Čistá hodnota vanilkového ľadu

Koľko stojí Vanilla Ice Worth?

Čistá hodnota vanilkového ľadu: 12 miliónov dolárov

Čistá hodnota vanilkového ľadu: Vanilla Ice je americký rapper, herec a televízny moderátor, ktorý má čistú hodnotu 12 miliónov dolárov. Je známy najmä vďaka hitu „Ice Ice Baby“ z roku 1990 a titulnej piesni „Play That Funky Music“ z debutového albumu „To the Extreme“. „Ice Ice Baby“ bol vôbec prvým hip hopovým singlom, ktorý sa dostal na prvé miesto v rebríčkoch Billboard.

Skorý život: Vanilla Ice sa narodil Robert Matthew Van Winkle 31. októbra 1967 v texaskom Dallase. Van Winkle je meno muža, s ktorým sa jeho matka vydala, keď sa narodil. Jeho mama sa s týmto mužom rozviedla s Van Winkleom. Boli mu štyri roky. Svojho biologického otca nikdy nepoznal. Jeho matka sa znovu vydala za predavača automobilov a Van Winkle trávil detstvo pohybom tam a späť medzi Dallasom a Miami, kde pracoval jeho nevlastný otec. Van Winkle sa naučil breakdance, keď mal 13 rokov a začal sa dostávať na ranú hip hopovú scénu. Jeho priatelia mu dali prezývku Vanilla Ice, pretože bol jediným breakdanceom bieleho chlapca. Prezývka sa mu nepáčila, ale uviazla. Čoskoro sa začal konať v rapových bitkách na večierkoch pod menom MC Vanilla. V Texase vytvoril Van Winkle breakdance skupinu s názvom The Vanilla Ice Posse. Mal 16 rokov, keď napísal „Ice Ice Baby“.

V roku 1985 absolvoval Ice strednú školu a súťažil v motokrose. Vyhral tri šampionáty a uvažoval o kariére v tomto športe, keď si počas pretekov zlomil členok a stratil oň záujem. Prestávku, kým sa liečil členok, využil na zdokonalenie svojich tanečných pohybov. Beatbox a breakdance začal ako pouličný umelec v obchodných centrách. Jednej noci išiel do nočného klubu s názvom City Lights, kde ho kamarát odvážil zúčastniť sa noci pod šírym nebom. Bol zásahom do davu a manažér klubu sa Ice opýtal, či by tam chcel byť pravidelným umelcom. Ľad povedal áno. Počas práce v City Lights otvoril pre N.W.A., Public Enemy, 2 Live Crew, Tone Loc, Paula Abdul a ďalšie.

Na začiatku roku 1987 bol Ice päťkrát bodnutý v bitke pred nočným klubom. Bol v nemocnici 10 dní. O dva roky neskôr v rámci turné Stop the Violence Tour otvoril skupiny Ice-T, Sir Mix-A-Lot a ďalších.

Kariéra: Jeho manažér videl v Ice veľké prísľuby počas turné Stop the Violence Tour a obaja začali pracovať na demo nahrávke Ice. V roku 1989 vydala nezávislá nahrávacia spoločnosť Ichiban Records „Play that Funky Music“ ako stranu A singlu a „Ice Ice Baby“ ako stranu B. DJ v rozhlasovej stanici v Gruzínsku pri nehode hral „Ice Ice Baby“, mal v úmysle zahrať „Play That Funky Music“. Publikum sa zbláznilo do filmu „Ice Ice Baby“.

Film „Ice Ice Baby“ sa stal obrovským hitom. Potom jeden nočný rapper Suge Knight a jeho ochrankári jedli v tej istej západo-hollywoodskej reštaurácii ako Van Winkle. Knight a jeho ochranka sa posadili k ľadovému stolu. Neskôr v noci sa Knight objavil v hotelovej izbe Van Winkle na 15. poschodí bývalého hotela Bel Age (v súčasnosti londýnskeho hotela) na ulici Sunset Boulevard. Podľa Iceovej spomienky. Knight ho vytiahol na balkón a vyhrážal sa mu, že ho odhodí, pokiaľ nepodpíše práva na „Ice, Ice Baby“. Van Winkle skutočne podpísal práva. Knight tieto peniaze použil na financovanie Death Row Records.

