Shannon Tweed Čistá hodnota

Koľko stojí Shannon Tweed?

Čistá hodnota Shannon Tweed: 50 miliónov dolárov

Čistá hodnota Shannon Tweed: Shannon Tweed je kanadská herečka a modelka, ktorá má čistú hodnotu 50 miliónov dolárov. Je zrejmé, že je potrebné poznamenať, že Shannonovo nezávislé čisté imanie sa dá ťažko zavesiť, pretože je vydatá za ultrabohatú rockovú hviezdu Gene Simmons. S komunitným majetkom by jej čisté imanie mohlo predstavovať stovky miliónov dolárov, ak by sa niekedy oddelili.

Shannon Tweed, ktorá sa narodila v roku 1957 v St. John's, Newfoundland, Kanada, začala svoju kariéru ako modelka a objavila sa na niekoľkých súťažiach krásy. V roku 1978 sa umiestnila na treťom mieste v súťaži Miss Ottawa a o tri roky neskôr sa stala Playboyovou spoluhráčkou mesiaca. Presťahovala sa do Playboy Mansion s Hugh Hefner viac ako rok a počas pobytu na statku sa stretla so svojím budúcim manželom, hudobníkom Gene Simmonsom. Tweedovo údajné užívanie drog ju vyviedlo z Hefnerovho sídla. Budovala si úspešnú hereckú kariéru a účinkovala v 1. a 10. epizóde, Frasier a Dni našich životov. Tweed bol vo viac ako 60 filmoch, napríklad „Hot Dog… The Movie“, „Detroit Rock City“, „Night Eyes 3“ a „Dead by Dawn“. Ona a Kiss rockstar Gene Simmons spolu sa nasťahovali v roku 1983 a zosobášili sa v roku 2011 po tom, čo spolu randili takmer tri desaťročia. Zviazali ich pred kamerami z ich reality šou „Rodinné klenoty Gene Simmonsovej“, ktorá prebiehala od roku 2006 do roku 2012. Tweed a Simmons majú spolu dve deti. V roku 2010 mestská rada v Saskatoone súhlasila s pomenovaním cesty po nej, pomenovaním Tweed Lane v Rosewoode.

Nehnuteľnosť : V roku 1986 kúpil Gene nehnuteľnosť v Beverly Hills za 1 327 500 dolárov, čo je po vyrovnaní inflácie rovnako ako 3,1 milióna dolárov dnes. O niekoľko rokov neskôr Gene a Shannon začali s päťročným stavebným projektom, ktorý podľa odhadov stojí 12 miliónov dolárov na vybudovanie súčasného domu s 10 spálňami a 16 500 štvorcových stôp, ktorý bol často videný v rodinnej reality show. V októbri 2020 uviedli Gene a Shannon toto sídlo na predaj za 22 miliónov dolárov.

Gene a Shannon sa údajne snažia predať, aby sa mohli na plný úväzok presťahovať do nedávno získaného pozemku s rozlohou 24 akrov neďaleko Mount Rainier vo Washingtone.

Shannon Tweed Čistá hodnota

Shannon Tweed

Čistá hodnota: 50 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 10. marca 1957 (64 rokov)
Rod: Žena
Výška: 1,78 m
Povolanie: Model, herec
Národnosť: Kanada
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia