Zomrel Richard Harrison, „Starý muž“ „Zástavných hviezd“

Corey Harrison 'Pawn Stars', vľavo, Richard 'Old Man' Harrison, Rick Harrison a Austin 'Chumlee' Russell v obchode Gold & Silver Pawn Shop v Las Vegas 13. augusta 2012. (Darrin Bush/Las Vegas News Bureau) Corey Harrison 'Pawn Stars', vľavo, Rick Harrison, Richard 'Old Man' Harrison a Austin 'Chumlee' Russell v obchode Gold & Silver Pawn Shop v Las Vegas 13. augusta 2012. (Darrin Bush/Las Vegas News Bureau) Ľudia čakajú v rade na vstup do obchodu so zlatou a striebornou záložňou v Las Vegas v pondelok 25. júna 2018 v Las Vegas. Bizuayehu Tesfaye/Las VegasJournal @bizutesfayeĽudia čakajú v rade na vstup do obchodu so zlatou a striebornou záložňou v Las Vegas v pondelok 25. júna 2018 v Las Vegas. Bizuayehu Tesfaye/Las VegasJournal @bizutesfaye Ľudia čakajú v rade na vstup do obchodu so zlatou a striebornou záložňou v Las Vegas v pondelok 25. júna 2018 v Las Vegas. Bizuayehu Tesfaye/Las VegasJournal @bizutesfaye Ľudia čakajú v rade na vstup do obchodu so zlatou a striebornou záložňou v Las Vegas v pondelok 25. júna 2018 v Las Vegas. Bizuayehu Tesfaye/Las VegasJournal @bizutesfaye Ľudia čakajú v rade na vstup do obchodu so zlatou a striebornou záložňou v Las Vegas v pondelok 25. júna 2018 v Las Vegas. Bizuayehu Tesfaye/Las VegasJournal @bizutesfaye Tento nedatovaný obrázok zverejnený Históriou ukazuje Richarda Harrisona z „Hviezdy zástavy“. Harrisonov syn Rick zverejnil v pondelok 25. júna 2018 na Facebooku, že jeho otec cez víkend zomrel obklopený rodinou. Veterán námorníctva otvoril obchod Gold & Silver Pawn v Las Vegas so svojim synom Rickom. Televízna šou mala premiéru v roku 2009 a ponúka Harrisonov interakciu so zákazníkmi, ktorí sa pokúšajú predať alebo zastaviť objekty. (História prostredníctvom AP) Provizórny pamätník Richarda Benjamina Harrisona, známejšieho ako „Starý muž“ z televízneho reality seriálu História „Hviezdy pešiaka“, v pondelok 25. júna 2018 v zadnej časti obchodu so zlatým a strieborným pešiakom v centre Las Vegas. Richard Brian Las VegasJournal @vegasphotograph Ľudia navštevujú obchod so zlatým a strieborným zastavaním na bulvári Las Vegas v centre Las Vegas v pondelok 25. júna 2018. Richard Brian Las VegasJournal @vegasphotograph Ľudia navštevujú obchod so zlatým a strieborným zastavaním na bulvári Las Vegas v centre Las Vegas v pondelok 25. júna 2018. Richard Brian Las VegasJournal @vegasphotograph

Richard Harrison, ktorý sa stal známym miliónom fanúšikov Pawn Stars ako Starý muž, sa nikdy nevydal za televíznu hviezdu.

Potešilo ho, keď videl ľudí zapĺňať rodinný podnik Gold & Silver Pawn Shop v centre Las Vegas.

Ale vďaka svojej nenáročnej povahe a šibalským úderom na syna Ricka a vnuka Coreyho sa Starec preslávil.koľko zarába priemerný striptér

Rick Harrison bol obľúbeným po celom svete, v pondelok ráno, hodiny po tom, čo jeho otec zomrel po dlhom boji s Parkinsonovou chorobou. Bol rockovou hviezdou v 150 krajinách.

Rick Harrison bol so svojim 77-ročným otcom, keď zomrel asi o 4:00, povedal, že rodina sa pripravovala na smrť jeho otca asi dva roky, keď sa Starec naposledy predstavil v sérii História.

Vedeli sme, že to príde, povedal. Bol to taký dlhý boj, pomalý postup. Len ho to pustošilo.

Corey Harrison povedal: Spočiatku sa nemohol starať o to, aby bol v televízii. Bol rád, že v obchode vidí všetkých zákazníkov. Najprv si myslel, že je to strata času, ale nakoniec sa stal milujúcim hosťom v šou.

Zasmial sa, keď si spomenul na popularitu svojho starého otca.

Miloval som, že všetky modrovlasé dámy budú chodiť a zvierať mu zadok, povedal. Medzi fanúšikmi bol veľmi, veľmi obľúbený.

Harrisonova smrť bola oznámená v pondelok ráno na Facebooku Gold & Silver Pawn Shop.

V oznámení sa uvádza, že obyvateľa Las Vegas bol uplynulý víkend obklopený milujúcou rodinou a odišiel pokojne.

Člen obsadenia a rodinný priateľ Austin Chumlee Russell dnes ráno zverejnili na svojej stránke Twitter:

čistá hodnota účtovných brán

Je ťažké uveriť, že je preč. Bol tak veľkou súčasťou môjho života a správal sa ku mne ako k rodine. Bude mi veľmi chýbať a ponaučenia, ktoré ma naučil, si budem celý život nosiť. Vždy ste sa mohli spoľahnúť, že vás narovná alebo rozosmeje, a obe tieto veci potrebujem.

Rick Harrison uviedol, že plány na spomienkovú slávnosť sa pripravujú. Dary v mene Richarda Harrisona je možné darovať na adresu Nadácia pre epilepsiu . (Rick Harrison trpel týmto stavom ako dieťa.) Kvety boli v pondelok umiestnené na počesť starého muža v Gold & Silver Pawn.

Richard Harrison bol obzvlášť hrdý na svoju vojenskú kariéru. Slúžil v americkom námorníctve asi 20 rokov a dosiahol hodnosť poddôstojníka prvej triedy. Jeho fotka z čias námorníctva visí v kanceláriách Gold & Silver Pawn.

Richard Harrison za posledných niekoľko rokov obmedzil svoje vystúpenia ako Pawn Stars. Šou, ktorá mala premiéru v júli 2009, sa nakrúcanie obnovuje v septembri.

Sme hlboko zarmútení stratou nášho priateľa Richarda „starého muža“ Harrisona, milovaného člena HISTÓRIE a @pawnstars rodina. Bude mu veľmi chýbať pre jeho múdrosť a úprimnosť. Naše myšlienky sú v tejto ťažkej dobe s rodinou Harrisonových pic.twitter.com/2lPb3jUazf

- HISTORY (@HISTORY) 25. júna 2018

Bola to tretia kariéra, akú som si ani nedokázal predstaviť: armáda, potom nehnuteľnosť, potom televízna hviezda, povedal v januári pre Las VegasJournal prostredníctvom publicistu . Pokiaľ ide o to, čo ho na jeho polovičnom dôchodku najviac bavilo, Harrison povedal, že trávil viac času s mojou manželkou a vnúčatami, než si robil srandu, a nepracoval s Corey, Chumom a Rickom každý deň.

Corey Harrison povedal, že rebrovanie, ktoré obaja zdieľali v show, odzrkadľovalo ich vzťah v skutočnom živote.

Pracoval som s ním každý deň a on bol viac ako môj starý otec, povedal. Bol to môj najlepší priateľ.

rehabilitačná narkomanka nicole curtis čistá hodnota

Povedal, že by mohol napísať knihu plnú rád, o ktoré sa podelil jeho starý otec.

Nikdy nebol chlap, ktorý by v sebe nosil hnev, povedal Corey Harrison. Ak sa vyskytol problém, bol to on, kto ho vyriešil. Nepotil malé veci. Corey len tak mimochodom povedal, myslím, že ho potešilo, ako sa jeho život vyvíjal.

Po Starom mužovi zostala aj jeho manželka JoAnne. Títo dvaja sa vzali v roku 1960.

Rick Harrison si spomína na posledný rozhovor, ktorý mal so svojim otcom:

Povedal: „Milujem ťa, synu. Postaraj sa, prosím, o svoju matku. ‘

nbsp;

nbsp;

koľko detí má vanna white

Mal som to šťastie, že som so starcom strávil 15 rokov svojho života. Nebol len starým otcom, ale bol aj najlepším priateľom. Som skutočne požehnaný, že ho mám ako mentora. V túto dobu bude každý deň chýbať, ďakujeme vám za všetky milé slová a prosíme o súkromie, keď oplakávame jeho smrť.

Príspevok zdieľaný používateľom Corey Harrison (@realcoreyharrison) 25. júna 2018 o 7:38 PDT

nbsp;

Globálna senzácia

Richard Harrison bol nakupovať so svojou manželkou JoAnne v miestnom outletovom centre, keď sa objavil autobus turistov z Argentíny. Spočítal som ich. Odfotil som 27 fotografií.

Anekdota, ktorú Harrison objasnil počas vzácneho rozhovoru v roku 2012, hovorila o medzinárodnom odvolaní Pawn Stars. Nakoniec, séria reality bola odvysielaná v 150 krajinách a 38 jazykoch.

koľko stojí suze orman

Keď debutoval 26. júla 2009, Pawn Stars nebola prvou sériou reality odohrávajúcou sa v Las Vegas. Všetko od Inked a Sunset Tan at the Palms po kasíno v Golden Nugget to zvládlo na jedničku. Ale bolo to ľahko najobľúbenejšie. Čoskoro nasledovali ďalšie desiatky miestnych sérií reality, ako aj spinoffy a knockoffy.

Do niekoľkých mesiacov od premiéry bolo mimo Gold & Silver Pawn Shop nainštalované zamatové lano, ktoré ovládalo davy. Obchod, ktorý deň pred začiatkom série videl zhruba 70 zákazníkov, by v konečnom dôsledku v priemere navštívil 3 000 až 5 000 návštevníkov každý deň.

Pawn Stars bol taký hit, skončil v roku 2011 ako piata najobľúbenejšia séria na kábli - a druhá najsledovanejšia reality show iba za Jersey Shore - s viac ako 7 miliónmi divákov. V tom roku to bolo v priemere viac divákov než kritických miláčikov 30 rockov, parkov a rekreácií a komunity.

A napriek tomu bol Harrison jediným členom obsadenia, ktorý sa pravidelne naladil. Musím. Moja žena ma robí, vysvetlil v roku 2012. Moja manželka je zviazaná a odhodlaná, bude sledovať ten program.

Harrison, rovnako ako nevrlý, ako sa mohol objaviť v televízii, miloval túto šou a pozornosť, ktorú priniesla obchodu. Kým mu zdravotný stav nespôsobil, že by znížil svoje vystúpenie asi pred 18 mesiacmi, nemal v pláne opustiť Pawn Stars.

Dvadsaťjeden rokov v námorníctve. Tridsať rokov v záložni. Bol som pripravený prestať, povedal o svojom živote pred sériou. S týmto neprestávam. Toto je príliš veľa zábavy.

- Christopher Lawrence / Las VegasJournal