Robert Kardashian ml. Čistá hodnota

Koľko stojí Robert Kardashian Jr Worth?

Robert Kardashian ml. Čistá hodnota: 10 miliónov dolárov

Čistá hodnota majetku Roba Kardashiana Jr: Rob Kardashian mladší je americká televízna hviezda reality show a manažér talentov, ktorý má čistú hodnotu 10 miliónov dolárov. Rob Kardashian sa preslávil tým, že je členom rodiny Kardashianovcov. Okrem toho, že je jednou z hviezd hitových reality šou Držať krok s Kardashianmi a Khloe & Lamar , urobil si meno ako manažér modelov a talentov.

Skorý život: Rob Kardashian Jr., ktorý sa narodil 17. marca 1987 v Los Angeles, je jedným zo štyroch detí Roberta Kardashiana (od ktorého pochádza jeho slávne meno) a Kris Houghton Kardashian Jenner. Jeho sestry sú Kim, Khloe a Kourtney. Jeho nevlastné sestry sú Kyle a Kendall. Jeho rodičia sa rozviedli v roku 1991 a jeho matka sa v tom istom roku vydala za olympijského športovca Brucea Jennera. Jeho otec zomrel v septembri 2003 na rakovinu hrdla. Rob Jr. absolvoval v roku 2009 Marshallovu obchodnú školu na University of Southern California.

Kariéra: Od roku 2007 sa Rob Jr. predstavil v relácii Keeping Up With the Kardashians, reality show na E! o ňom a životoch jeho rodiny. 18. sezóna mala premiéru v marci 2020.

Spoločnosť Kardashian prijala niekoľko obchodných spoločností, v ktorých spolupracuje PerfectSkin, Rival Spot, BG5, a v poslednej dobe uvádza na trh svoju vlastnú ponožkovú šnúru Arthur George a zároveň navrhuje pánsku šnúru pre Scotta Disicka Kardashianova zbierka skladom v Sears. Ako talentový agent bol Kardashian integrálnou súčasťou formácie a úspechu popovej skupiny BG5 . Skupina, ktorú pôvodne riadila jeho matka Kris, sa objavila v televízii dňa Držať krok s The Kardashians . V roku 2012 pôsobila Kardashian ako jedna z posledných porotkýň Miss USA. Aj v roku 2012 sa Kardashian zúčastnila predstavenia zoznamovacích hier na stanici Fox s názvom The Choice.

Spin-off seriálu reality show Rob & Chyna mal premiéru v septembri 2016. Nasledoval vzťah Roba mladšieho s modelom Blac Chyna, keď sa pripravovali na narodenie prvého dieťaťa. Vyskytlo sa šesť hodinových epizód a špeciál s narodením ich dieťaťa. Šou skončila v decembri.

Rob Kardashian sa objavil aj v populárnej televíznej hernej šou Tanec s hviezdami , počas 13. sezóny šou. Bol spárovaný s Cheryl Burkeovou a nakoniec to dotiahol ďalej ako jeho sestra Kim Kardashian počas jej vystúpenia v sezóne sedem šou. Kardashian bol vyradený vo štvrtom týždni, ale nakoniec bol najvylepšenejšou tanečnicou a postúpil do finále s Burkeom. Na druhom mieste skončili Cheryl a Rob.

Stephen Lovekin / Getty Images

TV plat : Podľa jeho zmluvy s Keeping Up With The Kardashian, Rob zarába garantovaný minimálny základný plat minimálne 1 milión dolárov ročne. V priebehu roku 2018 urobil krok späť a namiesto toho prijal 50 000 dolárov za epizódu, v ktorej sa skutočne objavil. Podľa dokumentov predložených v jeho väzbe s Blac Chynou ustúpil Robov mesačný príjem v priemere zo 100 000 dolárov na menej ako 10 000 dolárov. V novembri 2018 ako taký podal administratívu, ktorej cieľom bolo znížiť jeho platby za manželskú podporu vo výške 20 000 dolárov mesačne a dokonca ich prípadne zvrátiť, pretože Blac Chyna zarábal 60 000 dolárov mesačne.

Potvrdenia: Rob a jeho rodina zarábajú väčšinu svojich peňazí z veľkých odporúčaní pre produkty ako Coca Cola. Každý z nich platil niekde medzi 75 000 - 300 000 dolárov za schválenie prostredníctvom sociálnych sietí, ako sú Instagram, Facebook a Twitter.

Osobný život: V roku 2011 mal dobre medializovaný rozchod s priateľkou Adrienne bailon . Ich vzťah bol zdokumentovaný v dokumente Keeping Up with the Kardashians. Neskôr priznal, že tento rozchod bol dôsledkom jeho vlastnej nevery v rámci vzťahu. Rob prostredníctvom svojho účtu na Twitteri potvrdil, že s Ritou Orou randia v októbri 2012. V decembri 2012 však vyšlo najavo, že sa už rozišli.

V januári 2016 začal Rob randiť s modelkou Blac Chyna . Boli zasnúbení len o tri mesiace neskôr a mesiac na to pár prezradil, že čakajú svoje prvé dieťa. Ich dcéra Dream Renee Kardashian sa narodila v novembri 2016. O mesiac neskôr pár oznámil ich rozchod na sociálnych sieťach. V júli 2017 zverejnil Kardashian sériu oplzlých príspevkov na Instagrame (odvtedy odstránených), ktoré obvinili Chynu z toho, že ho podviedla. Zverejnil tiež jej sexuálne explicitné fotografie, ktoré Chynu viedli k získaniu dočasného súdneho príkazu proti Robovi ml.

Robert Kardashian ml. Čistá hodnota

Rob Kardashian

Čistá hodnota: 10 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 17.03.1987 (34 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,79 m
Povolanie: Model, Socialite, TV osobnosť
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia