Travis Pastrana Čistá hodnota

Koľko stojí Travis Pastrana?

Čistá hodnota Travisa Pastrana: 25 miliónov dolárov

Čistá hodnota Travisa Pastrana: Travis Pastrana je profesionálny pretekár a kaskadérsky motoristický športovec, ktorý má čistú hodnotu 25 miliónov dolárov. Pastrana je známy svojou neuveriteľnou všestrannosťou, keď súťažil v odvetviach supercross, motocross, freestyle motocross a rally. Je tiež známy tým, že súťaží na okruhoch Monster Jam a NASCAR. Travis je verne oddaný značke Suzuki a na motorkách Suzuki jazdí vždy.

Okrem súťaží na závodných podujatiach je Travis tiež vynikajúcim kaskadérom. Je známy tým, že replikoval mnohé slávne zoskoky Evela Knievela a tiež raz vyskočil z lietadla bez padáka. Pokiaľ ide o svet zábavy, Travis je pravdepodobne najlepšie známy vďaka seriálu Nitro Circus, ktorý sa vysielal na stanici MTV. Pastrana neskôr vyvinula Nitro World Games, súťaž extrémnych športov.

Skorý život: Travis Alan Pastrana sa narodil 8. októbra 1983 v Annapolise v štáte Maryland. Travisov strýko, ktorý sa narodil v atleticky zameranej rodine, bol úspešným rozohrávačom, ktorý hrával na Marylandskej univerzite. V priebehu dospievania sa Travis stal „teenagerskou senzáciou“ po tom, čo sa zúčastnil niekoľkých motokrosových šampionátov. Po ukončení strednej školy Pastrana navštevoval Marylandskú univerzitu. V roku 2003 vo veku 19 rokov narazil svojou korvetou do stromu a utrpel vážne zranenia.

Kariéra: Vo veku 13 rokov už Pastrana predvádzala kúsky počas motokrosových pretekov. V 17 rokoch súťažil na vysokej úrovni a vyhral národné majstrovstvá AMA 125 ccm v roku 2000. Budúci rok vo veku 18 rokov zvíťazil v šampionáte supercrossov na východnom pobreží 125 ccm a v Rose Creek Invitational 125 ccm. Do roku 2002 bol Travis pripravený postúpiť do triedy 250 ccm. Od samého začiatku svojej kariéry bol Pastrana obrovským hitom fanúšikov vďaka svojej schopnosti predvádzať kaskadérske kúsky a udržiavať vysoké rýchlosti aj cez chrapot.

Travis tiež začal od malička reprezentovať Portoriko, pretože portorické dedičstvo jeho otca ho k tomu oprávňuje počas medzinárodných podujatí. Jeho prvé podujatie pre tím Portoriko sa uskutočnilo v roku 2008. V roku 2018 sa zúčastnil podujatia Motokros národov pre tím Portoriko. Pastrana spolupracoval so svojimi členmi tímu na získaní peňazí pre hurikán Maria v súvislosti s touto udalosťou.

Travis je tiež známy svojimi vynikajúcimi výkonmi počas X Games. Vo veľmi mladom veku Pastrana zvíťazila na vôbec prvom podujatí MotoX Freestyle so ziskom 99,0 bodov. V roku 2000 získal na rovnakom podujatí zlatú medailu a potom nadviazal na tretie zlato v roku 2001. Po zranení z roku 2002 sa Pastrana v roku 2003 vrátil a získal svoju štvrtú zlatú medailu.

(Foto: Bryn Lennon / Getty Images)

V roku 2004 havaroval Travis a na X Games utrpel otras mozgu, na druhý deň však súťažil a získal striebornú medailu. V roku 2005 sa vrátil na výslnie ďalšou zlatou medailou a v roku 2006 sme na danom ročníku X Games získali tri zlaté medaily. Medzi tieto zlaté medaily patrili MotoX Best Trick, MotoX Freestyle a Rally Car Racing. Aj v roku 2006 Pastrana pristála s vôbec prvým dvojnásobným backflipom v súťaži.

V roku 2007 získal Travis bronzovú medailu v kategórii Rally. V roku 2008 získal v rovnakej súťaži zlato. V roku 2009 sa pokúsil o rodeo 720 na X Games 15, ale po zahmlenom videní havaroval a stiahol sa z konkurencie. V roku 2010 Travis opäť vyhral MotoX Freestyle. Po sklamaní v roku 2011 si po opätovnom pokuse o Rodeo 720 zlomil členok a nohu.

V roku 2012 Pastrana vyzvala legendárneho pretekára Sebastiena Loeba, aby sa zúčastnil X Games. Loeb skutočne súťažil, ale Pastrana nikdy nemal šancu proti nemu nastúpiť, pretože bol po nehode nútený odísť do dôchodku. Loeb zvíťazil o zdravý náskok. V roku 2015 Pastrana súťažil v súťaži Stadium Super Trucks, ale vo svojich pretekoch v horúčavách skončil posledný.

Mimo X Games bola Pastrana v rally svete dosť aktívna. Začalo to v roku 2003 a potom Pastrana začala jazdiť za tím Sportscar Rally založený na Subaru. V roku 2006 vyhral národnú sériu Rally America. V tom roku Pastrana oznámila plány na účasť na majstrovstvách sveta v rally, ktoré sa v priebehu nasledujúcich rokov zúčastnia vybraných podujatí. V tomto období jazdil na Subaru Impreza WRX STI, jeho prvá sezóna však nedopadla dobre.

Do roku 2008 opustil plány na preteky vo WRC po ďalšej sklamanej sezóne. V roku 2009 si Pastrana pripísala víťazstvo na Rally Ojibwe Forests. V roku 2011 začal Travis súťažiť na globálnom šampionáte v rallycrossu.

Pastrana tiež pravidelne súťažil v súťaži NASCAR, počínajúc rokom 2011. Štartoval šiestym miestom na Toyota All-Star Showdown. Po vytvorení závodného tímu s pretekármi Michaela Waltripa s názvom Pastrana-Waltrip Racing sa Travis zúčastnil pretekov K&N Pro Series East. Pred odchodom z NASCAR v roku 2013 pokračoval v dobrých výsledkoch. Pastrana sa však v roku 2015 vrátila, aby súťažila v sérii nákladných vozidiel. Súťažil tiež v sérii ťahačov v roku 2017 a opäť v roku 2020.

Kúsky: Travis Pastrana za tie roky predviedol množstvo neuveriteľných kaskadérskych kúskov. V roku 2007 vyskočil bez padáka z lietadla nad Portorikom. Travis sa potom stretol vo vzduchu s ďalším parašutistom a pripevnil sa na ne pomocou postroja. Potom duo uvoľnilo padák, aby bezpečne a úspešne pristálo. Pastrana údajne čelila právnym následkom za tento trik, pretože je v skutočnosti nezákonné pokúsiť sa o niečo také.

Vzťahy: V roku 2011 Travis Pastrana navrhol profesionálneho skateboardistu Lyn-Z Adamsa Hawkinsa. Neskôr v tom roku sa zosobášili. V roku 2013 Hawkins a Pastrana privítali na svete svoje prvé dieťa. V roku 2015 sa im narodilo ešte jedno dieťa.

Travis Pastrana Čistá hodnota

Travis pastrana

Čistá hodnota: 25 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 8. októbra 1983 (37 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,88 m
Povolanie: Vodič závodného automobilu, športovec, kaskadérstvo, filmový producent, televízny producent, scenárista, herec
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia