Steven Tyler Čistá hodnota

Koľko stojí Steven Tyler Worth?

Čistá hodnota Stevena Tylera: 150 miliónov dolárov

Čisté imanie Stevena Tylera: Steven Tyler je americký rockový hudobník, ktorý má čistú hodnotu 150 miliónov dolárov. Je známy najmä tým, že je zakladajúcim členom a hlavným spevákom skupiny Aerosmith, ktorá je jednou z najúspešnejších skupín všetkých čias.

Steven Tyler sa narodil Steven Tallarico 26. marca 1948 na Manhattane. Narodil sa sekretárke Susan Rayovej a hudobníkovi a klaviristovi Victorovi Tallaricovi. Vďaka klasickému hudobníkovi pre otca začal Tylerov záujem o hudbu silný a skorý. Navštevoval Rooseveltovu strednú školu v Yonkers, ale kvôli drogám ho vylúčili. Neskôr vyštudoval Quintanovu školu pre mladých profesionálov.

Aerosmith: Koncom 60. rokov sa Tyler presťahoval do Bostonu a spriatelil sa s hudobníkmi, ktorí by nakoniec vytvorili kapelu Aerosmith. Stretol sa s gitaristom Joeom Perrym, basgitaristom Tomom Hamiltonom, gitaristom Rayom Tabanom a bubeníkom Joeom Kramerom. Tyler založil kapelu Aerosmith v roku 1969, stal sa frontmanom a hlavným spevákom. V roku 1972 bola skupina Aerosmith podpísaná pod vydavateľstvom Columbia Records. V nasledujúcom roku vydali Aerosmith svoje prvé album s vlastným názvom. Pieseň „Dream On“ bola v tom čase iba malým náznakom, ale neskôr sa stala jednou z ich podpisových piesní. Aerosmith nenašli komerčný úspech ani popularitu až na treťom a štvrtom albume Toys in the Attic (1975) a Rocks (1976). Kapela dosiahla svoj prvý mainstreamový hit 40 v roku 1975 piesňou „Sweet Emotion“. Vedeli, že to bol stále spánkový hit, v roku 1976 znovu vydali album „Dream On“ a v hitparádach sa dostal na 6. miesto. Neskôr v tom roku zaznamenali ďalší veľký úspech s piesňou „Walk This Way“. Do roku 1976 boli hlavnými štadiónmi a významnými hudobnými festivalmi.

Na konci desaťročia sa však kapela začína rozpadávať. Tyler a Perry sa vo veľkej miere podieľali na heroíne a iných stimulantoch. Perry a Whitford opustili kapelu pre iné podniky a Tyler stále pridával nových členov, aby udržal kapelu trochu pohromade, ale bol zranený pri havárii motocykla, ktorá ho hospitalizovala a nemohol koncertovať po väčšinu roku 1981. V polovici 80. rokov , Tyler po dlhom pôsobení na rehabilitácii očistil svoj čin a dal dokopy kapelu. Vydali film Permanent Vacation (Trvalá dovolenka) v roku 1987, ktorý obsahoval pieseň Dude (Looks Like a Lady) a o dva roky neskôr získala väčšiu váhu vďaka piesni Pump, ktorá obsahovala dnes už klasické filmy „Love in an Elevator“ a „Janie's Got a Gun“. pripisuje nárast šialenstva MTV medzi tínedžermi za ich popularitu, ktorá pretrváva aj v roku 1993, keď vydali album Get Grip, ktorý je poháňaný singlami ako Cryin, Crazy a Livin on the Edge.

Spoločnosť Aerosmith, aj keď už nebola schopná mapovať tak vysoko, ako kedysi, pokračovala v úspechoch v rekordných predajoch a v predaji masívnych turné po celé 90., 2000 a 2010. Celkovo vydal Aerosmith pätnásť štúdiových albumov, z ktorých deväť dosiahlo platinovú alebo multi-platinovú certifikáciu. Osem singlov dosiahlo umiestnenie v prvej desiatke amerického Billboard 100, pričom singel I Don't Want to Miss A Thing z roku 1998 dosiahol vytúženú pozíciu # 1. Medzi oceneniami, ktoré Aerosmith v priebehu rokov získal, je sedem amerických hudobných cien, štyri hudobné ceny Billboard, štyri ceny Grammy a desať hudobných cien MTV. Aerosmith získal ďalšiu slávu vďaka uvedeniu do Rock and Roll Hall of Fame a vystúpeniu na Super Bowl XXXV.

Tyler je tiež dobre známy pre svoje spoločné úsilie s ďalšími hudobnými umelcami, ako sú Run DMC (remake Walk this Way), Alice Cooper, Pink, Eminem (pre The Eminem Show, ktorého sa po celom svete predalo viac ako 19 miliónov kópií) a svetoznámy trubkár. Chris Botti. V júli 2016 vydal aj sólový country album „We Are All Somebody from Somewhere“.

Steven Tyler Čistá hodnota

(Foto: Emma McIntyre / Getty Images pre film Celebrity Fight Night)

Ostatné podniky: Okrem dlhej a pôsobivej hudobnej kariéry sa Tyler zúčastnil niekoľkých filmových a televíznych vystúpení, najmä vo filmoch Wayne's World 2, The Simpsons, Saturday Night Live a Two and a Half Men. Tyler spojil úsilie kreatívneho dizajnu s vynálezcom / inžinierom Markom Diricom a v roku 2007 uviedol na trh Dirico Motorcycles. Dve sezóny bol sudcom American Idol. Tyler tiež vydal memoáre „Znepokojuje vás hluk v mojej hlave? v roku 2011.

Osobný život: Tyler randil s módnou modelkou Bebe Buell, počas ktorej bola počatá a narodená jeho dcéra Liv Tyler v roku 1977. Liv sa v šoubiznise preslávila aj ako úspešná herečka, producentka a speváčka. Tyler má tri vnúčatá prostredníctvom Livinho manželstva s Roystonom Langdonom. Steven bol ženatý s Cyndria Foxe v rokoch 1978-1987. Foxe smutne zomrel na rakovinu mozgu v roku 2002. Tyler sa oženil s návrhárkou odevov Teresou Barrickovou v roku 1988. Mali spolu dcéru a syna a rozviedli sa v januári 2006. Tyler sa v decembri 2011 zasnúbil s Erin Bradyovou, v januári 2013 však zasnúbenie prerušil. .

V roku 1975 27-ročný Tyler presvedčil rodičov skupinky Julie Holcomb (vtedy 16), aby mu podpísali opatrovníctvo, aby mohli žiť spolu v Bostone. Tí dvaja spolu chodili tri roky. Holcomb otehotnela a následne potratila kvôli požiaru domu, ktorý zažili - obávali sa, že dym z ohňa, ako aj drogy, ktoré v tom čase robila, vedú k vrodeným chybám.

Speváčku trápili zdravotné problémy celý život, nie všetky boli dôsledkom dlhoročného rozsiahleho užívania drog. V roku 2006 podstúpil Tyler po vystúpení na Floride operáciu hrdla, aby mu napravil prasknutú cievu v krku. Aerosmith bol nútený zrušiť všetky zostávajúce termíny turné v Amerike. V tom istom roku odhalil, že mu bola diagnostikovaná hepatitída C v roku 2003, a podrobil sa rozsiahlej liečbe. V roku 2008 podstúpil niekoľko operácií nôh na opravu poškodenia chodidla.

V roku 2015 Tyler spustil „Janiein fond“ na poskytovanie podpory, ochrany a poradenstva pre obete zneužívania žien. Od založenia organizácie vyzbieral viac ako 2,4 milióna dolárov. Janiein dom, útočisko pre obete zneužívania otvorené v Atlante v roku 2017.

Steven Tyler Čistá hodnota

Steven Tyler

Čistá hodnota: 150 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 26.03.1948 (73 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,77 m
Povolanie: Spevák, hudobník, skladateľ, multiinštrumentalista, herec, osobnosť televízie, skladateľ filmovej skóre
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2021
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia