Terry Fator, aby sa vrátil na pódium vo Vegas

Terry Fator je zobrazený so svojimi postavami Sammy Davis Jr. a Frank Sinatra počasTerry Fator je predstavený so svojimi postavami Sammy Davis Jr. a Frank Sinatra počas filmu „A Very Terrry Christmas 2, The Sequel“ v Divadle Terry Fator v Mirage v piatok 29. novembra 2019. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats

Bude závrať.

Hovoríme o ventirilokálnej hviezde Terry Fatorovi. Vracia sa na pódium na Deň vďakyvzdania, vďačný za to, že môže kedykoľvek hrať kdekoľvek.

Som nadšený, že sa vrátim. Pozerám sa na experimentovanie a robím rôzne veci, povedal Fator vo štvrtok po ohlásení obmedzenej angažovanosti v New Yorku-New Yorku od Dňa vďakyvzdania a do 31. decembra. Na javisku budeme trochu bez kosti, ale budeme robiť veci, ktoré sme predtým nerobili. Úprimne sa mi bude motať hlava, keď idem na pódium.Pod názvom Kto je teraz atrapou, sa Fatorova show koná o 19:30 hod. Štvrtky, piatky a nedele a od 19 do 21:30 hod. V sobotu (lístky začínajú na 34,95 dolára, bez poplatkov, dostupné na mgmresorts.com alebo ticketmaster.com). Fator tak vstupuje do divadla, ktoré zostalo otvorené po zatvorení Cirque’s Zumanity, ktoré sa po 17 rokoch opäť neotvorí.

11-ročný headliner v The Mirage, ktorého zmluva vypršala počas COVID , Fator hovorí, že od októbra 2019 skúma možnosti v MGM Resorts International. To zahŕňa divadlo Zumanity v New Yorku-New Yorku.

Fator povedal, že sa hovorilo o prepnutí jeho dátumu s show Cirque, a povedal o uzavretí Zumanity, mám absolútne zlomené srdce, pretože to obsadenie je najlepšie na svete v tom, čo robia. Voľné miesto v divadle však umožnilo opäť otvoriť Fatorovu bábkovú inscenáciu v nádhernom a všestrannom divadle vo vybranom hoteli.

Vždy som miloval New York-New York a myslím si, že sa tam mojej show bude dobre dariť, povedal Fator. Myslím si, že ako rodinná show bude mať veľa príťažlivosti.

Fatorova šou sa bude riadiť spoločensky vzdialenými protokolmi medzier a smernicami COVID pre hromadné zhromaždenia. Skutočne sa uistíme, že je všetko super bezpečné, povedal Fator. Prísne dodržiavame všetky protokoly a sociálne dištancovanie.

Jeden nový segment bude slúžiť ako nová, povedzme, inovatívna forma sociálneho dištancovania sa. Fator plánuje duet naživo s nahratou verziou, ako ovláda svoje postavy. Napríklad bude hovoriť a ovládať svoje Justin Bieber postava pri spievaní s malou Emmou Taylor na videu na plytčine. A Fator použije svoju bábku Willieho Nelsona pri výmene liniek s Fernandom (s jeho nezameniteľným Julio Iglesias vibe) ku všetkým dievčatám, ktoré som predtým miloval.

Fator tiež zahŕňa svojich sprievodných hudobníkov, uvoľnené v auguste 2019 . Skupina sa znova zostavuje, aby vytvorila všetky sprievodné stopy pre beh New York-New York.

Milujem tých ľudí, povedal Fator. Bude skvelé zahrnúť ich týmto spôsobom do novej šou.

Aj keď je hlavným hrdinom niekdajšieho divadla Cirque, Fator uviedol, že táto séria nenaznačuje, že by bol v umeleckom alebo obchodnom partnerstve s Cirque du Soleil. Povedal: Vôbec sa nehovorilo o žiadnom partnerstve s Cirque. Len ma potešilo, že našli miesto, kde by som mohol hrať. Do konca decembra nemá žiadne termíny. Po prvom roku sa s divadlom zatiaľ neplánuje.

Fator povedal, že vráti svoje Donald Trump bábka, nakoniec, ale nie spočiatku. Postava bola odložený v novembri ako sa prezidentská kampaň zintenzívnila.

55-ročný Fator je druhým šampiónom America’s Got Talent tento týždeň, ktorý oznámil, že na Strip znova otvára. Mat Franco sa vracia do hotela Linq 17. decembra .

Fator predvádzal vybrané vstupenky a súkromné ​​show, pretože v prvý marcový týždeň oznámil, že sa jeho show v The Mirage skončí. Tiež pravidelne uverejňuje nové komiksy a piesne na sociálnych sieťach. Ale ako sa hovorí, živé publikum sa nedá ničím nahradiť.

Veľmi sa na to teším, povedal Fator. Prispôsobujeme sa dobe, sme v bezpečí a sme pripravení to odhaliť na Deň vďakyvzdania.

John f. kennedy jr. čisté imanie