Rise Against hrá viac než hudba z videohier

7603232-0-47603232-0-4

Napočítal som najmenej 18 videohier, ktoré používajú piesne liberálnej punkovej skupiny Rise Against. Tieto piesne ovplyvňovali politiku fanúšikov, hovorí gitarista kapely Zach Blair.

'Deti k nám chodia neustále a (povedzme) boli zoznámené s našimi piesňami prostredníctvom videohier,' hovorí Blair. (Rise Against hrá v pondelok v The Joint.)

Okrem toho fanúšikovia tvrdia, že tieto hry ich zaradili do sociálne uvedomelých albumov Rise Against, vďaka čomu boli vo svojich rodných mestách kritickejší voči pravicovému cíteniu.koľko stojí maria shriver

Blair si myslí, že je to zábavná hra typu „rozstrel“, ktorá môže prostredníctvom zvukového doprovodu priniesť „sociálne uvedomelé a ľavicové politické posolstvo“.

Ale ako môže potvrdiť každý tvrdý hráč, veľa darebákov v hrách je často skorumpovaných korporátnych despotov, ktorí ničia vesmír súkromne vedenými armádami a, samozrejme, výskumom a vývojom zombie.

Blair poukazuje na to, že táto hra zaujatá voči korporáciám (v hrách vytvorených korporáciami) je symbolom americkej zábavy ako takej.

'Väčšina zlých géniov vo filmoch - vždy je to šéf nejakej zlej spoločnosti a on je ten hrozný chlap, ktorého zvrhnú,' hovorí Blair.

Ak vás zaujíma, prečo hovorím o politike s Blairom, je to preto, že populárna skupina sa identifikuje ako progresívny punk rocker.

Rise Against nie sú len rockové hity ako „Savior“ (ktorý bol predstavený v hre „The Sims 3: Ambitions“).

filmy a televízne relácie o Richardovi roundtreeovi

Štvorica (z ktorých traja sú vegetariáni) vyrobili piesne o politike ropných škvŕn a homofóbie. Snažia sa však nasledovať príklad svojich idolov, zlého náboženstva, a nie o tom kázať.

„Dúfam, že odvádzame polovicu dobrej práce“ ako Bad Religion, hovorí Blair.

(Mimochodom, piesne Bad Religion boli v najmenej tucte videohier.)

Texty stranou, Rise Against to stále musia hudobne rozhýbať.

'Rovnako ako chcete byť politickou skupinou,' hovorí Blair, 'chcete byť aj kapelou.'

V Hard Rock v pondelok Blair hovorí, že fanúšikovia budú počuť ďalšie dve kapely, ktoré sa budú páčiť, v otváracích programoch The Gaslight Anthem a Hot Water Music.

Takže aj keď sa Blair snaží politicky ovplyvniť poslucháčov, Rise Against je stále skupina hudobníkov.

koľko stojí kellin quinn

„Poďte sa s nami hrať. Keď to príde na to, sme kapela, ktorá rada hrá, “hovorí Blair.

„Áno, máme správy, ktoré ti chceme vložiť do hlavy. Ak sa vám nič z toho nepáči, nemôžeme s tým nič urobiť. '