Thomas Sangster Čistá hodnota

Koľko stojí Thomas Sangster Worth?

Čistá hodnota Thomasa Sangstera: 3 milióny dolárov

Čistá hodnota Thomasa Brodie-Sangstera: Thomas Brodie-Sangster je anglický herec, ktorý má čistú hodnotu 3 milióny dolárov. Možno je známy najmä vďaka účinkovaniu v televíznom seriáli Game of Thrones ako Jojen Reed a vo filme Love Actually z roku 2003. V roku 2020 si získal uznanie kritikov za svoju úlohu v seriáli Netflix Kráľovný gambit.

Thomas Brodie-Sangster sa narodil v Southwarku v Londýne v Anglicku v máji 1990. Jeho rodičia sú obaja herci a Thomas Sangster je druhým bratrancom herca Hugha Granta. Jeho prvé vystúpenia sa objavili v roku 2001 v televíznych filmoch Station Jim a The Miracle of the Cards. V roku 2002 debutoval v televízii ako Barney v seriáli Stig of the Dump. V roku 2004 hral ako Robert Nobel v televíznom seriáli Feather Boy. V rokoch 2010 až 2011 poskytoval hlas Ferbovi v televíznom seriáli Take Two with Phineas and Ferb. Od roku 2013 hrá Sangster ako Jojen Reed v seriáli Hra o tróny. Od roku 2007 poskytuje hlas aj Ferbovi vo filmoch Phineas a Ferb. Hral napríklad vo filmoch Love Actually, Nanny McPhee, Tristan + Isolde, The Last Legion, Bright Star, Nowhere Boy, Hideaways, Albatross, Death of a Superhero, Baytown Outlaws a The Maze Runner. Thomas získal Zlatú vílu a televízny festival Monte Carlo v roku 2013 za minisériu - najlepší herecký výkon. Bol nominovaný na cenu Satellite Awards a štyri ceny Young Artist Awards. Hrá na basgitaru v kapele Winnet a jeho matka je hlavnou speváčkou.

Thomas Sangster Čistá hodnota

Thomas Brodie-Sangster

Čistá hodnota: 3 milióny dolárov
Dátum narodenia: 16. mája 1990 (30 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,79 m
Povolanie: Herec, hudobník, detský herec, basista
Národnosť: Spojene kralovstvo
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia