„Scarlett a jej zvodné dámy mágie“

37440603744060

Scarlett a jej zvodné dámy mágie. “ Sú také ... 2005.

Neskorá show Riviera patrí k nedávnej, nevysvetliteľnej záplave nízkorozpočtových titulov. Zdá sa, že všetci predstierajú, že na ulici Strip je všetko v poriadku, a že Cirque du Soleil a Bette Midler neposkytujú zľavy na to, aby dostali ľudí cez dvere.

Za starých dobrých čias by sa malá show mohla zaobísť, keby fungovala dozadu zo systému predaja lístkov: Hádzanie obrovských provízií obchodným zástupcom alebo spolupráca s vývojármi zdieľania času, aby ste ponúkali odmeny za sedenie na mieste predaja.Samotná show sa mohla kĺzať, pokiaľ spĺňa minimálne denné požiadavky: Tu je roztomilý kúzelník, malý pes oblečený ako Elvis a dve sady holých pŕs (zvodné dámy, ktoré chodia hore bez, aby divákom dali na výber medzi „prírodnými“ alebo „implantáty“, ale urobte nejaké pokrivené štádium).

filmy v parku las vegas

Turistom, ktorí uvidia možno jednu živú šou za rok, by to vyhovovalo. Scarlett je veľká hviezda, však? Musí byť, ak má svoj obrázok na billboardoch a stojí na pódiu, kde kedysi spieval Frank Sinatra (rovnako ako zápasník aligátorov v „Splash“, ale to je iný príbeh).

Teraz sú však obec Tahiti a ďalšie časové podiely na finančných prekážkach. Čo sa týka toho, taký je aj Riv. A-list show ukazuje na zľavy ako šialené. A Scarlett sa stále zdá ... 1989.

To je doba, v ktorej sa Melinda-prvá dáma mágie preskakovala z jedného malého miesta na druhé s malou revue „e-for-effort“, ktorá bola príťažlivá vo svojom odhodlaní, aj keď vyšla ako verzia pre stredné školy. „skutočnej“ show vo Vegas. Melinda sa toho držala a nakoniec mala v Benátčane v roku 2000 úspešný beh.

Scarlettova budúcnosť môže byť rovnaká. Ale zatiaľ je ranou Melindou v jej strnulých javiskových manieroch a prehnane zapamätaných recitáciách publiku. Dva základné základy magickej šou sa zanedbávajú.

lil bow wow čistá hodnota 2020

Prvá je, že to musí byť viac o kúzelníkovi ako o ilúziách. Dozvedeli sme sa, že mladá hviezda pochádza z Rena a že miluje „pekných mužov“ a to je všetko. Neexistuje žiadny skutočný vzťah.

Druhým je, že javiskové ilúzie musia zahŕňať rozprávanie príbehov, alebo sú to len výmysly. Bez akéhokoľvek nahromadenia vytvára malé vzrušenie vidieť ilúziu-predávanú na internete ako „stlačenú“-, v ktorej je kúzelník zalomený do kocky hlavy a nôh, ktorá rozdrví odpadky.

Úhľadnejší kúzelníci hovoria zábavné veci, keď pracujú so starou sponkou, škrupinovou hrou na rozmnožovanie fliaš s alkoholom. Scarlett sa oblieka ako Betty Boop a pri miešaní fliaš neprehovorí ani slovo.

Dievča musí používať svoje kúzlo. Našťastie pre Scarlett je mágia stále taká ... 1996.

To je rok, keď sa Melindina mama Bonnie Saxe s dcérou roztrpčila a otvorila „Showgirls of Magic“. Titul sa hral podľa sexistickej novinky kúzelníčok v oblasti, kde ženy zostávajú malou menšinou.

Rodovo slepá kúzelníčka, ktorá si nemyslí veľa nôh, je zaujímavý koncept. Ale do toho dňa sex-appeal aspoň oživí takmer zábavný kúsok so Scarlett v laboratórnom kabáte a tichým segmentom so známou „tancujúcou hankou“.

Scarlett sa posilnila z minulého leta v Divadle V a vie, ako pracovať s bikinami. Dodáva dramatickú krehkosť jedinej nezabudnuteľnej ilúzii, vrcholnému úteku, kde je zavesená hlavou dole v nádrži s vodou.

Hviezda dostane vítanú úľavu na 20-minútovom hosťovskom mieste od Maxa Clevera, ktorý je tiež kúzelník (kedysi prešiel premenou v Bravovom „Queer Eye“). Tu však nemôže kúzliť, pravdepodobne preto, že by bol hladší a zábavnejší ako hviezda. To mu ponechá triky s kakadu a malým psom Elvisom, Jo Jo.

Clever zvykol titulovať „Viva Las Vegas“, popoludňajšiu revue, ktorá generovala návštevnosť kasína predajom lístkov za 11 dolárov. Zdá sa, že by to bol dobrý nápad aj pre tento. Je pravda, že by to bol predaj šou s podnikateľským plánom namiesto zásluh jeho obsahu. Nikdy som si nemyslel, že budem v tých dňoch nostalgický.

Kontaktujte reportéra Mika Weatherforda na mweatherford@ reviewjournal.com alebo 702-383-0288.

rytiersky vek las vegas 2017
Preskúmanie

„Scarlett a jej zvodné dámy mágie“

22:00 Sobota-štvrtok

Showroom vo Versailles na Riviére, 2901 Las Vegas Blvd. Juh

54,50- 64,50 dolára (794- 9433)

Známka: C-