Čistá hodnota Wally Amos

Koľko stojí Wally Amos?

Čistá hodnota spoločnosti Wally Amos: 20 tisíc dolárov

Čistá hodnota spoločnosti Wally Amos: Wally Amos je americká televízna osobnosť, podnikateľ a autor, ktorý má čistú hodnotu 20 000 dolárov. Wally Amos sa narodil v Tallahassee na Floride v júli 1936. Je zakladateľom značky čokoládových sušienok Famous Amos. Wally začal s varením v mladom veku a od svojej tety vyvinul recept na čokoládu. Vstúpil do letectva Spojených štátov a po ukončení vysokej školy sa stal prvým afroamerickým agentom talentov pre agentúru William Morris Agency, kde zastupoval Dianu Ross & the Supremes a Simon & Garfunkel. Amos založil obchod v roku 1975, aby predával svoje sušienky v Los Angeles v Kalifornii. Jeho podnikanie sa začalo vďaka pôžičke od Marvina Gayea a Helen Reddyovej vo výške 25 000 dolárov. V roku 1981 sa Amos objavil v epizóde televízneho seriálu Taxi. Napísal tiež deväť kníh. Do roku 1982 spoločnosť Famous Amos generovala tržby vo výške 12 miliónov dolárov. To je dnes rovnakých ako 30 miliónov dolárov. Toto sa, bohužiaľ, ukázalo ako vrchol úspechu spoločnosti. Počas niekoľkých rokov tržby poklesli a spoločnosť skutočne prišla o peniaze. Spoločnosť Wally v rôznych obdobiach predala podiely v snahe udržať spoločnosť nad vodou. Amos bol nútený predať spoločnosť Famous Amos Company a založil novú spoločnosť The Cookie Company strýka Nonameho, ktorá sa neskôr stala spoločnosťou Muffin Company strýka Wallyho. Hostil televízny seriál Naučte sa čítať a v roku 2012 sa tiež objavil v epizóde filmu The Office.

Wally Amos Broke: V marci 2017 spoločnosť Wally spustila program GoFundMe s cieľom zhromaždiť peniaze, ktoré mu pomôžu vrátiť sa finančne na správnu cestu. Podľa videa na tejto stránke ho Wallyho posledný obchodný podnik The Cookie Kahuna nechal na mizine. Vysvetľuje, že potrebuje peniaze, aby mohol jednoducho platiť nájom a dovoliť si jedlo. Cieľom GoFundMe je vyzbierať 50 000 dolárov.

Čistá hodnota Wally Amos

Wally Amos

Čistá hodnota: 20 tisíc dolárov
Dátum narodenia: 1. júla 1936 (84 rokov)
Rod: Muž
Povolanie: Podnikateľ, spisovateľ, podnikateľ, herec
Národnosť: Spojené štáty americké
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia