Čistá hodnota Tamar Braxton

Koľko stojí Tamar Braxton?

Čistá hodnota Tamar Braxton: 3 milióny dolárov

Čistá hodnota Tamar Braxton : Tamar Braxton je americká speváčka, herečka a televízna hviezda reality show, ktorá má čistú hodnotu 3 milióny dolárov. Je mladšou sestrou speváckej hviezdy Toni Braxton. Tamar Braxton začala svoju kariéru ako zakladajúca členka skupiny The Braxtons, speváckej skupiny R & B založenej so svojimi sestrami. Skupina Braxtons vydala svoje debutové album „So Many Ways“ v roku 1996.

Skorý život: Tamar Estine Braxton sa narodila v Severne v Marylande 17. marca 1977. Je najmladšou sestrou detí Michaela a Evelyn Braxtonových. Je z hudobníckej rodiny a Braxtonove deti nakoniec spievali v cirkevnom zbore pre kostol, v ktorom bol ich otec farárom. Toni, Traci, Towanda, Trina a Tamar Braxton podpísali svoju prvú nahrávaciu zmluvu s vydavateľstvom Arista Records v roku 1989. V roku 1990 vydali prvý singel Good Life. V čase vydania singlu spôsobili vekové rozdiely členov problém s marketingom. Tamar, najmladšia, je o 10 rokov mladšia ako Toni, najstaršia. Spoločnosť Arista Records vylúčila skupinu Braxtons z vydavateľstva.

V roku 1991 to počul producent Toni Braxton spievajúc na benzínovej pumpe a predstavil sestry superproducentkám a tvorcom hviezd L.A. Reid a 'Babyface' Edmonds . Títo dvaja producenti boli v procese založenia vlastnej nahrávacej spoločnosti LaFace Records. Aj keď skupina nebola podpísaná, bola to Toni a jej sestry boli najaté ako záložné speváčky. Tamar a ďalšie sestry vydali jeden album v roku 1996. Potom sa Tamar vydala na sólovú dráhu a svoje prvé sólové album vydala na jeseň roku 2000. Album nebol úspešný a jej vydavateľstvo Dreamworks ju opustilo. Pokračovala v speve sestier na albumoch svojej sestry a vystupovala s ňou naživo. V roku 2010 podpísala zmluvu s vydavateľstvom Universal Records a začala sa objavovať aj v televíznej šou Tiny and Toya.

Tamar sa so svojou rodinou objavila v reality šou „Braxton Family Values“, ktorá sa začala v apríli 2011. Tamar a jej druhý manžel dostali v roku 2012 na WE TV vlastnú spinoff reality šou s názvom „Tamar & Vincent“.

Spoločnosť Braxton uviedla v novembri 2014 na trh kolekciu odevov a topánok Tamar Collection.

Braxton súťažil v roku 2015 na súťaži Dancing With the Stars a bol spojený s profesionálnym tanečníkom Valentinom Chmerkovským. Braxton musel zo súťaže odstúpiť pre zdravotné problémy. Braxton a Chmerkovskiy skončili celkovo na piatom mieste.

Jej druhý štúdiový album „Love and War“ vyšiel v roku 2013. Braxton vydala v roku 2013 album „Winter Loversland“ a jej album „Calling All Lovers“ v roku 2015. Úspechy zaznamenala aj v roku 2017 s názvom „Bluebird of Happiness“. „ Medzi najobľúbenejšie Braxtonove single patria piesne Love and War, The One, All The Way Home a ďalšie.

Getty

Tamar sa predstavila ako súťažiaca v druhej sezóne filmu „Celebrity Big Brother“ v januári 2019. Do histórie „Big Brother“ sa zapísala, keď sa stala druhým jednomyseľným víťazom s hlasmi 9: 0 a bola tiež vôbec prvou afroameričankou v histórii. vyhrajte sezónu „Veľkého brata“ v Spojených štátoch.

