Shake Shack predstavuje hamburger s hokejovou tematikou pre otvárač rytierov

Shake Shack (Jeff Scheid/Las VegasJournal)Shake Shack (Jeff Scheid/Las VegasJournal)

Južná Nevada Shake Shacks predstaví hamburger s hokejovou tematikou, Slapshot, vo vyskakovacom okne na námestí Toshiba Plaza mimo T-Mobile Arena od 15. do 19. hodiny. Štvrtok pred otváračom sezóny Golden Knights vs. Philadelphia Flyers. Burger nebude k dispozícii v stálych predajniach až do 16. októbra. Je iróniou, že provolonský dvojitý cheeseburger s chrumkavými kyslými uhorkami, cibuľovou a cesnakovou majonézou na zemiakovej žemli bude vo všetkých údolných chatrčiach okrem tej v aréne.

Francúzsky toast v centre pozornosti

Bardot Brasserie Michaela Minu sa predstaví v epizóde relácie The Cooking Channel s názvom Najlepšia vec, akú som kedy jedol, o 21.00 hod. Štvrtok. Brioche francúzsky toast v reštaurácii vyvoláva šéfkuchár celebrít Scott Conant , ktorého Masso Osteria je na Rezort Red Rock .Miestni pekári v televízii

aký je čistý majetok gucci mane

Las Vegas pekár Holly Webster a jej dcéra, Milosť, bude zapnuté Buddyho Valastra Upečte to ako Buddy o 21.00 hod. V sobotu na kanáli Discovery Family Channel.

Škola hostí kuchár, autor

Šéfkuchár/spisovateľ Mary Ann Esposito , ktorej Ciao Italia s Mary Ann Esposito beží na Vegas PBS, bude o 11.00 hod. 8. novembra v Northwest Career and Technical Academy organizovať ukážku varenia a obed. Vstupenky na obed za 60 dolárov a na kuchársku knihu s podpisom 99 dolárov nájdete na vegaspbs.org/tickets.

Máte radi svoj Smashburger?

V duchu šialenstva cestovín, Smashburger ponúka smash pass 100 dolárov, ktorý poskytuje vstupné každý deň od 5. novembra do 14. februára na smashburger.com.

Otvory

Pracovná kuchyňa sa otvoril o Hra funguje na Mestskom námestí.

Druhá poloha v údolí Kura Bok Bok sa otvára v 725 S. Green Valley Parkway v Hendersone v piatok 5. októbra o 16.00 hod.

Taco Bell hovorí, že budúci rok rozšíri svoju vlajkovú kantínu na bulvári Strip a otvorí druhú kantínu na ulici Fremont v centre mesta.