Ron White je v stoji najlepšie

Ron White (s láskavým dovolením)Ron White (s láskavým dovolením)

Ron White by mohol zmeniť svoj nápoj, ale neriedi svoj imidž.

Pravidelný Mirage nemá vo svojom šatníku Celebrity Apprentice. A na Tanec s hviezdami zabudnite.

Nie, pokiaľ sa niečo strašne nepokazí, hovorí. White mu vždy ponúkli televízne talentové súťaže alebo herné show, hovorí White a on im hovorí: Pozrite sa, čo robím. Neprestanem to robiť, aby som urobil nejakú kýčovitú vec, ktorá oslabí moju značku.Hosťujúca časť seriálu Roadies Camerona Croweho bola vzácnym vedľajším podnikom texaského komiksu, ktorý sa postavil s pohárikom v jednej ruke a cigarou v druhej a ktorý minulý rok zaznamenal 112 dátumov.

Krátke herecké vystúpenie mu však tiež pripomenulo, že som lepší komik, keď robím len postojačky, hovorí. Myslím, že som sa viac zaviazal k svojej umeleckej forme. Namiesto toho, aby ste sa miešali do iných vecí, v ktorých som priemerný, vráťte sa k tomu, v čom som dobrý, a jednoducho to urobte a viac sa na to sústreďte.

Poznamenal, že sme bieleho nikdy nevideli v sitkome. Nemyslíte si, že mi bolo ponúknutých 80 z nich? Práve som uzavrel dohodu so svojimi fanúšikmi, vysvetľuje. Neťahá ich do vedľajších podnikov, len aby som mohol zarobiť nejaké peniaze navyše. Myslím, že preto stále vypredávam všetky tieto veľké divadlá, pretože mi dôverujú.

60-ročný komiks stojí aj mimo politickej priepasti. Časť sa vracia k tejto stand-up integrity.

Hovorím, že nedostanem stojan z televízie. A ja prečo nie, je to, že každá diskusná šou má 25 spisovateľov, ktorí pozerajú na rovnakú televíziu a všetci majú to isté.

Ak sa tam spolieham na získanie svojej komédie, potom som hack. Niežeby to boli hackeri, ale ak chcete byť veľký chlapec, musíte to pochopiť zvnútra.


White si v minulom roku tiež uvedomil, že jeho základňa fanúšikov bola rozdelená uprostred medzi Donalda Trumpa a Hillary Clintonovú. Jeden chlapík na VIP schôdzke začul otázku od osoby vpredu v rade a podľa odpovede som vedel, že nie som zástancom Trumpa.

Ten chlap sa rozhodol, že sa nechce fotografovať s nikým, kto nie je pre Trumpa, hovorí White, a my sme mu ukázali dvere.

Ale to ukazuje, aké je to nestále, dodáva. Prišiel za mnou, oplatí sa byť vo VIP programe. Ale ak nezodpovedám jeho politickým názorom, začne byť nadšený a urobí scénu.

Rozhodol som sa mlčať a spievať. Všetci boli napätí. Stále sú. A rozhodol som sa ísť tam hore a len ich rozosmiať. Čo je to, čo robím, za čo mi platia, a nie vstať a začať chrliť svoje politické názory a snažiť sa zmeniť názor ľudí. Nie je to moja práca a kto do pekla som?

White zmenil svoj nápoj na výber, keď on a jeho švagor, komik a častý otvárací akt Alex Reymundo išli do obchodu s tequilami s ich číslom Juan Tequila.

Teraz je to jediné, čo pijem, bodka. Nepijem ani škótsku. Museli zobrať kamión z trasy, vtipkuje White. Scotch chutí ako topánka a ja som ho pil 25 rokov. Tiež som toho veľa vypil.

Moja žena vám povie, neskoro v noci som začínal byť trochu mrzutý.

White sa vracia do Las Vegas týždeň po propagačnom vystúpení Willieho Nelsona na marihuanu Willie’s Reserve, ktorá podčiarkla novú hranicu, ktorú otvorila nevadská legalizácia rekreačného hrnca.

Mohol by byť ďalší podnik spoločnosti White zameraný na budovanie značky ďaleko za sebou?

Už som tak trochu v obchode s burinami ako investor vo veľkých pestovateľských miestnostiach v Kanade, hovorí. Je to veľká hotovostná plodina, ktorá sa predáva za 400 dolárov za uncu, takže sa do toho obchodu chcete dostať skôr, ako sa pustíte do obchodu s kukuricou.

Ak vám to nedáva zmysel, nerobte to, hovorí o marihuane. Ale dáva mi to zmysel. To mi bráni jesť hrste piluliek a snažiť sa udržať svoj podivný mozog na uzde. Je to pre mňa lepšie ako to, čo som robil predtým.

Ale pokiaľ ide o uznanie celebrít, Cheech, Willie a Snoop Dogg ma nechali poraziť naozaj zle, hovorí White. Myslím, že som vo vzdialenej štvrti.

Náhľad

SZO: Ron White

Kedy: 22:00 Piatok sobota

Múzeum voskových figurín madame tussauds v Las Vegas

Kde: The Mirage, 3400 Las Vegas Blvd. Juh

Vstupenky: 65,39 dolárov-89,33 dolárov (702-792-7777)