T.I. Čistá hodnota

Koľko stojí T.I. Stojí za to?

T.I. Čistá hodnota: 50 miliónov dolárov

T.I. čistá hodnota: T.I. je americký rapper, herec, skladateľ, producent, podnikateľ, výkonný riaditeľ a autor, ktorý má čistú hodnotu 50 miliónov dolárov. T.I. je známy tým, že je jedným z rapperov popularizujúcich hip hopový subžáner trapovej hudby sám s Gucci Mane a Jeezy.

Skorý život: T.I. sa narodil Clifford Joseph Harris, Jr. 25. septembra 1980, v Alabame, je synom Clifforda „Buddyho“ Harrisa staršieho a Violety Morganovej. Vychovali ho jeho starí rodičia v susedstve Atlanty s centrom Hill. Jeho otec žil v New Yorku. T.I. často ho navštevuje počas dospievania. Začal rapovať, keď mal iba osem rokov. T.I. vypadol z dôvodu zahájenia hudobnej kariéry. T.I. po ukončení strednej školy bol drogovým dílerom a v dôsledku toho sme niekoľkokrát zatkli. Prezývku Rubber Band Man mu dali prezývku, pretože mal na zápästí gumičky na znak toho, koľko peňazí zarába. 'Rubber Band Man' sa stal jedným z prvých rapperových singlov.

Kariéra: V roku 1999 Harris podpísal svoju prvú veľkú nahrávaciu zmluvu s LaFace, dcérskou spoločnosťou spoločnosti Arista. Harris bol prepustený z Aristy a podpísal zmluvu s Atlantikom, kde vytvoril svoje vlastné vydavateľstvo Grand Hustle Records v roku 2003. V čase tohto písania vydal Harris desať štúdiových albumov. Sedem jeho albumov sa dostalo do prvej päťky rebríčka Billboard 200. Jeho singel „Live Your Life“ sa stal hitom číslo jeden a nahradil svoju ďalšiu pieseň „Whatever You Like“ na popredných priečkach hitparád, čo z neho robí jednu z veľmi malej skupiny hudobných umelcov, vďaka ktorej im jedna z ich vlastných piesní padla do oka. inú skladbu mimo slotu číslo jedna a súčasne obsadzujú prvú a druhú pozíciu v rebríčku.

V roku 2003 T.I. si začal získavať veľkú pozornosť vďaka svojmu vystupovaniu na singli „Never Scared“ rappera Bone Crushera. V tom istom roku vydal svoje ikonické album „Trap Muzik“, ktoré obsahuje hity ako „Rubber Band Man“ a „Let's Get Away“. V nasledujúcom roku sa spolu s Lil 'Wayneom predstavili v snímke Destiny's Child' Soldier '. T.I. toho roku vydal aj album „Urban Legend“. Jeho album „Paper Trail“ z roku 2008 bolo doposiaľ jeho najúspešnejším a tretím albumom, ktoré dosiahol, je na prvom mieste.

T.I. sa predstavil s Pharrellom Williamsom v hite Robin Thicke číslo jedna „Blurred Lines“. V tom istom roku (2013) vypršala jeho 10-ročná zmluva s Atlantikom a on podpísal zmluvu s Columbia Records. V roku 2014 vydal „Paperwork“ a v roku 2018 „Dime Trap“.

Harris si zahral aj vo filmoch „ATL“, „Takers“, „Get Hard“, „Identity Thief“ a „Ant-Man“ a jeho pokračovaní. Harris si zahral aj v televíznom seriáli Cesta k vykúpeniu T.I., T.I. & Tiny: The Family Hustle “a„ The Grand Hustle “.

T.I. tiež napísal dva romány, Power & Beauty a Trouble & Triumph.

Právne otázky: T.I. tiež mu nie je cudzia polemika. Harris si odsedel dve väzby v okresnom väzení, dvakrát za porušenie skúšobnej doby a ponuku federálneho väzenia na obvinenie federálneho zbrojenia z USA. 1. septembra 2010 sa T.I. a jeho manželka Tiny boli zatknutí pre obvinenie z drog. Zatknutie pre obvinenie z drog viedlo k úmrtiu T.I. bol odsúdený 15. októbra 2010 na 11 mesiacov väzenia za porušenie podmienok výkonu trestu. Bol nájdený v extáze, bol pozitívne testovaný na opiáty a mal asociáciu s odsúdeným zločincom, jeho kohortou P $ C C-Rodom. 25. októbra boli obvinenia z drog proti T.I. boli vysadené. 1. novembra T.I. hlásil späť do Forrest City Federal Facility, aby si odpykal svoj 11-mesačný trest.

Osobný život: T.I. a Tameka 'Tiny' Cottle začali spolu randiť v roku 2001 a zosobášili sa 30. júla 2010 v Miami. Drobné a T.I. zdieľať spolu dvoch synov a jednu dcéru. T.I. má tiež dvoch synov a dcéru s dvoma rôznymi ženami a nevlastnú dcéru prostredníctvom Drobca.

V auguste 2015 IRS podala na nezaplatené dane z rokov 2012 a 2013 záložné práva v celkovej hodnote viac ako 4,5 milióna dolárov na majetok spoločnosti T.I.

Jeho umelecké meno pôvodne pochádzalo z detskej prezývky „Tip“ po jeho pradedovi z otcovej strany.

V októbri 2015 T.I. predniesol kontroverzné vyhlásenie o prezidentskej kandidátke Hillary Clintonovej z roku 2016: „Nie som sexista, ale nemôžem hlasovať za to, aby bola vodkyňou slobodného sveta žena. Len preto, že si myslím, že každá iná pozícia, ktorá existuje, by mohla urobiť dobre. Ale prezident? Je to akosi, len viem, že ženy sa rozhodujú unáhlene emocionálne - robia veľmi trvalé, stmelené rozhodnutia - a potom neskôr sa to akosi nestalo alebo to, že sa to stalo, nechali. A určite by som nerád len spustil atómovú bombu. [Ostatní vodcovia] nebudú schopní rokovať o správnych druhoch zahraničnej politiky, na ktoré svet ešte nie je pripravený. Myslím, že by ste mohli byť schopní [dostať] Lochnesskú príšeru zvolenú skôr, ako by ste [mohli získať ženu]. ““ Po reakcii zo sociálnych sietí T.I. verejne sa ospravedlnil na Twitteri.

V novembri 2019 T.I. čelila obrovskému odporu po tom, čo povedala podcastu Dámy ako my, že každoročne sprevádza svoju 18-ročnú dcéru, aby jej nechal skontrolovať panenskú blanu gynekológom, aby potvrdil jej panenstvo.

V júli 2020 dcéra T.I., Deyjah Harris, vysvetlila, že celý incident panenskej blany ju traumatizoval a v dôsledku toho si udržiavala odstup od svojho otca. 27. júla tweetovala:„sledujte, ako hovoríte so svojimi deťmi. Nezaujíma ma, koľko majú rokov, stále si zaslúžia rovnakú úctu, akú na oplátku očakávate.stále ťa milujem .. ale z diaľky. nie preto, že sa o teba nestarám, ale skôr kvôli môjmu vlastnému blahu a vnútornému mieru. “

Nehnuteľnosť: T.I. a Tiny Harris vlastnia dom s 5 spálňami a 7 kúpeľňami s rozlohou 10 460 metrov štvorcových v meste Jonesboro v štáte Georgia.

T.I. Čistá hodnota

T.I.

Čistá hodnota: 50 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 25. september 1980 (40 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,75 m
Povolanie: Herec, autor, rapper, producent nahrávok, podnikateľ, televízny producent, investor
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia