Richard Rawlings Čistá hodnota

Koľko stojí Richard Rawlings?

Čistá hodnota Richarda Rawlingsa: 18 miliónov dolárov

Richard Rawlings čistá hodnota : Richard Rawlings je americký výrobca automobilov, terénny pretekár, podnikateľ a osobnosť televíznej reality show, ktorý má čistú hodnotu 18 miliónov dolárov. Je známy predovšetkým ako hviezda televíznej reality show „Fast N“ Loud “a ako majiteľ plynovej garáže. Je tiež vlastníkom hudobných podnikov Gas Monkey Bar N 'Grill a Gas Monkey Live v texaskom Dallase.

Skorý život: Richard Rawlings sa narodil 30. marca 1969 vo Fort Worth v Texase. Keď bol dieťa, išli spolu s otcom na autosalóny. Tiež pomáhal otcovi vyrábať autá. Svoje prvé auto, zelenú Mercury Comet 1974, si kúpil, keď mal 14 rokov. Keď dovŕšil 16 rokov a mohol legálne jazdiť, už kúpil a predal niekoľko automobilov. Na strednej škole riadil v roku 1977 Pontiac Trans Am. V roku 1987 absolvoval strednú školu v Eastern Hills.

Kariéra: Pred otvorením garáže pracoval Rawlings ako strážca zákona, hasič, záchranár a majiteľ a prevádzkovateľ vlastnej tlačiarenskej a reklamnej spoločnosti Lincoln Press. V roku 2002 spoločnosť Rawlings predala spoločnosť Lincoln Press, aby otvorila svoju garáž Gas Monkey Garage. Automobil vytvára automobily pre zákazníkov po celom svete a stal sa svetovo presláveným obchodom s horúcimi prútmi. Od roku 2012 sú Rawlings a Gas Monkey Garage predmetom reality šou na Discovery Channel nazvanej „Fast N“ Loud “. Rawlings sa v šou predstaví po boku svojich zamestnancov Aarona Kaufmana, KC Mathieu a Scota McMillana. Štyria muži hľadajú vzácne autá a obnovujú ich. Rawlings je od roku 2017 tiež hostiteľom show Discovery Channel „Garage Rehab“. Na tejto výstave pomáha Rawlings uspieť úspešným obchodom s automobilmi.

(Foto: Mike Coppola / Getty Images)

V septembri 2013 spoločnosť Rawlings otvorila Gas Monkey Bar N 'Grill v severozápadnom Dallase. Druhé miesto si otvoril na medzinárodnom letisku Dallas Fort Worth v marci 2014. V októbri 2014 otvoril miesto živej hudby Gas Monkey Live.

V máji 2015 Rawlings vydal svoju prvú autobiografiu s názvom „Fast N“ Loud: Blood, Sweat and Beers “.

V roku 2019 spoločnosť Rawlings udelila licenciu značke Gas Monkey na rad energetických nápojov.

Osobný život: V roku 1990 sa Rawlings oženil s Karen Gramesovou, ale nasledujúci rok sa rozviedol.

V roku 1999 sa oženil so svojou druhou manželkou Suzanne Marie Mergeleovou. Pár sa rozviedol v roku 2009, ale znovu sa oženil v roku 2015. V marci 2019 Rawlings prostredníctvom svojho účtu na Twitteri oznámil, že Suzanne a Rawlings sa rozchádzajú a podávajú žiadosť o rozvod.

V auguste 2019 navrhla Rawlingsová priateľku Katerinu Deason. Rawlings oznámil svoje zasnúbenie cez svoje sociálne médiá a na prvý pohľad vyhlásil lásku: „Hneď ako som na teba zazrel oči, vedel som ... .. Len o pár sekúnd neskôr som si uvedomil, že tvoja neuveriteľná krása a milosť vychádzajú z vnútra ... Chcel som s tebou stráviť všetky moje sekundy ... Katerina, ty si moje všetko a sľubujem, že zvyšok života bude plný lásky a smiechu. ... si skutočne môj najlepší priateľ a spriaznená duša ... .. Nech nás Boh prevedie po zvyšok našich životov ako JEDNÉHO ..... Milujem ťa so všetkým, čím som. R '

Podľa legendy si v 90. rokoch Richard vzal guľku, keď narazil na únoscu automobilov, ktorý sa pokúšal ukradnúť jeho Mustang 2 + 2 z roku 1965.

Richard Rawlings je tiež vášnivým transkontinentálnym pretekárom a zúčastnil sa niekoľkých zhromaždení. Raz držal svetový rekord v najrýchlejšom čase v behu na delovú guľu, kým sa jeho skóre nezlomilo v roku 2013. Na prekonanie tohto rekordu, ktorý platil od roku 1979, Rawlings prešiel 3111 míľ z New Yorku do Los Angeles za 31 hodín a 59 minút . To sa rovná priemernej rýchlosti jazdy 87,6 MPH. Rovnako dvakrát vyhral Gumball 3000 a The Bullrun.

Nehnuteľnosť: Rawlings vlastní dom v texaskom Dallase. Dom bol postavený v roku 1960 na ploche 1,46 akra a má tri spálne, dve kompletné kúpeľne a dve polovičné kúpeľne a ponúka bar v modernom štýle v polovici storočia so zaťahovacími dverami, poschodovými podlahami, zapustenou vaňou, zenovou záhradou, vonkajšou hlavnou kúpeľňou a súkromné ​​jazero. Jeho domov je len štyri míle od garáže Gas Monkey Garage.

Richard Rawlings Čistá hodnota
Čistá hodnota: 18 miliónov dolárov
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia