Čistá hodnota Stacey Dash

Koľko stojí Stacey Dash Worth?

Čistá hodnota Stacey Dash: 100 tisíc dolárov

Čistá hodnota Stacey Dash : Stacey Dash je americká herečka, ktorá má čistú hodnotu 100 000 dolárov. Stacey je známa predovšetkým vďaka účinkovaniu vo filme „Clueless“ z roku 1995 a následnej televíznej šou „Clueless“, ktorá prebiehala v rokoch 1996-1999. Vo filme aj v televíznej šou hrala Dash úlohu Dionne Marie Davenportovej.

Skorý život: Stacey Lauretta Dash sa narodila v Bronxe v New Yorku 20. januára 1967. Dcéra Lindy Dash a Dennis Dash je afroamerického a mexického pôvodu. Jej nevlastným otcom je Cecil Holmes a jej mladší brat Darien Dash je zakladateľom spoločnosti DME Interactive. Staceyiným bratrancom je Damon Dash, bývalý generálny riaditeľ a spoluzakladateľ vydavateľstva Roc-A-Fella Records. Dash absolvoval strednú školu Paramus v roku 1985.

Skorá kariéra: Stacey debutovala v televízii v kriminálnej dráme NBC „Farrell: Pre ľudí“, kde hrali Valerie Harper a Ed O'Neill v roku 1982. Nanešťastie sa nedostala cez pilotnú epizódu. Stacey sa potom objavila na „Cosby Show“ v roku 1985, keď si zahrala Michelle v epizóde „Denise's Friend“. V roku 1988 mala periodickú rolu vo filme „St. Kdekoľvek inde. “ Prvou Dashovou prvou veľkou filmovou úlohou bola komédia Richarda Pryora Moving v roku 1988.

V rokoch 1988 a 1989 hrala ako Monique v seriáli „TV 101“, ktorý bol po 13 epizódach zrušený. V roku 1994 sa objavila aj v snímkach „Mo“ Money a „Renaissance Man“. V roku 1995 získala Dash svoju prvú hlavnú rolu v nízkorozpočtovom filme Illegal in Blue.

Prelom: Bolo to v roku 1995, keď Stacey Dash pristála, čo by bolo jej najslávnejšou úlohou, ako Dionne vo filme „Clueless“. Hrala stredoškoláčku oproti Alicii Silverstoneovej, aj keď mala v tom čase 28 rokov. V roku 1996 bola nominovaná na cenu Young Artist Award za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe - hraný film za film „Clueless“. Od roku 1996 do roku 1999 hrala rovnakú rolu v televíznom seriáli „Clueless“ (Clueless), ktorý sa objavil v rovnomennom filme.

V rokoch 1999 a 2000 hrala Stacey ako Vanessa Weir v televíznej šou „The Strip“, ktorá bola po niekoľkých epizódach zrušená. Potom sa objavila v snímkach „Pohľad zhora“ a „Gang ruží“ v roku 2003 a 2005 v seriáli „Začíname sa hrať“. Hosťovala v niekoľkých televíznych šou, napríklad „Eve“ a „CSI: Crime Scene Investigation“. Účinkovala aj vo videoklipoch pre Kanye West, Marques Houston a Carl Thomas. V roku 2006 založila vlastnú líniu dámskeho spodného prádla s názvom Letters of Marque. Dash pózovala nahá v časopise Playboy vo svojom vydaní z augusta 2006. V roku 2007 nakrútila úlohy v piatich filmoch: „I Could Never Be Your Woman“, „Nora's Hair Salon II“, „Fashion Victim“, „Ghost Image“ a „American Primitive“. V roku 2008 sa predstavila v troch malých rozpočtových filmoch a predstavila sa v reality šou Celebrity Circus, kde si pri tréningu zlomila rebro. Bola finalistkou a skončila druhá za Antoniom Sabatom mladším. V roku 2009 sa predstavila v televíznom seriáli The Game a o dva roky neskôr účinkovala v kategórii Single Ladies pre VH1. V roku 2012 si zahrala hlavnú ženskú úlohu vo filme Lisa Dysfunctional Friends. V roku 2013 bola uvedená na trh jej skriptovaná webová séria s názvom Funny or Die „Stacey Dash is Normal“.

V máji 2014 bola Stacey angažovaná ako prispievateľka do „kultúrnej analýzy a komentárov“ pre Fox News. V roku 2015 bola na dva týždne bez platu suspendovaná, keď uviedla na margo toho, že prezident Barack Obama sa nad terorizmom po svojom vystúpení v islamskom terorizme, ktorý sa odohral deň predtým, „nezlobilo“. Dash kritizovala v roku 2016, keď tvrdila, že ceny BET Awards klamali černochov v súvislosti s novinkami týkajúcimi sa bojkotovania Oscarov v dôsledku etnickej rozmanitosti a vyzvala na ukončenie Mesiaca čiernej histórie. Potom kritizovala prejav Jesseho Williamsa na odovzdávaní cien BET. V januári 2017 spoločnosť Fox oznámila, že Staceyho zmluva sa neobnovuje.

Stacey vydala v roku 2016 autobiografiu s názvom „There Goes My Social Life: From Clueless to Conservative“.

Getty

Finančné problémy : V septembri 2019 bola Stacey zatknutá na Floride pre obvinenia z domáceho násilia. V následnom právnom podaní Stacey tvrdila, že bola príliš zlomená na to, aby si najala súkromného právnika, a požiadala o zastúpenie verejným ochrancom.

Osobný život : Stacey má dve deti. Syna Austina (1991) mala so spevákom Christopherom Williamsom. Dash sa vydala za producenta Briana Lovella 16. júla 1999. Rozviedli sa o pár rokov neskôr. V rokoch 2005-2006 bola vydatá za britského generálneho riaditeľa a výkonného riaditeľa Jamesa Mabyho. Pár mal dcéru Lolu (nar. 2003). Dash sa zosobášila s hercom Emmanuelom Xuerebom v roku 2007 a v septembri 2011 sa rozviedli.

Vydala sa za Jeffreyho Martyho v apríli 2018, údajne iba 10 dní po vzájomnom stretnutí. Svadbou s Martym sa stala nevlastnou matkou jeho troch detí. V júni 2020 bolo oznámené, že pár podal žiadosť o rozvod.

Dash prehovorila o traumách z jej osobného života, ako sú sexuálne napadnutie a fyzické a emočné týranie zo strany minulých partnerov. V dospievaní a v dvadsiatich rokoch bola závislá od kokaínu.

Politika: Dash hlasovala za Baracka Obamu v roku 2008 a v roku 2012 zmenila svoje členstvo z demokratického na republikánske a podporila Mitta Romneyho. Od roku 2012 verejne vyjadrovala svoje politické názory. V roku 2016 Dash uviedla, že transsexuálne práva „porušujú jej vlastné.“ Podporila Donalda Trumpa v roku 2016. Vo februári 2018 podala v Kongresových voľbách 2018 prihlášku za republikánku v 44. kalifornskom okrese. Dash odstúpil z pretekov 30. marca 2018.

Čistá hodnota Stacey Dash

Stacey Dash

Čistá hodnota: 100 tisíc dolárov
Dátum narodenia: 20. januára 1967 (54 rokov)
Rod: Žena
Výška: 1 626 m
Povolanie: Herec
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia