Víťaz ocenenia „Rock of Love Bus“ pridáva životopis k filmu „Centerfolds of Magic“

Taya Parker sa stala stredobodom pozornostiTaya Parker sa stala stredobodom show „Centerfolds of Magic“ na námestí Plaza.

Šou s názvom Striptíz si nemôžete nechať ujsť. Možno ste ani nevedeli, že taký existuje.

Taya Parker však hovorí, že nikdy poriadne nerozumela slovnému spojeniu, pre ktoré som sa narodila, kým hostila a netancovala v krátkodobej topless revue na Sahare v roku 2010.

Potom som to dostal. Nemyslím si, že je to niečo, čo poznáte, kým to neurobíte, hovorí zabávač, ktorý bol víťazom Penthouse Pet roka a víťazom Rock of Love Bus.

Odkedy som odišla, pokúšam sa dostať späť, hovorí.

A teraz je, ako stredobod Centerfolds of Magic, novou neskorou šou bez topánok na námestí Plaza.

Striptíza jej dokázala byť animovanou prítomnosťou. Musíte sa dostať do bodu, kedy sa cítite pohodlne vo svojej koži, než budete môcť pôsobiť autenticky, hovorí, že sa zrejme nezúčastnila žiadna slovná hračka.

Hovorí, že sexicu, či už ide o časopisy alebo tanec na pódiu, je ťažšie vyvolať. Hlúpe párty dievča - to je moja osobnosť. S Joeom mám asi viac spoločného.

Joe ako v Tramell, hostiteľovi show a interpretovi rýchlo sa meniacej spoofy popkultúry, kde je známe, že ukazuje toľko pokožky ako tanečnice.

Parker je tu len súčasťou tímu. Ale ona je ústredným bodom reklamy, pretože práve ona jazdila v autobuse Rock of Love.

Bol to len čistý marketingový génius, hovorí o zoznamovacej hre Bret Michaels. Hovorím vám, dodnes ma ľudia poznajú.

Parker priznáva, že si pravdepodobne zaslúžila trochu označenie diva, ktoré nosila v šou. Je to preto, že pretože sa nehanbila povedať ostatným ženám, vystúpite zo show a toto bude váš životopis. Len doplním svoj životopis.


Náhľad

Centerfolds of Magic

23:00 Piatok-streda

Plaza, 1 Main St.

59,40 USD-81,95 USD (702-386-2502)