Savard: Hypnóza opäť ochráni manželku Joannu počas pôrodu

Hypnotizér Marc Savard, ktorý bol predvedený na prednáške o hypnóze v roku 2011 v Las Vegas, dúfa, že pomôže jeho manželke dodať novú dcéru prostredníctvom hypnózy.Hypnotizér Marc Savard, ktorý bol predvedený na prednáške o hypnóze v roku 2011 v Las Vegas, dúfa, že pomôže jeho manželke dodať novú dcéru prostredníctvom hypnózy.

Ak neveríte, že hypnóza je skutočná, chvíľu nehovorte s manželkou Marca Savarda, Joannou.

Joanna sa chystá kedykoľvek porodiť štvrtú dcéru páru. Predpokladaný dátum dodania je utorok, ale dúfam v piatok, pretože je moja noc voľna, vtipkuje Savard, hviezda komediálnej hypnózy v Divadle V.

Kedykoľvek príde, dieťa sa má narodiť prirodzeným pôrodom podporovaným Savardovou hypnózou.

Počas tohtoročnej kráľovskej detskej hystérie sa šírili správy, že Kate Middleton porodí princa Georga prostredníctvom hypnózy.

Napriek tomu Savard hovorí, že kráľovský rozruch nevyvolal žiadny nový viditeľný záujem o hypnarodenie od tých, ktorí sa zúčastnili jeho show Comedy Hypnosis.

V jeho dome stále funguje ako obvykle, čo väčšine z nás pripadá neobvyklé. Je to ďaleko od Savardovej nočnej práce v tom, aby si chlapi mysleli, že ich to svrbí, alebo verili, že ich meno je E-i-e-i-o.

Savard hovorí, že keď pred deviatimi rokmi išli do nemocnice za prvou dcérou Isabel, oznámili svoju pozornosť, že ako pôrodný plán použijú hypnózu.

Okamžite odpovedali: „Ach. A keď to nefunguje, aký je váš záložný plán? '

A my hovoríme: „Nie. Neexistuje žiadny záložný plán. Bude to fungovať. '

A fungovalo to, hovorí. Dokonca aj vtedy, keď Joanna počas pôrodu zažila trhanie štvrtého stupňa a vyžadovala 40 minút stehovej práce od ustaraného lekára, bez akejkoľvek anestézie.

Posledných šesť týždňov sa Joanna programovala tak, že v noci nahrávala návrhy na dôveru svojho manžela.

Koľko trénujú ľudia na beh maratónu? Pýta sa Savard. Tehotná žena prechádza mnohými zmenami, ktoré by na ňu mohol iný maratón vrhnúť. A neexistuje žiadny tréning na pôrod. Keď sa na to pozriete z tejto perspektívy, uvedomíte si, prečo sa ľudia nepripravia mentálne a fyzicky?

Keď príde veľký okamih, Joanna sa začne zapájať do toho, čo Savard nazýva rukavičková anestézia, aby znecitlivila rôzne oblasti svojho tela. Prirovnáva to k rozprávkam o bojiskách o zranených hrdinoch, ktorí robia úžasné veci v stave tradične označovanom ako šok. Hovorí tomu mechanizmus tela na zvládnutie extrémnych stimulov.

Telo je navrhnuté tak, aby vypínalo tento stimul bolesti, aby vás dostalo z tejto situácie, hovorí. Čo robíme, je usmernenie tohto mechanizmu, aby vstúpil, keď chceme, aby sa to stalo. …

Už nie je pochýb o tom, či sa kúzelník Tommy Wind vráti do divadla Bulvár. Je to preto, že je novým prenajímateľom.

Wind hovorí, že podpísal nájomnú zmluvu pre svoju rodinu na prevádzkovanie voľne stojaceho divadla zastrčeného medzi Walgreens a Fatburger na južnom konci Stripu (miestni si to môžu pamätať ako Empire Ballroom alebo Utopia).

Windova kúzelnícka show sa začala v novembri a držala sa ako nájomca, zatiaľ čo divadlo sa inak ukázalo ako neštartér. Prestávku dal po víkende štvrtého júla, keď bolo zrejmé, že predchádzajúci operátor Richard Weisman príde o miesto konania.

Teraz Wind dúfa, že sa opäť otvorí cez víkend Labor Day ako TW Theatre, Ultra-lounge & Events Center po kozmetických vylepšeniach a doplnení značenia.

mj cirque du soleil las vegas

Mojou prvou a najdôležitejšou zodpovednosťou sa teraz stalo divadlo, hovorí Wind o podniku, ktorý bude viesť so svojim otcom Tommym Ricardom ako finančným riaditeľom.

Teraz sa (mágia) stane mojou relaxačnou bodkou dňa, dodáva. Toto divadlo musí byť také úspešné, ako len môže byť, a to zase udrží moju show v prevádzke.

Ak to nie je dostatočný tlak, Wind tvrdí, že jeho rodina stále plánuje vyvinúť menšie miesto v nákupnom centre Hawaiian Marketplace, ktoré bolo koncipované ako jeho plán B, ak by ponuka Bulváru prepadla.

Ten by mohol byť otvorený do novembra a miesto 140 až 200 ľudí na predstavenia Wind prenajme iným interpretom. …

Sobota je bojovou nocou v Raiding the Rock Vault, keď rocková show Las Vegas Hotel pozdravuje boxera Leona Spinksa.

Ohlásený zoznam hostí obsahuje Sugar Ray Leonard, Jake LaMotta, John H. Stracey, Michael Spinks, Earnie Shavers, Tony Lopez, James Tillis, Danny Lopez, Joe Cortez, Zab Judah a Richard Steele.

Spinks a niektorí z hostí sa o 14. hodine stretnú s fanúšikmi a podpíšu sa do športovej knihy o kasíne. Sobota…

80. roky sa konečne skončili. Prinajmenšom v Divadle V, kde sa show The 80s Show končí 28. augusta. Vzhľadom na to, že ide o jukeboxový muzikál, ktorý navrhuje popové hity z tejto éry, je to tiež vzácne pôvodné dielo s náčrtom príbehu, ktoré má pôvod v pásme.

Tvorca Sirc Michaels dúfa, že si show rezervuje na turné. Dobrý nápad, pretože muzikál zašiel v rámci svojho druhého pódia v Divadle V tak ďaleko, ako len môže. …

Propagátor komédie Joe Sanfelippo pohybuje vecami v dvoch výstavných priestoroch na námestí The Plaza.

Streda mala v hlavnej showroome priniesť opätovné uvedenie Superstars of Magic v hlavnej úlohe so Stevenom a Cassandrou Best. Pár vystupoval po celom kasíne v menšom klubovom priestore Bonkerz a používal názov Viva Vegas Variety Show, pretože im chýbala miestnosť na predvádzanie väčších ilúzií.

1. septembra predvedie komik Warren Durso úvodnú show v hlavnej miestnosti a potom sa od pondelka do stredy presťahuje do Bonkerzu.

Durso bude účtovaný ako Najškaredší komik v Amerike, pričom si požičia názov neobvyklého profilu Esquire, ktorý bol spustený minulý rok. Popisoval Dursa ako jedného z tých komikov, o ktorých ste nikdy nepočuli, ktorí vám môžu donútiť namočiť si nohavice - veteránsky úžitkový chlapík, inými slovami komiksový komiks, typ frajera, ktorý pozná všetkých známych chalanov, ale nikdy sa ním nestal.