Scott Stapp Čistá hodnota

Koľko stojí Scott Stapp?

Scott Stapp Čistá hodnota: 1 milión dolárov

Scott Stapp Čistá hodnota: Scott Stapp je americký hudobník a skladateľ, ktorý má čistú hodnotu 1 milión dolárov. Asi najviac sa preslávil tým, že je hlavným spevákom skupiny Creed. Je tiež sólovým umelcom, koncertuje s singlami, albumami a zvukovými stopami filmov.

Skorý život: Anthony Scott Flippen, známejší ako Scott Stapp, sa narodil v Orlande na Floride 8. augusta 1973. Vychovala ho jeho matka Lynda a nevlastný otec Steven Stapp a prijal priezvisko svojho nevlastného otca. Navštevoval prípravnú školu na jazere Highland v Orlande, kde sa prvýkrát stretol s Markom Tremontim, jeho budúcim spoluhráčom. Títo dvaja sa stretnú neskôr, keď budú študentmi na Floridskej štátnej univerzite. Vytvorili si silné priateľstvo založené na spoločnej vášni pre hudbu a pokračovali v hudobnej spolupráci.

Kariéra: Stapp a Tremonti založili kapelu Creed v roku 1994 spolu s členmi Brianom Marshallom a Scottom Phillipsom. Stapp pôsobil ako hlavný spevák kapely, pričom Tremonti hral na gitare (a tiež prispieva), Marshall (basa) a Phillips (bicie). Creedov debutový album „My Own Prison“ (1997) vyšiel s veľkým úspechom v hlavnom prúde - predalo sa ho viac ako šesť miliónov kópií. Na to nadviazali v roku 1999 rovnako (ak nie ešte viac) úspešným albumom „Human Clay“, ktorý získal certifikát RIAA ako diamant a jedenásťkrát platinu. Ich tretie album „Weathered“ (2001) bolo opäť platinovým predávajúcim albumom. Nebolo to však všetko hladké plavby. Creed sa vydal na národné turné, aby podporil svoje tretie album, ale kontroverzný koncert v Chicagu na konci turné vyvolal napätie medzi členmi kapely, ktoré nakoniec viedlo k ich rozpadu, a Creed sa v roku 2004 rozpadol.

V roku 2009 Creed oznámili, že sa opäť dali dokopy, a skupina vydala v októbri toho roku svoje štvrté album „Full Circle“. Po vydaní albumu nasledovali medzinárodné turné v lete 2009 a 2010, ktoré obsahovalo zastávky v Severnej Amerike, Južnej Amerike, Kanade, Európe a Austrálii. Potom kapela k septembru 2020 nevydala žiadny nový obsah, ale v roku 2012 sa dala dohromady a znovu vyrazila na turné. Na svojom turné „2 noci“ predviedli materiál zo svojich prvých dvoch albumov.

(Foto: Jason Smith / Getty Images)

Okrem svojej práce s Creedom si Stapp užil robustnú sólovú kariéru. Debutové sólové album „The Great Divide“ vydal v roku 2005. To vyvrcholilo na 19. mieste v hitparáde Billboard 200 a predstavilo single „The Great Divide“, „Justify“ a „Surround Me“. Bola certifikovaná ako dvojitá platina agentúrou RIAA. Jeho druhý sólový album s názvom „Proof of Life“ vyšiel v roku 2013 a jeho tretí album s názvom „The Space Between the Shadows“ vyšiel v roku 2019. Na ďalších projektoch, na ktorých pracoval, sa objavila obálka piesne Fortunate od Creedence Clearwater Revival. Syn na albume Carlosa Santanu Guitar Heaven: The Greatest Guitar Classics of All Time (2010), ktorý je hymnou bejzbalového tímu Národnej ligy Florida Marlins, Marlins Will Soar (2010), adaptovaný z jeho vlastnej piesne You Will Soar “a pieseň„ Relearn Love “so 7 Aurelius a The Tea Party na albume„ The Passion of the Christ: Songs “(2004). Ďalej absolvoval niekoľko sólových koncertov, vrátane akustických turné od septembra do novembra 2010.

