Umelec Vegas Tina Turner sa vracia k postave

Larry Edwards, dlhoLarry Edwards, dlhoročný film „Večer v La Cage“ a „Divas Las Vegas Franka Marina“, sa v polovici roku 2000 ukazuje vo svojej postave Tiny Turner vo VIP salóniku letiska O'Hare v Chicagu. (Doug Pinkston) Larry Edwards, dlhý film „Večer v La Cage“ a „Divas Las Vegas“ Franka Marina, je predstavený v jeho postave Tiny Turner. (Jose Guzman)

Tina Turnerová je späť na grafe, a Larry Edwards je späť v našich srdciach.

Turner spolupracoval s hviezdnym DJom Kygo na piatkové opätovné uvedenie hitu What’s Love Got to Do It With It s ním z roku 1984. Edwards využil okamih a vrátil sa k svojej osobnosti Turnera, známej vo svojich časoch Večer v La Cage na Riviére a Divas Las Vegas Franka Marina v hoteli Linq.

Zverejňuje sériu fotografií a videí vo svojej postave Quaran-Tina. Turner (80) odchádza z dôchodku kvôli tejto jednorazovej spolupráci s Kygom. Celý zážitok je posilnením pamäte Lane.Môj prvý koncert Tiny Turner bol v Houstone v roku 1982 v divadle Windmill Theatre a odvtedy som bol z jej vystúpení zaskočený, hovorí Edwards. Je mojou ikonou.

Napriek tomu, že Turnerová odišla do dôchodku a žije vo Švajčiarsku, Edwards si stále zachováva svoj imidž. Stále vyhadzuje postavu v nočnom klube Piranha. Stále dostáva zvyškové šeky za svoju úlohu Turnera v Miss Congeniality 2.

Edwards debutoval so svojou postavou v Bally’s v Atlantic City v roku 1984. O dva roky neskôr preniesol čin do La Cage. Vystupoval aj ako Beyonce v čísle Single Ladies (Put A Ring On It), ale Turner je jeho prvým stvárnením.

Edwards sa s Turnerom stretol po nahrávaní šou The Oprah Winfrey Show v Chicagu v polovici roku 2000. Poďakoval som jej za to, že mi umožnila stvárniť ju. Bola taká úžasná.

Edwards bol tiež v životopisnom filme Čo s tým má láska do činenia, v scéne, kde Turner (hral Angela Bassett) sa práve rozdelil s Ike a predvádza Disco Inferno.

Môžete ma vidieť v prvom rade, hovorí Edwards, a ja som oblečený ako Tina.