Terry Fator a jeho manželský partner sa rozvedú

Břichomluvec a impresionista Terry Fator vystupuje so svojou bábkou Vikki the Cougar, ktorá sa počas Fatora sťažuje, že jeho asistentka Taylor Makakoa má na sebe šaty.Břichomluvec a impresionista Terry Fator vystupuje so svojou bábkou Vikki the Cougar, ktorá sa sťažuje, že jeho asistentka Taylor Makakoa má na sebe šaty, počas Fatorovej šou The Mirage 14. marca 2009. Fator a Makakoa dnes oznámili, že sa rozvádzajú. (Fotografia denníka Jeff Scheid/Las Vegas) Břichomluvec a impresionista Terry Fator vystupuje so svojou bábkou Maynarda Thomkinsa, ktorá stále prerušuje šou, aby sa mohla pozrieť na showgirl Taylor Makakoa počas Fatorovej show v The Mirage, 14. marca 2009. Fator a Makakoa dnes oznámili, že sa rozvádzajú. (Fotografia denníka Jeff Scheid/Las Vegas) Headliner Mirage Terry Fator vpravo a jeho manželka a asistentka javiska Taylor Makakoa. Fator a Makakoa dnes oznámili, že sa rozvádzajú. (Zdvorilosť)

Headliner Mirage Terry Fator a jeho manželka a asistentka javiska Taylor Makakoa oznámili, že sa rozvádzajú.

čo je čisté imanie bernadette Stanis

(F) Po skúšobnom odlúčení ukončujeme naše manželstvo. Je to vzájomné rozhodnutie a veci na výstave zostanú rovnaké - Taylor bude v šou aj naďalej a zachová si svoju úlohu prezidentky spoločnosti, oznámili obaja vo vyhlásení.

Sme najlepší z priateľov, ktorí sa milujú a rešpektujú, ale život sa niekedy uberá iným smerom. Dúfame, že verejnosť dokáže rešpektovať priateľstvo, ktoré s nami máme, keď sa s týmto ťažkým rozhodnutím ako rodina vyrovnáme.koľko stojí prút

Komorník sa oženil s havajskou modelkou Makakoa v Las Vegas v roku 2010, keď mal 45 rokov a ona mala 22. Zoznámili sa na konkurze do jeho show v Las Vegas po tom, ako na jeseň 2007 vyhral America's Got Talent. Presťahoval sa do Las Vegas rok v hoteli Las Vegas Hilton pred pristátím na pobyt Mirage, ktorý bol zahájený začiatkom roku 2009.

Fator a jeho prvá manželka Melinda sa rozviedli po ohlásení pobytu Mirage. Časom sa Makakoa stala prominentnejšou v reklame a inom marketingu relácie a jej úloha na pódiu sa rozšírila.