Tamar sa tiež objavila ako moderátorka novej série krásy „To Catch a Beautician“ od VH1, v ktorej spolu s kaderníkom celebrít Johnnym Wrightom pomáhajú svetským ľuďom, ktorým ich stylisti ubližovali, tým, že im dávajú druhú šancu napraviť to.

Nová reality séria Tamar Braxton s názvom Tamar Braxton: Get Ya Life! mala mať premiéru na WeTV koncom júla. Bolo to posunuté na 10. september 2020. Braxton požiadal WeTV, aby ju vyradil zo zmluvy potom, čo ju jej priateľ našiel bez života.

Osobný život: Braxton sa vydala za svojho prvého manžela, hudobného producenta Darrella Allambyho, v roku 2001. Zoznámili sa v roku 2000 a spoločne pracovali na jej debutovom albume. V roku 2003 sa rozviedli.

V tom istom roku začala Tamar randiť s rekordným výkonným umelcom Vincentom Herbertom. Pár sa zoznámil prostredníctvom jej staršej sestry Toni Braxton. Tamar a Vincent sa zosobášili koncom novembra 2008. Ich syn Logan Vincent Herbert sa narodil v roku 2013. Tamar a Vincent sa rozviedli v júli 2019.

V epizóde filmu „Skutočná“ Braxton odhalila, že trpela ochorením kože vitiligo.

10. novembra 2015 Braxton zistila, že má v pľúcach niekoľko pľúcnych embólií. Choroba ju prinútila odstúpiť od filmu „Dancing with the Stars“.

V čase písania tohto článku spoločnosť Braxton randí s finančným poradcom Davidom Adefesom. Pár sa ukrýva doma spolu s Braxtonovým synom Loganom s exmanželom Vincentom Herbertom.

16. júla 2020 Adefeso zistila, že Tamar omdlela a bola „bez života“ v bytovom dome v centre Los Angeles, v ktorom žije. Prihlásila sa na Instagram a napísala, že požiadavky na ňu sú v jej šou „Tamar Braxton: Get Ya Life!“ boli „prehnané a nespravodlivé“, v zdĺhavom príspevku. Tamar bola po incidente hospitalizovaná.

Čistá hodnota spoločnosti Tamar Braxton z oblasti nehnuteľností : V apríli 2013 Tamar a Vincent minuli 10,5 milióna dolárov na kúpu veľkého sídla v Calabasas v Kalifornii. Kaštieľ s rozlohou 15 016 štvorcových stôp má sedem spální, deväť plných kúpeľní a dve polovičné kúpeľne. Nachádza sa v uzavretej komunite nazývanej Mountain View Estates. Pokúsili sa dom predať v roku 2017 za 15 995 miliónov dolárov. Cena bola znížená na 15 miliónov dolárov, potom 13,95 milióna dolárov a nakoniec za 9,25 milióna dolárov. To predstavovalo stratu 1,25 milióna dolárov pre spoločnosť Braxton, ktorá sa len ťažko vyhla vylúčeniu nehnuteľnosti z dôvodu pretrvávajúcich finančných a vzťahových problémov. Na nehnuteľnosť bolo zverejnených niekoľko verejných oznámení o nesplácaní hypotéky. V jednom okamihu boli na hypotéke pozadu minimálne o 250 000 dolárov. Údajne tiež mali odobrať niekoľko automobilov a iného majetku.

Tamar a jej priateľ si údajne prenajali luxusný byt s 2 spálňami v Beverly Hills, ktorý stojí 15 000 dolárov mesačne. V budove je krytý a vonkajší bazén, päť telocviční, kúpele, reštaurácia a bar s bezplatnými nápojmi.

Čistá hodnota Tamar Braxton

Tamar Braxton

Čistá hodnota: 3 milióny dolárov
Dátum narodenia: 17.03.1977 (44 rokov)
Rod: Žena
Výška: 5 ft 2 v (1,58 m)
Povolanie: Herec, pesničkár, tanečník, moderátor, televízny moderátor
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia