Rick Lagina Čistá hodnota

Koľko stojí Rick Lagina Worth?

Čistá hodnota Rick Lagina: 10 miliónov dolárov

Čisté imanie a plat Rick Lagina: Rick Lagina je americká osobnosť televíznej reality show a americký poštový pracovník na dôchodku, ktorý má čistú hodnotu 10 miliónov dolárov. Rick Lagina je známy predovšetkým vďaka účinkovaniu v televíznom seriáli História kanála Prekliatie dubového ostrova, ktorý mal premiéru v roku 2014. Rick je Dubovým ostrovom posadnutý od svojich 11 rokov po tom, čo si o ňom prečítal film Reader's Digest v roku 1965. V článku bol uvedený história rodiny menom Restall, ktorá v istom okamihu skúmala stratený domnelý poklad. Šou sleduje Ricka a jeho brata Marty Lagina , ktorí sú pôvodom z Kingsfordu v Michigane, keď sa pokúšajú nájsť poklad, ktorý je údajne pochovaný na ostrove. Marty a Rick dnes vlastnia kontrolný podiel v spoločnosti Oak Island Tours, ktorá je väčšinovým vlastníkom ostrova. Existuje veľa sérií, pokiaľ ide o pôvodný zdroj pokladu. Jednou z najprominentnejších teórií je, že poklad zanechali severoafrickí obchodníci so zlatom siahajúce do 13. storočia.

Marty a Rick Lagina

Čistá hodnota Rick Lagina (Getty Images)

Rick Lagina je poštový pracovník na dôchodku. Bratia si môžu dovoliť svoje hľadanie pokladov vďaka obchodnému úspechu Martyho. Marty Lagina bol v obchodnom svete mimoriadne úspešný, založil spoločnosť s názvom Terra Energy, ktorá sa nakoniec predala za takmer 60 miliónov dolárov. Marty použil výťažok z tohto predaja na začatie nového podnikania v oblasti veternej energie s názvom Heritage Sustainable. Dnes je Heritage najväčším producentom vetra v Michigane a jedným z najväčších na stredozápade.

Rick Lagina Čistá hodnota
Čistá hodnota: 10 miliónov dolárov
Naposledy aktualizovaný: 2021
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia