastných zásadách Facebooku sa čiastočne uvádza, že na vytváranie zážitku z počúvania hudby nemôžete používať videá o našich produktoch. Chceme, aby ste si mohli užívať videá zverejnené rodinou a priateľmi. Ak však pomocou videí v našich produktoch vytvoríte zážitok z počúvania hudby pre seba alebo pre ostatných, budú vaše videá zablokované a vaša stránka, profil alebo skupina môže byť odstránená. To zahŕňa živé vysielanie. Neautorizovaný obsah môže byť odstránený.

lady gaga hrá na lady gaga enigme 30. mája 2019 (20:00:07), divadlo v parku, 30. mája

Budeme aktualizovať, čo sa stane s týmito zásadami a určite so Santa Fe. Kapela však žije a rovnako aj The Healing, desaťročia, mekkou živej hudby pre verných fanúšikov kapely.

Spravodlivosť z vesmíru

Spravodliví bratia Bill Medley a Bucky Heard návrat na svoj druhý zo štyroch priamych prenosov z Vesmíru o 18.00 hod. Utorok. Stand-up, herec a majiteľ klubu Brad Garrett patrí medzi nevyfakturované drop-iny. S Medleyom sú dlhoroční priatelia. Ukážka je na stránke thespacelv.com, ktorá odkazuje na broadwayworld.com, kde si tiež môžete kúpiť za 30 dolárov.

O 18. hodine Piatok, Travis Cloer a Christian Hoff vráťte show The Rockin ‘Retro Drive-In Show do série. Výkon je 25 dolárov. Kapelník Christian Lash je na kľúčoch a Eric Tewalt na saxofóne. Tewalt je tiež v zostave Santa Fe, ľahko ho spoznáte podľa nálepky Golden Knights na svojom nástroji.

Cloer a Hoff budujú značku pomocou týchto relácií Retro Drive-In, ktoré sa zvyčajne hrajú na vstupy, ako naznačuje názov. Zachytil som show Escondido, Kalifornia, niekoľko týždňov pred . Skvelý výkon v jedinečnom prostredí. Ako hovorím, ak je tam Cloer, som aj ja.

A! Berieme na vedomie novú spoluprácu Červená , párovanie stĺpcových favoritov Anne Martinez a Lisa Marie Smith . Šou ponúka zamiešané aranžmány známych melódií, požičané od rocku, jazzu, ema, elektro popu, folk rocku a hudobného divadla. Možno budeme počuť aj skif.

Skupinu vedie Smithov snúbenec hrajúci na trúbku Isaac Tubb, ku ktorému sa pridali Kevin Mullinax, Rob Stone, John Wedemeyer, Dan Ellis, Mark Corbin a Scott Teeple. Esá všade.

Martinez a Smith sú na tento premyslený formát zvyknutí zo svojich dní v Baz mash-up v divadle Palazzo. Názov nového zákona odkazuje na ich kolektívnu farbu vlasov.

koľko peňazí zarába Alex Trebek za rok

Verí v obranu

Slávna bývalá hviezda NFL a rezidentka Las Vegas sa vyhýbajú športovým knihám.

Stavím sa, O.J. Simpson hovorí. Každý sa pýta: „Na koho to tipuješ?“ Stavím sa, že s týmito chlapcami hrám fantasy, ale v skutočnosti nestavím. Povedal, že by počas prvého víkendu NFL stavil na všetky spodky rovnakú sumu peňazí. Simpson hovorí, že obrana je v prvom týždni pred útokom. OK. Všetko to vysvetľuje na svojom twitterovom kanáli @RealOJ32.

Niečo uvidíme…

Dav skandujúci Am-bi-ent! Am-bi-ent! v mieste Las Vegas so živou hudbou. Stavil by som sa, že sa to stane v sedle Saddles N Spurs. Všetko je okolité Bobby Kingston Miesto, okrem záberov whisky kapely medzi sériami.

koľko stojí eddie money