Čistá hodnota Tisha Campbell

Koľko stojí Tisha Campbell Worth?

Čistá hodnota Tisha Campbell: 500 dolárov

Čistá hodnota Tisha Campbell: Tisha Campbell je americká speváčka a herečka, ktorá má čistú hodnotu 500 000 dolárov. Počas svojej hereckej kariéry sa Campbell objavila v televíznych šou, filmoch a divadelných predstaveniach. Jej prekvapivo slabé čisté imanie (vzhľadom na herecký úspech) je výsledkom mnohých finančných problémov, ktoré utrpelo počas celého manželstva Duane Martin . V roku 2016, dva roky pred rozchodom, podali Duane a Tisha návrh na vyhlásenie konkurzu. Podanie ukázalo, že pár sa zadĺžil vo výške 15,1 milióna dolárov s minimálnym majetkom. Keď vo februári 2018 požiadala Tisha o rozvod, slávne tvrdila, že na svoje meno má iba 7 dolárov.

Skorý život: Tisha Michelle Campbell sa narodila 13. októbra 1968 v Oklahoma City v Oklahome. Tisha, ktorú vychovávala spolu s piatimi súrodencami v Newarku v New Jersey, ju inšpirovala k tomu, aby sa zapojila do hudby svojej matky, ktorá pôsobila ako gospelová speváčka a hlasová trénerka. Jej otec bol tiež spevák, ktorý sa vo svojom voľnom čase stal šachovým majstrom. Tisha sa nakoniec zúčastnila Washingtonskej hudobnej akadémie.

Kariéra: Tisha začala s herectvom už vo veľmi mladom veku. O šiestej sa objavila v epizóde „The Big Blue Marble“ z roku 1974. Počas nasledujúcich niekoľkých rokov sa objavovala na výstavách ako „Kids Are People Too“, „Unicorn Tales“ a „Captain Kangaroo“. Veľký okamih pre Campbellovú nastal v roku 1986, keď si zarezervovala úlohu vo filme „Malý obchod s hrôzami“. V tom čase mala 16 rokov.

Po ukončení strednej školy sa Tisha presťahovala do Hollywoodu, aby mohla pokračovať v hereckej kariére. Ukázal sa ako správny krok, pretože si rýchlo zarezervovala úlohu v hudobno-komediálnom seriáli NBC „Rags to Riches“. Avšak, šou bola nakoniec zrušená v roku 1988 už po jednej sezóne. Campbell po ukončení šou opäť prešla na film a zarezervovala si hlavnú úlohu vo filme „School Daze“. Počas nasledujúceho obdobia pokračovala v rezervovaní rolí vo filmoch ako „Strechy“, „Ďalších 48 hodín“, „Bumerang“ a vo všetkých troch filmoch „House Party“.

V roku 1992 sa Campbell pripojil k hereckému obsadeniu filmu Martin Martin Lawrence . Aj keď táto rola pomohla posunúť jej kariéru ďalej, pre Tishu to nebola dobrá skúsenosť. Z relácie odišla v roku 1997 po rozsiahlom škandále so sexuálnym obťažovaním. Celkovo sa Tisha objavila v 122 zo 132 epizód relácie. Martina Lawrenca obvinila zo sexuálneho obťažovania a pre nezverejnený poplatok sa neskôr urovnala mimosúdnou cestou. V tom roku sa objavila vo filme „Pružina“.

Po rezervácii úlohy vo filme „Najsladší darček“ vyrobenom pre televíziu Hallmark sa v roku 1998 ujala role v komediálnom seriáli ABC „Moja žena a deti“, ktorý trval až do roku 2005. Počas tohto obdobia tiež našla čas objaviť sa vo filme „Posledné miesto na Zemi“. V televíznych reláciách sa objavovali ďalšie role, napríklad „Everybody Hates Chris“ alebo „Rita Rocks“. V roku 2011 sa pripojila k hereckému súboru policajnej drámy The Protector. V roku 2015 si zarezervovala opakovanú rolu v sitkome „Dr. Ken, „hoci bola zrušená po dvoch sezónach.

(Foto: Mike Windle / Getty Images)

Hudba: Tisha Campbell bola tiež celkom úspešná v hudobnom priemysle. V roku 1992 vydala debutový album s názvom „Tisha“. Neskôr prispela piesňou k soundtracku piesne „Sprung“. Počas 90. a 2000. rokov sa objavovala v rôznych hudobných videách. Na konci roku 2010 začala Tisha opäť vydávať niekoľko singlov.

Vzťahy: V roku 1996 sa Tisha Campbell vydala za herca Duana Martina. V priebehu vzťahu mali spolu dve deti. Po kontroverzii, ktorá vyplynula z finančných problémov, podali Martin a Campbell v roku 2018 žiadosť o rozvod.

Konkurz: V roku 2016 podali Tisha Cambell a jej manžel Duane Martin návrh na vyhlásenie bankrotu podľa 7. kapitoly. Dokumenty súdu odhalili, že dvojica mala dlhy v hodnote viac ako 15 miliónov dolárov a medzi nimi aktíva len v hodnote 313 000 dolárov. Medzi ich kótovanými aktívami bolo 65 000 dolárov v nehnuteľnostiach a 248 000 dolárov v osobnom majetku. Podľa Tisha a Duane zarábali iba 7 655 dolárov mesačne s mesačnými výdavkami takmer 17 000 dolárov. Dokumenty tiež odhalili, že vlastnili niekoľko vozidiel, napríklad Range Rover z roku 2014, Range Rover z roku 2016, Kawasaki Drifter z roku 1999 a Jeep Wrangler.

Dokumenty odhalili celkový dlh vo výške 15 145 387 dolárov voči rôznym veriteľom, vrátane 3 miliónov dolárov za pôžičku na nehnuteľnosť Broadway Federal Bank a 9,5 milióna dolárov od mesta Los Angeles za osobnú záruku. Nie je prekvapením, že pár sa v tomto turbulentnom období tiež snažil zaplatiť dane, údajne im dlhuje desiatky tisíc dolárov na daniach.

Rozvod: Vo februári 2018 požiadala Tisha o rozvod s Duane po 22 rokoch manželstva. Ako súdne dokumenty následne odhalili, Tisha mala v tom čase aktíva v hodnote 1,5 milióna dolárov, ale bola bez spoľahlivého zdroja príjmu. Tvrdila, že jej osobné mesačné výdavky boli 33 000 dolárov a že Duaneov mesačný príjem presahoval 62 000 dolárov. Tisha tiež zopakovala dlhoročné fámy, že Duane tajil peniaze rôznymi metódami, napríklad kúpou nehnuteľnosti, ktorá sa nikdy nezverejnila. Jedným z jej bizarnejších tvrdení bolo obvinenie, že Duane vlastnil košele v hodnote 750 000 dolárov (500 košieľ v hodnote 1 500 dolárov).

V decembri 2020 bol rozvod Tisha a Duane definitívne ukončený. Podľa podmienok urovnania by žiadna zo strán nedostávala výživné na manželstvo alebo dieťa. Tiši bolo dovolené ponechať si prenajatý dom a prenajatý automobil BMW v roku 2020. Duane bolo dovolené ponechať si samostatný prenajatý dom, prenajatý Bentley a dva motocykle.

Nehnuteľnosť: V roku 2009 sa objavila správa, že Tisha a Duane predali nehnuteľnosť v kalifornskom Lake Arrowhead za 1,597 milióna dolárov. Nehnuteľnosť predtým manželia kúpili v roku 2004 za 880 000 dolárov. Dom má obytný priestor s rozlohou 3 858 štvorcových stôp a dokovacia stanica poskytuje prístup k vode každému, kto môže mať loď. V roku 2005 pár zaplatil 900 000 dolárov za ďalšiu nehnuteľnosť v Chatsworthe, ktorá sa stala ich hlavným bydliskom.

V rámci konkurznej zmluvy na Duane bol nútený odpredať túto nehnuteľnosť v Chatsworthe, aby splatil množstvo dlhov, vrátane pôžičky vo výške 1,5 milióna dolárov, ktorú neposkytol nikto iný ako Will Smith. Tisha Campbell sa však rozhodla zablokovať svojmu bývalému manželovi príjem akýchkoľvek výnosov z predaja majetku v Chatsworthe. Pretože Duane bol tak ťažko zadĺžený a v podstate prinútil pár predať svoj rodinný dom, Tisha tvrdila, že ani Duane, ani jeho rodina by nemali mať prospech z predaja nehnuteľností.

Čistá hodnota Tisha Campbell

Tisha Campbell-Martin

Čistá hodnota: 500 tisíc dolárov
Dátum narodenia: 13. októbra 1968 (52 rokov)
Rod: Žena
Výška: 1,63 m
Povolanie: Spevák, herec, tanečník
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia