Ray Rayovan z Showtime sa v nedeľu vracia do Primmu v Nevade

Liev Schreiber ako Ray Donovan v RAY DONOVAN (sezóna 4, epizóda 05). - (Michael Desmond/SHOWTIME)Liev Schreiber ako Ray Donovan v RAY DONOVAN (sezóna 4, epizóda 05). - (Michael Desmond/SHOWTIME) Jon Voight ako Mickey Donovan sa ukazuje v Primme počas epizódy RAY DONOVAN. Foto: (Michael Desmond/SHOWTIME)

Po hlavnej úlohe v premiére Ray Donovana vo štvrtej sezóne v seriáli Showtime sa Primm opäť predstaví v tejto týždennej epizóde.

Ray Donovan hrá Lieva Schreibera ako opravára bohatých a slávnych L.A., ktorých život sa stáva oveľa komplikovanejším, keď jeho odcudzeného otca Mickeyho (Jon Voight) nečakane prepustia z väzenia.

Podľa opisu nedeľnej epizódy s názvom Zelená podkova Little Billa Primma: V Primme plánuje Mickey okradnúť kasíno miestnej legendy pomocou speváka v salóniku, nevyrovnaného elektrikára a muža menom Ed.Scény boli tiež natočené v Primme pre piatu epizódu sezóny, ktorá sa vysiela 24. júla.

V tejto sezóne sa Schreiber vracia do južnej Nevady - alebo aspoň do televíznej verzie južnej Nevady. V roku 2007 ako súčasť svojho prvého televízneho vystúpenia strávil Schreiber štyri epizódy vyplnením úlohy Williama Petersena na CSI.

Ray Donovan vysiela o 21.00 hod. Nedele v Showtime.