Van Winkleho debutový album „To the Extreme“ je najrýchlejšie sa predávajúcim hip hopovým albumom všetkých čias. Album sa umiestnil na prvom mieste v hitparádach albumov 16 týždňov. Van Winkle vydal ďalších päť štúdiových albumov: Mind Blowin z roku 1994, Hard to Swallow z roku 1998, Bi-Polar z roku 2001, Platinum Underground z roku 2005 a W.T.F. (Múdrosť, húževnatosť a zameranie). “ V roku 2008 nahral aj album coververzií s názvom „Vanilla Ice is Back“.

Vanilla Ice prispela k soundtracku filmu „Teenage Mutant Ninja Turtles II: Secret of the Ooze“ piesňou „Ninja Rap“, ktorú Vanilla Ice predviedla vo filme. V roku 1991 dostal 1 milión dolárov, aby sa stal hviezdou kriticky kritizovaného filmu „Cool As Ice“. Po rokoch sa Vanilla objavila v sezóne dva televíznej reality show „The Surreal Life“. Od roku 2010 hral v šou DIY Network „The Vanilla Ice Project“. Šou sleduje Ice, keď obracia domy na Floride. Prehliadka mala od roku 2019 deväť sezón.

Osobný život: Vanilla Ice randila s Madonnou osem mesiacov v rokoch 1991-1992.

Ice sa 4. júla 1994 pokúsil o samovraždu predávkovaním heroínom, jeho priatelia ho však oživili.

V roku 1995 si Ice dal prestávku od hudby a zameral sa skôr na motokros a vodné lyžovanie na Floride. Do leta bol Ice šiestym svetovým závodníkom v oblasti vodných skútrov, ktorý súťažil takmer každý víkend a získal sponzorstvo spoločnosti Kawasaki.

Ice sa oženil s Laurou Giarittou v roku 1997 a majú dve dcéry, Dusti Rain (narodená 1998) a KeeLee Breeze (narodená 2000).

Rozvod a finančné postavenie : V novembri 2018 21-ročná manželka Vanilla Ice, Laura, podala dokumenty spojené s ich rozvodom, z ktorých vyplynulo, že jeho mesačný príjem je v priemere 68 000 dolárov (zhruba 800 000 dolárov ročne). Dozvedeli sme sa tiež, že ľad má likvidné aktíva v hodnote 3 miliónov dolárov, vlastní 15 nehnuteľností, osem automobilov a čln, ktorý má celkovú hodnotu spolu zhruba 5 miliónov dolárov. Jeho portfólio nehnuteľností môže mať oveľa väčšiu hodnotu, v závislosti od trhových podmienok a ocenení. Po získaní týchto informácií sudca nariadil spoločnosti Ice zaplatiť 121 000 dolárov za predchádzajúce platby podpory plus 10 000 dolárov mesačne, kým sa nedosiahne konečné vyrovnanie.

Nehnuteľnosť: V roku 2018 uviedla spoločnosť Vanilla Ice na trh svoj dom v Melbourne Beach na Floride za 4,8 milióna dolárov. Dom na pobreží, ktorý bol súčasťou projektu The Vanilla Ice Project, má 4 spálne a 2 kúpeľne.

Čistá hodnota vanilkového ľadu

Vanilkový ľad

Čistá hodnota: 12 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 1967-10-31
Rod: Muž
Výška: 1,88 m
Povolanie: Spevák, herec, hudobný producent, rapper, hudobník, moderátor
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020

Príjmy z vanilkového ľadu

  • Chladné ako ľad 1 000 000 dolárov
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia