Vo veľkom tábore Burning Man bol hlásený vandalizmus

Kemp White Ocean sa zobrazuje v príspevku na Facebooku z 27. augusta (WhiteOceanCamp/Facebook)Kemp White Ocean sa zobrazuje v príspevku na Facebooku z 27. augusta (WhiteOceanCamp/Facebook)

Burning Man's Black Rock City nie je imúnne voči chorobám vonkajšieho sveta. Biely oceán, veľký zvukový tábor pôvodne vytvorený DJom Paulom Oakenfoldom, bol podľa príspevku na facebookovej stránke tábora v stredu večer vandalizovaný.

Niekto prestrihol a potiahol elektrické káble, čo spôsobilo, že sa jedlo pokazilo, keď sa chladenie zastavilo, prilepil príves a vypustil 200 galónov pitnej vody, pričom zaplavilo tábor. Informoval o tom štvrtkový príspevok na Facebooku. Príspevok dodal, že na incident reagovali horiaci muž Rangers a ďalšie úrady.

Organizátori tábora odmietli komentovať vandalizmus a miestnych šerifov nebolo možné dosiahnuť v piatok.pauley perrette plat za epizódu ncis

Cítili sme sa, akoby sme boli sabotovaní zo všetkých strán, ale včerajší sled udalostí, keď sme sa všetci tešili z nášho krásneho domova, bol absolútnym a definitívnym potvrdením toho, že niektorí si myslia, že si Burning Mana nezaslúžime, príspevok na informovala stránka tábora na Facebooku.

Príspevok odkazuje na priepasť medzi tradičnými tábormi Burning Man a takzvanými tábormi typu plug-and-play, čiže na kľúč, ktoré sa v posledných rokoch objavili na festivale v púšti Black Rock v severnej Nevade. Návštevníkom, ktorí v týchto táboroch zostanú, je poskytnutý všetok materiál a vybavenie. Zamestnanci sú často platení aj za to, aby im varili a upratovali. Návštevníci Burning Man zvyčajne spia v stanoch alebo karavanoch a sú zodpovední za dostatok vody, jedla a zásob, ktoré vydržia počas osemdňového festivalu.

Biely oceán má obrovské pódium orientované na otvorené ihrisko, kde sídli množstvo umeleckých inštalácií festivalu. V priebehu festivalu je na pódiu naplánovaných viac ako 40 DJ setov, pričom programovanie sa často začína o 18. hodine. každý deň a trvá až do 11:00 nasledujúceho dňa.

aký je čistý majetok j lo

Tábor a pódium sa v Burning Man objavujú od roku 2013. V roku 2014 tábor kritizoval zverejnenie svojej zostavy DJ -ov v mesiacoch pred festivalom, čo je v rozpore s tradíciou Burning Man. Tábor sa neskôr ospravedlnil na svojej facebookovej stránke.

Kemp White Ocean je za pódiom a ulicou lemujú početné obytné autá. Návštevníci festivalu, ktorí sa zdržiavajú v tábore, majú vo vnútri k dispozícii sprchovací príves a veľkú stanovú plochu s občerstvením, chladničkou a hriankovačom v plnej veľkosti a stolmi s obrusmi a umelými kvetináčmi.

Príspevok na Facebooku uviedol, že tábor každý deň ponúka jedlo stovkám ďalších Burners. Kvalifikuje sa to ako nevítaný tábor bez príspevku k Burning Man? príspevok povedal.

Hlavnou kritikou týchto táborov typu plug-and-play je, že sú exkluzívne a odporujú zásadám Burning Man, medzi ktoré patrí radikálne začlenenie a sebestačnosť. Boli tiež dôvodom na kontroverzie po Burning Man z roku 2014, keď niekoľko veľkých táborov typu plug-and-play zanechalo za sebou značný odpad, čo bolo v rozpore s politikou Burning Man's Leave.

čo je larry the cable guy čistý majetok

Členovia predstavenstva Burning Man sa v stredu na tlačovom paneli venovali téme táborov typu plug-and-play. Jednou organizačnou zmenou, ktorá má zabrániť šíreniu týchto táborov, je schváliť iba predčasné vstupy do tematických táborov, ktoré ponúkajú určitý druh služby komunite. Heather White, výkonná riaditeľka pre ľudí a prevádzku, tiež navrhla, aby ostatní účastníci Burning Man poučili tých, ktorí sa nachádzajú v táboroch typu plug-and-play, o zásadách Burning Man.

Sme susedia a mali by sme sa k sebe správať ako k susedom, povedal White. Nemyslím si, že to je my proti nim. Toto sme my.

SÚVISIACE

aká je čistá hodnota chris brown

Mladý umelec vidí, ako sa jeho chrám zapaľuje v Burning Man

Uchutnajte si svoje oči pri inkarnácii Burning Man z roku 2016

Tento rok sme išli na Burning Man