V máji 2016 bolo oznámené, že Stapp bude náhradou za Scotta Weilanda ako nového hlavného speváka skupiny Art of Anarchy po tom, čo Weiland zomrel v decembri 2015. Jeho prvým uvedením s kapelou bol singel „The Madness“ ( Augusta 2016), po ktorom v marci 2017 nasledoval album s rovnakým názvom „The Madness“. Avšak vo februári 2018 bola skupina Stapp údajne žalovaná skupinou za porušenie zmluvných povinností a odmietnutie propagácie skupiny „The Madness“ na turné. .

Okrem hudobných aktivít je Stapp publikovaným autorom. Jeho monografiu s názvom „Sinner's Creed“ vydal v októbri 2012 Tyndale House.

Osobný život: V roku 1997 sa Stapp oženil so svojou prvou manželkou Hillaree Burnsovou. Zosobášili sa iba šestnásť mesiacov predtým, ako sa rozviedli v roku 1998. Majú spolu jedného syna Jaggera a po ich rozvedenom manželstve mu bola Stapp plne zverená do opatery.

S druhou manželkou, bývalou kráľovnou krásy Jaclyn Stapp (rodenou Nesheiwat), sa oženil vo februári 2006. Majú spolu tri deti, dcéru a dvoch synov. Po skalnom období ich manželstva, počas ktorého Jaclyn v novembri 2014 skutočne podala žiadosť o rozvod, sa pár spojil. Skutočne sa objavili v úspešnej reality šou VH1 „Couples Therapy“ v roku 2015, aby prediskutovali napätie v ich vzťahu a možnosť znovu postaviť ich životy.

Stapp uznal svoje boje s užívaním návykových látok vrátane drog Percocet, Xanax a prednison. Počas rozhovoru pre časopis People v roku 2015 prezradil, že mu diagnostikovali bipolárnu poruchu a predtým trpel psychotickou prestávkou.

Nehnuteľnosť : V roku 2005 Scott zaplatil 5 miliónov dolárov za impozantné pobrežné sídlo v Miami. Dom na predaj uviedol v roku 2007 za 8,5 milióna dolárov, nakoniec prijal 6,8 milióna dolárov v auguste 2009. V posledných rokoch bol dom uvedený na prenájom a na predaj v rôznych obdobiach, za 50 000 dolárov mesačne alebo 11 - 12 miliónov dolárov na kúpu.

V marci 2006 Scott zaplatil 4,95 milióna dolárov za dom na nábreží 13 000 metrov štvorcových v Boca Raton na Floride. Tento dom predal v roku 2006 za 3,99 milióna dolárov.

Nároky na finančné ťažkosti: V roku 2014 zverejnil Stapp na Facebooku video, v ktorom tvrdil, že mal do činenia s mimoriadne zložitými finančnými problémami. Vo videu vysvetlil, že IRS zabavil jeho bankové účty kvôli administratívnej chybe, ktorá ho opustila bez domova a bez peňazí. Tvrdil, že bol nútený žiť vo svojom aute alebo v moteloch. Niektoré dni zjavne nemal dosť peňazí na jedlo. Toto je dosť smutný príbeh vzhľadom na skutočnosť, že Creed počas svojej kariéry predal po celom svete 50 miliónov albumov a čisté imanie Scotta Stappa vyvrcholilo koncom 90. rokov na 20 - 30 miliónov dolárov.

Scott Stapp Čistá hodnota

Scott Stapp

Čistá hodnota: 1 milión dolárov
Dátum narodenia: 8. augusta 1973 (47 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1 778 m
Povolanie: Skladateľ, spevák, autor, hudobník, herec, hudobný producent, spevák a skladateľ
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia