Sinatra

4300939-0-44300939-0-4 4300934-1-4

Ak ste gurmán a/alebo pravidelný čitateľ tohto priestoru, nepochybne si uvedomujete, že komplex Wynn Las Vegas/Encore je domovom niekoľkých špičkových nových amerických reštaurácií, v ktorých je jedlo dobrodružné a inovatívne, služba vynikajúca a atmosféra umelecká, a aj keď nie je upchatá, trochu po formálnej stránke.

Nič z toho nie je zlé; práve naopak. Ale niekedy nechcete dobrodružné a inovatívne. Niekedy chcete, aby vás nikto nevyzýval, ale aby vás to zútulnilo, jednoducho sa usadili v známom a nakŕmili telom i dušou bez toho, aby ste o tom museli príliš premýšľať. A to je Sinatrov výklenok.

Teraz si môžete myslieť, že je to jeden veľký kompliment späť, ale to nie je zámer. Každý hotel s kasínom, bez ohľadu na veľkosť alebo trh, musí do svojich reštaurácií zapadnúť ako puzzle a vytvoriť tak obraz príjemný pre väčšinu svojich hostí. Pre tento národ mäsožravcov je takmer vždy k dispozícii steakhouse, kaviareň, talianska reštaurácia a čokoľvek iné, čo vypĺňa medzery. Sinatra je talianska reštaurácia Encore - jeden z najobľúbenejších žánrov v krajine - s vhodne prístupným menu, ale dostatkom lesku na pocit takmer starého Vegas.Čo je samozrejme v súlade s mužom. Zástupcovia Wynn spolupracovali s predstaviteľmi zosnulého Franka Sinatru, aby umožnili použitie mena Ol ‘Blue Eyes na dverách, jeho obrazov v celej reštaurácii. V ponuke je dokonca aj fotka predsedu predstavenstva (Sinatra) s predsedom predstavenstva (Steve Wynn) a vhodne pomenovanou jedálňou Boardroom.

čo je čisté imanie lil boosie

Jedlo si zachováva tradičný pocit. Lasagna (28 dolárov) je pokrm podávaný takmer v každom červenom omáčke v krajine, ale je len málo tých, ktorí ho stále robia, ako to robí Sinatra, so zmesou teľacieho, bravčového a hovädzieho mäsa pre zaujímavejšie vrstvenie chutí. Existuje len málo ľudí, ktorí to spoja s cestovinami tak delikátnymi a omáčkou s touto hĺbkou a podávajú ich v individuálnej porcii, pečenej na malej panvici. Mal som lasagny, ktoré boli chutnejšie (nie nevyhnutne atribút) a mäsitejšie (podobne), ale nepamätám si, že by som mal také perfektne prevedené.

Carpaccio (19 dolárov) je ďalšou zo základných položiek ponuky, aj keď jeho bohatstvo má tendenciu voskovať a ubúdať. Aj táto bola veľmi pekne pripravená, oblátková tenká hovädzia sviečkovica podávaná so spleťou endivie a žeruchy na chrumkavé a chuťové kontrapunkty, strohosť zelene vyvážila bohatosť hovädzieho mäsa. A hoci nebudem tvrdiť, že som v uvedenom hľuzovkovom vinaigrette dokázal rozpoznať jasnú chuť hľuzovky, bol som príjemne prekvapený pridaním pár tvrdo uvarených prepeličích vajec na tanier.

V ponuke je štedrý zoznam morských plodov vrátane Cioppino (49 dolárov). Tento rodák zo San Francisca je tradične akousi polievkou z morských plodov, ktorá obsahuje viac morských plodov ako polievky, a v tomto prípade bola dodržaná tradícia. Kúsky morského vlka, homára, celé mušle a jemné mušle v škrupine-všetko čerstvé a dostatočne evokujúce more-sa sparili s feniklom a kúpali v rajčiakovo-šafranovom vývare, aby ste získali uspokojujúce, zahrievajúce jedlo. na vlhký večer.

Pokračujúc v téme sme skončili vhodne tradičným dezertom, jemnou panna cotta (12 dolárov) podávanou v ováloch s príchuťou vanilky a pistácie, doplnenej malinami a talianskou višňou.

Áno, povedal by som, že Sinatra vypĺňa medzeru v Encore - a zapĺňa ju veľmi dobre.

Las VegasJournal recenzie sa vykonávajú anonymne na náklady časopisu. Kontaktujte Heidi Knapp Rinella na čísle 383-0474 alebo jej pošlite e-mail na adresu hrinella@ reviewjournal.com.

Preskúmanie

Sinatra,

Encore, 3131 Las Vegas Blvd. South; 248-3463

Celkovo A-

Jedlo A-

Atmosféra A.

Služba A.

koľko stojí kylie jenner v roku 2016

Plusy: Klasické stvárnenie tradičných talianskych jedál.

Mínusy: Možno trochu príliš klasické.