Soulja Boy Čistá hodnota

Koľko stojí Soulja Boy Worth?

Čistá hodnota majetku Soulja Boy: 30 miliónov dolárov

Soulja Boy čistá hodnota : Soulja Boy je americký rapper, hudobný producent, herec a podnikateľ, ktorý má čistú hodnotu 30 miliónov dolárov. So svojim debutovým singlom v septembri 2007 zaznamenal obrovský úspech. „Crank That (Soulja Boy)“ dosiahol prvé miesto v hitparádach. Singel bol hitom číslo jedna v Spojených štátoch sedem týždňov po sebe nasledujúcich od septembra 2007.

Skorý život: Soulja Boy sa narodila ako DeAndre Cortez Way 28. júla 1990 v Chicagu v štáte Illinois. Keď mal šesť rokov, jeho rodina sa presťahovala do Atlanty v štáte Georgia, kde sa začal zaujímať o rapovú hudbu. Keď mal 14 rokov, presťahoval sa do Batesville v štáte Mississippi. Jeho otec urobil v rodinnom dome nahrávacie štúdio, aby povzbudil svojho syna, aby pracoval na svojej hudbe. V novembri 2005 zverejnila Soulja Boy svoje piesne na webovej stránke SoundClick. Dostali pozitívne recenzie a on si otvoril účty na YouTube a MySpace. V marci 2007 nahral nahrávku „Crank That (Soulja Boy)“ a vydal svoje prvé nezávislé album „Unsigned and Still Major: Da Album Before da Album“. Natočil tiež videoreklamu s nízkym rozpočtom, aby predviedol tanec „Crank That“. Do konca mája 2007 bol v rozhlase uvedený „Crank That (Soulja Boy)“, ktorý podpísal zmluvu s vydavateľstvom Interscope Records. Do septembra 2007 bol album „Crank That“ číslom jeden na Billboard Hot 100 a zostal tam sedem po sebe nasledujúcich týždňov. Pieseň tiež získala Soulju nomináciu na Grammy.

V októbri 2007 vyšiel jeho prvý major-label album „Souljaboytellem.com“, ktorý sa dostal na štvrté miesto v americkom Billboard 200 a odvtedy bol platinou certifikovaný agentúrou RIAA. O štrnásť mesiacov neskôr vydal svoje ďalšie album ¡SouljaBoyTellem.

Vydal tretí štúdiový album The DeAndre Way , “ v roku 2010. Jeho štvrtý štúdiový album „Loyalty“ , “ bola vydaná v roku 2015. Soulja Boy spolupracoval s niekoľkými ďalšími hip-hopovými umelcami ako napr Gucci Mane , Sammie, Shawty Lo a Arab. Jeho piaty štúdiový album s názvom How Can You Blame Me ?, vyšiel v roku 2019.

Soulja Boy Čistá hodnota

(Foto: Marcus Ingram / Getty Images pre BET)

Nahrávka: Way založil svoju nahrávaciu spoločnosť Stacks on Deck Entertainment (SODMG) v roku 2004, zatiaľ čo Way bol podpísaný pod spoločnosťou Interscope. Od založenia labelu podpisoval rôznych umelcov. 30. mája 2016 Way oznámil, že všetci umelci podpísaní pod SODMG boli prepustení. V roku 2019 Way opätovne podpísal Lil 100 a podpísal atlantický umelec 24 hodín.

Polemiky: Začiatkom februára 2009 Soulja Boy vyzvala rappera Bow Wowa, aby sa zúčastnil pretekov v ich drahých športových automobiloch. Obaja rapperi v tom čase jazdili na Lamborghini. Aby vrhli palivo na oheň svojej kontroverzie, Soulja Boy tvrdila, že auto Bow Wow si prenajali. Bow Wow preukázal, že svoje auto vlastní, a okolo problému sa objavil spor na Twitteri. V priebehu niekoľkých dní si obaja rapperi poslali dissové piesne. Soulja Boy poslal Bow Wow 'F * ck Bow Wow.' Bow Wow poslal Soulja Boy „Čo si o tebe myslím“. Obaja rapperi sa nakoniec vyrovnali a v roku 2016 vydali spoločný mixtape s názvom „Ignorant Shit“.

V polovici apríla 2013 sa Soulja Boy vydala na Facebook, aby čelila niekoľkým vyhrážkam smrťou šéfovi rappera Keefovi. Soulja Boy zverejnil Keefovo telefónne číslo a požiadal fanúšikov, aby zavolali Keefovi a oznámili mu, že Soulja Boy si pre neho prichádza a bol vyzbrojený zbraňou. Soulja Boy vysielal príspevky a nakoniec mu Keef povedal, že je v Londýne. Soulja Boy tvrdil, že jeho účty na sociálnych sieťach a e-mail boli napadnuté hackermi a žiadnu z týchto správ neposlal. Obaja medzičasom vyriešili svoje spory.

Právne otázky: 7. októbra 2009 bol Way zatknutý v Atlante v štáte Georgia pre jednu prekážku, priestupok, za útek pred políciou, keď dostal príkaz zastaviť pri natáčaní videa v opustenom dome. Rapper bol prepustený na dlhopis za 550 dolárov.

Osobný život: V júni 2008, na koncerte DJ Cisco Mestská legenda mixtape, legendárny rapper Ice-T povedal Wayovi, aby „zjedol péro“, a kritizoval Waya za „zabitie hip-hopu“ a jeho piesne „Crank That“ za „odpadky“ v porovnaní s dielami iných hip-hopových umelcov, ako je Rakim , Das EFX, Big Daddy Kane a Ice Cube. Títo dvaja potom obchodovali s videami tam a späť cez internet. Kanye West obhajoval Waya argumentom, že mladší umelec vytvoril nové, originálne dielo pre hip-hop. Spor bol parodovaný v roku 2010 v epizóde The Boondocks.

30. decembra 2008 bol Way vo svojom dome okradnutý a zbitý. Prvé správy z miesta činu hovorili o tom, že lupiči boli šiesti maskovaní muži s AK-47. Deň po incidente sa však na internete objavilo video s dvoma maskovanými mužmi, ktorí si za zločin zaslúžili jedinú zásluhu. V januári 2009 Soulja Boy opísala noc pre MTV News. Povedal, že sa vrátil domov veľmi neskoro v noci po večierku pri vydaní albumu a nahrával piesne s priateľmi, keď lupiči vošli do jeho domu so zbraňami namierenými na nich. Tvrdil, že lupiči kopali do dverí a namieril AK-47 na hlavu svojho priateľa.

V noci 22. marca 2011 bol pri autonehode zabitý Wayov mladší brat Deion Jenkins.

V roku 2020 si Soulja Boy nechal odstrániť všetky tetovania na tvári, aby mohol prejsť do rolí vo filme a televízii. Prvé tetovanie na tvár si dal urobiť ako 16-ročný, na veľkú matkin nesúhlas. O ich odstránení hovorí od roku 2016. Nechce byť obsadený ako gangster alebo drogový díler v hereckých úlohách a cíti sa, že by bol, keby si ich nechal.

Hlavné body platu: Len v roku 2012 Soulja Boy zarobil viac ako 7 miliónov dolárov, čo stačilo na to, aby ho Forbes mohol vyhlásiť za jedného z Hip Hop Cash Kings tohto roka.

Nehnuteľnosť: Soulja Boy vlastní dom v Agoura Hills v Kalifornii, neďaleko Los Angeles. Predtým vlastnil dom v Gruzínsku McDonough mimo Atlanty. V roku 2010 tento majetok predal.

Soulja Boy Čistá hodnota

Soulja boy

Čistá hodnota: 30 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 28. júla 1990 (30 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,75 m
Povolanie: Hudobný producent, podnikateľ, herec, rapper
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia