Uma Thurman Čistá hodnota

Koľko stojí Uma Thurman?

Čistá hodnota spoločnosti Uma Thurman: 45 miliónov dolárov

Čistá hodnota Umy Thurmanovej: Uma Thurman je americká herečka s eklektickou filmografiou a čistým imaním 45 miliónov dolárov. Známa pre svoj éterický vzhľad je pravdepodobne známa predovšetkým vďaka spolupráci s režisérom Quentin Tarantino , ktorý ju zavolal „tam hore s Garbom a Dietrichom na bohyni“.

Skorý život: Detstvo Umy Thurmanovej bolo rozhodne bohémske. Vyrastala predovšetkým v Amherste v Massachusetts a Woodstocku v New Yorku, aj keď ako dieťa trávila čas v Indii a potom sa v pätnástich presťahovala do New Yorku, aby sa mohla venovať herectvu. Hovorí sa, že jej detstvo bolo trápne a introvertné, ale ako mnoho úspešných interpretov to premietla do svojej práce, keď si ju najskôr všimli v školskej inscenácii Arthura Millera Crucible.

Úradujúca kariéra: Skauti talentov si všimli Thurmana na javisku Crucible , ale jej prvou prácou v oblasti zábavy bola modelka. Objavila sa v Glamour a Vogue v polovici 80. rokov, ale rýchlo prešla k hereckej práci. V roku 1987 debutovala v celovečernom filme v thrilleri Kiss Daddy Goodnight. Nasledujúci rok, v roku 1988, sa predstavila v troch filmoch: Johnny buď dobrý , Dobrodružstvá baróna Munchausena a film, ktorý predstavoval jej veľký zlom, Nebezpečné odkazy. Odtiaľ Thurmanová pokračovala v práci na filmoch ďalších niekoľko rokov, až kým sa nestretla s režisérom, ktorý by jej pomohol zavŕšiť transformáciu na plnohodnotnú filmovú hviezdu: Quentin Tarantino.

Prvýkrát sa predstavila vo filme Tarantina z roku 1994 Pulp Fiction , ktorý celosvetovo zarobil 213 miliónov dolárov a získal jej nomináciu na Oscara za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe, a neskôr v oboch segmentoch dvojdielneho eposu bojových umení Tarantina Kill Bill . Medzi ďalšie úspechy v pokladni patrí sci-fi film Gattaca , romantická komédia Pravda o mačkách a psoch a kriminálne komédie Získajte Shorty a Byť cool, obe založené na románoch Elmora Leonarda.

Koncom 90. rokov sa Thurman objavil v rôznych obrovských trhákoch (ako aj v budúcich trhákoch). V roku 1997 hrala záporáka Batmana Poison Ivy v snímke Joela Schumachera Batman a Robin V nasledujúcom roku hrala ako Emma Peel v reštarte veľkej obrazovky Pomstitelia (nezamieňať s franšízou Marvel Comics s rovnakým názvom).

V roku 2006, po Kill Bill ju prinútila vrátiť sa do hlavných rolí v hraných filmoch. Medzi vydaním Kill Bill V samostatných zväzkoch bol Thurman videný v adaptácii Philipa K Dicka Výplata v réžii Johna Woo a tiež v hlavnej úlohe s Benom Affleckom. Objavila sa v romantickej komédii Moja super bývalá priateľka spolu s Lukeom Wilsonom a v roku 2007 si zahrala v dráme Život pred jej očami. Po niekoľkých ďalších najrôznejších filmových úlohách sa Thurman konečne dostala do televízie v roku 2012 v rámci päťdielnej série hudobnej drámy. Smash . Thurman hral filmovú hviezdu, ktorá chcela robiť muzikál napriek tomu, že mala malý hudobný talent, v úlohe, ktorú v tom čase chválili kritici.

V roku 2013 Thurman spolupracoval s režisérom Larsom Von Trierom na prvej časti Von Trierovho dvojdielneho filmu Nymfomanka, zarábať viac dobrých recenzií. V roku 2015 sa objavila v seriáli NBC Facka , adaptácia austrálskej série. V roku 2017 potom debutovala na Broadwayi Parížanka , ktorá prebiehala medzi novembrom 2017 a marcom 2018. Aj v roku 2018 sa stretla s Von Trierom pre Dom, ktorý postavil Jack , film o sériovom vrahovi v hlavnej úlohe s Mattom Dillonom, a taktiež sa objavila v krátkej sérii Netflix Komory .

(Foto Matthias Nareyek / Getty Images)

Osobný život: Thurman sa za ňu oženil Štát milosti predstaviteľ Gary Oldman, v roku 1990 sa ako dvadsaťročný pár neskôr rozviedol a vydala sa Gattaca hviezda Ethan Hawke v roku 1998. Pár mal dve deti, Mayu Ray a Levon Roan, než sa rozviedli v roku 2004. Thurman teraz žije so svojimi deťmi v New Yorku. Má tiež dcéru s francúzskym finančníkom Arpadom Bussonom, s ktorým mala v rokoch 2009 až 2014 stály vzťah.

Uma Thurman slúžila ako menovkyňa dvoch nepravdepodobných entít: piesne Fall Out Boy a nového druhu jašteríc s malými prstami ( Uma thurmanae ). A v júni 2018 sa Thurman údajne pokúšal získať švédske občianstvo, pričom mu bola poskytnutá pomoc od Thomasa Bodströma, bývalého švédskeho ministra spravodlivosti.

Hlavné body platu Uma Thurman: Na finančnom vrchole svojej kariéry, ironicky pre kritický a komerčný prepadák Moja super bývalá priateľka , Thurman získal plat 14 miliónov dolárov. Jej prvý veľký sedemciferný deň výplaty bol pre Batman a Robin , za ktoré zarobila údajne 5 miliónov dolárov, čo viedlo k porovnateľným výplatám pre Gattaca (5 miliónov dolárov) a Pomstitelia (8 miliónov dolárov). Pre Kill Bill zarobila 12 miliónov dolárov, na rozdiel od 300 000 dolárov, za ktoré zarobila Pulp Fiction a Výplata zarobila Thurmanovej výplatu 12,5 milióna dolárov a získala ďalších 12 miliónov dolárov na to, aby si zahrala vo veľkej filmovej verzii muzikálu Mela Brooksa Výrobcovia.

Realitná kancelária Uma Thurman: V roku 2013 Thurman kúpil 13-izbovú jednotku v slávnom newyorskom River Coop co-op od romantickej prozaičky Barbary Taylor Bradfordovej za 10 miliónov dolárov. Potom, v roku 2018, údajne plánovala jeho predaj, nie je však známe, či si dokázala nájsť kupca. Keď sa vydala za Ethana Hawkeho, pár vlastnil rázovitý kaštieľ v Snedens Landing v New Yorku, ktorý sa datuje až do roku 1750 a miestnym obyvateľom je údajne známy ako „Ding Dong House“ (prezývka, ktorú si vyslúžil kedysi prominentný zvon). veža, a ktorá uviazla aj po odstránení zvona). Pár kúpil dom v roku 1998 za 4,4 milióna dolárov, potom ho zhruba rok na to predal za 4,6 milióna dolárov.

Uma Thurman Čistá hodnota

Uma Thurman

Čistá hodnota: 45 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 29.04.1970 (50 rokov)
Rod: Žena
Výška: 1,81 m
Povolanie: Herec, model, filmový producent, scenárista, televízny producent
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020

Príjmy Umy Thurmanovej

Kliknutím rozbalíte
 • Moja super bývalá priateľka 14 000 000 dolárov
 • Producenti 12 000 000 dolárov
 • Prime 12 000 000 dolárov
 • Buďte v pohode 3 000 000 dolárov
 • Kill Bill: Zv. 2 12 000 000 dolárov
 • Výplata 12 500 000 dolárov
 • Kill Bill: Zv. 1 12 000 000 dolárov
 • Vatel 2 000 000 dolárov
 • Avengers 8 000 000 dolárov
 • Gattaca 5 000 000 dolárov
 • Batman & Robin 5 000 000 dolárov
 • Pravda o mačkách a psoch, 500 000 dolárov
 • Krásne dievčatá 300 000 dolárov
 • Mesiac pri jazere 300 000 dolárov
 • Pulp Fiction 300 000 dolárov
 • Aj Cowgirls dostanú Blues 250 000 dolárov
 • Mad Dog and Glory 250 000 dolárov
 • Jennifer Eight 200 000 dolárov
 • Záverečná analýza 200 000 dolárov
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia