Pre headlinera Vegas Piffa je obmedzenie kapacity 50 ťahom

Piff The Magic Dragon (John van der Put), the Squire (Brett Alters), showgirl Jade Simone and c ...Piff The Magic Dragon (John van der Put), The Squire (Brett Alters), showgirl Jade Simone a komiks/spisovateľ Matt Donnelly sú uvedené v Piffovej benefičnej šou pre záchranárov z Las Vegas a zdravotných pracovníkov v prvej línii vo Flamingo Showroom v utorok, 27. októbra (Edison Graff) Piff the Magic Dragon and crew. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats Smerové značenie pre show Piff the Magic Dragon v showroome Flamingo vo štvrtok 29. októbra 2020. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats Piff The Magic Dragon (John van der Put) je zobrazený na pódiu v jeho benefičnej šou pre záchranárov z Las Vegas a zdravotných pracovníkov v prvej línii vo Flamingo Showroom v utorok 27. októbra (Edison Graff) Piff The Magic Dragon (John van der Put) je zobrazený na pódiu v jeho benefičnej šou pre záchranárov z Las Vegas a zdravotných pracovníkov v prvej línii vo Flamingo Showroom v utorok 27. októbra (Edison Graff)

Na živobytie nosí kostým draka, ale Piff Čarovný drak je navždy realista.

Komiksový kúzelník vie, že svoju šou nemôže predsa urobiť pre 50-kapacitné publikum. Piff (stvárnil John van der Put ) a výrobcov Matt a Angela Stabile znižujú svoje straty po šiestich týždňoch v showroome Flamingo. Šou je mimo pódia a pán Piffles späť na vodítku.

Pozrime sa na to takto: Vykonali by sme show na vypredaný dav na Deň vďakyvzdania, ale prišli sme o tisíce dolárov, povedal v utorok Van der Put. Možno to nie je populárny názor, ale myslím si, že guvernér musí vypnúť alebo vypadnúť z hrnca. Ak ide o to, aby ste zostali v bezpečí, zatvorme to. Bezpečnosť je prioritou každého. Caesars (Entertainment) bol fantastický pri zabezpečovaní dodržiavania všetkých protokolov a bol som hrdý na to, že môžem byť súčasťou toho, čo robia.Van der Put dodal: Toto zdĺhavé škrtenie zábavného priemyslu je zbytočné. Strácame viac peňazí, keď sme otvorení, než sme zatvorení. To je šialené. Ak ide o opätovné rozbehnutie podnikania, musí to byť samozrejme bezpečné, ale musí to byť aj životaschopné.

Požiadať firmu, aby zostala otvorená alebo znova otvorená a potom na ňu klásť neudržateľné požiadavky, nepomáha vlastníkovi firmy. A keďže v nedeľu sú požadované nové obmedzenia, nemyslím si, že by to bolo pre zákazníka veľmi zábavné.

Van der Put, finalista programu America’s Got Talent za rok 2015, sa pri opätovnom otvorení COVID nesnažil dosiahnuť veľký zisk. Povedal, že by stratil desaťtisíce dolárov týždenne, keby sa pokúsil vrátiť v trojtýždňovej prestávke (alebo, labky, v Piffles-speak).

Ako ste asi uhádli, rozhodne to nebolo o peniazoch, pretože iba možnosť predať 224 lístkov v 750 šou neznamená, že sa stanete novým Jeff Bezos , Povedal Van der Put. Zníženie na 46, pretože show má obsadenie štyroch a to sa počíta do kapacity, znamená, že buď zvýšime ceny lístkov na útočnú čiastku, alebo predáme psa. A ak ste videli show, viete, že potrebujem psa.

Van der Put žije v Las Vegas od roku 2013, keď sa sem presťahoval, aby sa pripojil k Vegas Nocturne v Cosmopolitan. Jeho show s headlinermi sa otvorila v kabarete Flamingo Bugsy Cabaret v roku 2015, tesne po jeho boffo behu AGT.

Nezávidím tým, ktorí musia robiť tieto rozhodnutia; sú medzi veľmi tvrdou skalou a veľmi tvrdým miestom, povedal Van der Put. Dúfam, že si cez to nájdu cestu, a teším sa, že nájdem cestu späť k tomu, ako najlepšie robím, keď držím psa.

Kým sa šou nevráti k Flamingo, Piff, Showgirl Jade Simone , Squire Vek rady, Kráľ Matt Donnelly a pán Piffles bude pokračovať vo virtuálnych šou, kým sa nevráti na pódium. Našťastie to bude povolené 17. decembra.

Jeho ďalšou šou bude priamy prenos s názvom Piffsgiving o 16.00 hod. Štvrtok. Piff a jeho tím to nakopnú na piffthemagicdragon.com.

Van der Put povedal, že sme si užili veľa zábavy s digitálnymi show a ľudia ich milujú. Živé vystúpenie však nič neprevyšuje, a to sme zistili, keď sme sa vrátili.