Čistá hodnota Suzanne Somers

Koľko stojí Suzanne Somers Worth?

Čistá hodnota Suzanne Somersovej: 100 miliónov dolárov

Čistá hodnota Suzanne Somersovej: Suzanne Somers je americká herečka, autorka a speváčka, ktorá má čistú hodnotu 100 miliónov dolárov. Aj keď Suzanne Somers je asi najlepšie známa pre svoje vystúpenia v úspešných sitcomoch Spoločnosť troch a Krok za krokom , odvtedy sa stala veľmi úspešnou podnikateľkou a podnikateľkou. Suzanne Somers sa stala známou aj vďaka svojim knihám o svojpomoci, z ktorých mnohé sa sústreďujú na alternatívnu medicínu. Somersová sa za tie roky stala trochu kontroverznou osobnosťou, jej úspech však nemožno poprieť.

Skorý život: Suzanne Marie Mahoney sa narodila 16. októbra 1946 v San Brune v Kalifornii. Vyrastala v írsko-katolíckej rodine spolu s 3 súrodencami a Suzanne ako malé dieťa bojovala. Jej otec bol ťažký alkoholik a celú mladosť Suzanne slovne týral. V dospievaní sa Suzanne stala roztlieskavačkou na svojej strednej škole a vydala sa v 19. V tom roku sa jej narodilo aj prvé dieťa. Manželstvo sa skončilo o tri roky neskôr.

Kariéra: V roku 1969 získal Somers slávu po svojom vystúpení v Výročná hra ako model ceny. Počas práce na šou sa zoznámila s moderátorom Alanom Hamelom, za ktorého sa neskôr vydala v roku 1977. Jednou z jej prvých hlavných hereckých úloh bola filmová ukážka Georga Lucasa. Americké graffiti. Počas nasledujúceho obdobia získala Suzanne Somersová úlohy v predstaveniach ako The Rockford Files, The Six Million Dollar Man, a Jeden deň v kuse . Vo filme má aj menšiu renomovanú rolu Magnum Force .

V roku 1977 si Suzanne Somers rezervovala vedúcu úlohu v Spoločnosť troch . Stvárnila stereotypnú nemú blondínku a vďaka účinkovaniu v šou sa čoskoro stala sexsymbolom. Spoločnosť troch urobil neuveriteľne dobre, čo sa týka hodnotení. V roku 1980 začal Somers požadovať oveľa vyššiu mzdu a následne bol prepustený. Po tom, čo uviedla, že bola poškodená jej reputácia, zažalovala sieť o náhradu škody vo výške 2 miliónov dolárov, bola jej však poskytnutá iba 30 000 dolárov.

Po Spoločnosť troch Suzanne Somers považovala za náročné vystupovať v sitcomoch kvôli svojmu kontroverznému vystúpeniu zo série. Nakoniec si však našla cestu späť do sveta sitcomu s Je šerifka v roku 1987. Šou prebiehala dve sezóny. Potom, čo sa Somers objavil v rade filmov určených pre televíziu, získal ďalšiu významnú rolu v sitcome Krok za krokom . Situačný komédia sa začala v roku 1991 a trvala sedem sezón, čím sa výrazne zvýšila hviezdna sila Somersa.

Suzanne Somersová v priebehu rokov navyše moderovala rôzne talkshow. Účinkovala aj na Broadwayských inscenáciách a účinkovala v Tanec s hviezdami v roku 2015 sa umiestnil na deviatom mieste. Suzanne Somers, popredná postava popkultúry, bola často spomínaná na výstavách ako napr Južný park a Beavis a Butthead.

Playboy: Somers bol v Playboyi uvedený dvakrát. Oba časy ukázali herečku nahú, aj keď sa v časopise pôvodne objavovala ako bojujúca slobodná matka, ktorá nemohla platiť svoje účty. Aj keď spočiatku odmietala pózovať nahá, nakoniec súhlasila. Neskôr poprela, že by sa niekedy zúčastnila natáčania, čo ju podnietilo Playboy zverejniť obrázky v roku 1980, čo dokazuje, že sa mýlila. Somers bol dosť nahnevaný a žalovaný Playboy , nakoniec dostane vyrovnanie vo výške 50 000 dolárov. Jednou z jej najväčších obáv bolo, že jej 14-ročný syn uvidí obrázky a ovplyvní to jeho psychický stav.

O štyri roky neskôr Somers súhlasila, že bude pózovať druhýkrát - a to aj napriek svojmu hnevu na pôvodný nahý obraz. Cítila, že tentoraz môže aspoň kontrolovať kvalitu obrázkov. Po odchode tiež verila, že to oživí jej kariéru Spoločnosť troch práve pred. Druhý obrazový akt bol zverejnený v roku 1984 a jej 18-ročný syn sa neskôr priznal k prezeraniu nahých obrázkov - napriek Somersovmu naliehaniu, že by nechcel vidieť svoju vlastnú matku v r. Playboy .

(Foto: Kevin Winter / Getty Images)

Diagnóza rakoviny: Suzanne diagnostikovali rakovinu prsníka v roku 2000. Aj keď lekári odporúčali chemoterapiu, rozhodla sa namiesto toho venovať alternatívnej medicíne. Spočiatku sa liečila extraktom z imela s názvom Iscador. Kombinovala to s chirurgickým zákrokom na odstránenie rakovinovej hrčky a nasledovala radiačná terapia.

Lekári kritizovali Somersa za obhajobu netradičného prístupu k liečbe rakoviny. Okrem svojich neortodoxných názorov na liečbu rakoviny je Suzanne Somers proti fluoridácii vody a dôrazne podporuje bioidentickú hormonálnu substitučnú liečbu pri riešení rôznych problémov žien. Mnohé z týchto názorov sú uvedené v Somersových knihách o svojpomoci.

Príjem od Thighmaster: Od začiatku 90. rokov sa Suzanne začala objavovať v reklamách pre Thighmaster. Produkt sa stal nesmierne úspešným a v priebehu rokov dosiahol tržby viac ako 100 miliónov dolárov.

Plat pre spoločnosť troch: V roku 1977 získala Suzanne svoju rolu v Spoločnosť troch, zárobok počiatočného platu 5 000 dolárov za epizódu za prvé štyri sezóny tejto šou. Do piatej sezóny sa jej plat zvýšil na 30 000 dolárov za epizódu. V dnešných peniazoch by to zodpovedalo asi 95 000 dolárov za epizódu. Nakoniec požiadala o 150 000 dolárov za epizódu, čo bola rovnaká suma, akú zarábal jej predstaviteľ John Ritter. V dnešných peniazoch by to predstavovalo zhruba 500 000 dolárov za epizódu. To však nie je všetko - lobovala tiež za 10% zo zisku šou. Producenti sa zdržali, a to aj napriek skutočnosti, že Suzanne bola pravdepodobne hlavným dôvodom, prečo sa každý týždeň na ňu naladilo 20 miliónov divákov.

Nehnuteľnosť: Suzanne a Alan vlastnia niekoľko domov v južnej Kalifornii. V jednom okamihu v roku 2008 zaradili do zoznamu veľké sídlo, ktoré sa rozprestiera na 73 akroch v Palm Springs za 35 miliónov dolárov. Tento majetok vlastnia od konca 70. rokov. V roku 2018 sa cena zvýšila na viac ako polovicu na 14,5 milióna dolárov a potom sa v roku 2019 opäť znížila na iba 9,5 milióna dolárov. Predtým vlastnili 480 akrov severného Palm Springs, ktoré v roku 2018 venovali komisii na ochranu údolia Coachella.

V roku 1999 minuli 2,3 milióna dolárov na nehnuteľnosť na pobreží v Malibu. V roku 2001 kúpili susedný pozemok za 2,35 milióna dolárov, čo im poskytlo 190 stôp oceánskeho priečelia. Jeden z domov bol úplne zničený pri požiari v roku 2007, druhý bol vážne poškodený. V roku 2018 uviedli kombinovaný dvojpodlažný majetok na 16,2 milióna dolárov a od tohto písania nenašli kupca. Neskôr sa objavilo hlásenie, že nehnuteľnosť bola zaslaná do aukčného bloku po opakovanom neúspechu pri hľadaní kupca a že zmenšujú stav na neďaleký dom, ktorý si predtým kúpili.

Čistá hodnota Suzanne Somers

Suzanne Somers

Čistá hodnota: 100 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 16. októbra 1946 (74 rokov)
Rod: Žena
Výška: 1,66 m
Povolanie: Spisovateľ, autor, spevák, herec, podnikateľ
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020

Príjmy Suzanne Somersovej

  • Three's Company 30 000 dolárov / epizóda
  • Americké graffiti 1 361 dolárov
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia