Kluby rezortu Resorts World majú za cieľ zvýšiť zábavu

Divadlo v Resorts World pojme 4700 (Resorts World Las Vegas)Divadlo v Resorts World pojme 4700 (Resorts World Las Vegas) Scéna v divadle s rozlohou 13 550 metrov štvorcových bude jednou z najväčších na ulici The Strip. (Strediská W ...Divadlo v Resorts World pojme 4700 (Resorts World Las Vegas)

Neváhajte sa opýtať Bobbyho Reynoldsa, či v poslednom čase veľa spí.

Hm, nie.

Starší viceprezident spoločnosti AEG Presents Las Vegas bol na mieste vodiča, pretože miestny koncertný priemysel sa zrýchlil z voľnobehu na neutrálnom značení zastávky COVID-19 na rýchlosť pedálu „tehla na plyn“, ktorá sa valí dolu. diaľnica.Nielenže Reynolds predsedá novému divadlu v Virgin Hotels a prvému koncertu na Allegiant Stadium Hviezda EDM Illenium krstí miesto konania budúci mesiac, dohliada tiež na jeden zo svojich zatiaľ najambicióznejších projektov: spustenie luxusného Divadla v Resorts World.

Odkedy som v meste, a to je už 16 rokov, nič také sa neotvorilo - alebo naozaj nikde inde na svete, hovorí Reynolds a jeho animovaný hlas neprezrádza žiadnu únavu napriek spomínanému nedostatku nočného času. úroveň triedy - je to len vyšší zážitok ako čokoľvek iné. Je to luxusnejší pocit ako čokoľvek na Strip. Proste je.

4 000 miest na sedenie s potenciálnou kapacitou 5 000 miest, ktoré žiaria prevažne zlatým a strieborným dekorom a hodia sa ako klenotnica, má za cieľ nastaviť nový laťku honosnosti koncertov. Štvorposchodová vstupná hala osvetlená veľkým moderným lustrom sa otvára do hlavnej haly s dvoma úrovňami balkóna, kde nie je žiadne miesto na sedenie viac ako 150 stôp od pódia.

Aj keď Divadlo nebude otvorené skôr ako v tomto roku, boli ohlásené štyri rezidencie, vrátane superhviezd v krajine Carrie Underwood a Luke Bryan, popová speváčka Katy Perry a jedna z najobľúbenejších interpretov Vegas, Celine Dion.

transsibírsky orchester las vegas 2016

Čo hľadal Reynolds pri rezervácii pobytových akcií?

Hľadali sme, čo sme dostali, so všetkou úprimnosťou, hovorí. Viac ako identifikácia žánru chceme získať umelcov, ktorí majú v Las Vegas odkaz. Neexistuje nikto, kto by mal väčšiu alebo bohatšiu alebo pôsobivejšie dedičstvo ako Celine robí .

A potom sme tiež chceli získať umelcov, ktorí v Las Vegas nemajú odkaz, a vybudovať ich s nimi v Las Vegas, pokračuje. Všetci traja ďalší umelci patria do tejto kategórie.

Keď sa povie, že umelci zasiahnu Divadlo, vystúpia na pódiu s rozlohou 13 550 metrov štvorcových, jednom z najväčších a najvyšších na ulici Strip.

Ayu Dayclub je inšpirovaný tropickou atmosférou ostrova Bali na juhovýchode Ázie (Resor ...

Scéna v divadle s rozlohou 13 550 metrov štvorcových bude jednou z najväčších na ulici The Strip. (Resorts World Las Vegas)

Budeme schopní robiť významné arénové produkcie, hovorí Reynolds. Krása týchto rezidenčných pobytov je, že ich naložíte naraz a raz ich naložíte. Za ten čas získate X množstvo predstavení. Máme schopnosť udržať všetky tieto masívne, masívne a masívne predstavenia a amortizovať tieto náklady počas určitého počtu relácií.

Okrem toho máme jeden z najväčších pódiových vlekov na svete, dodáva, takže máme možnosť udržať zostavy zložené, postaviť ich na výťah priamo na úroveň pódia a zhodiť jeden alebo dokonca dva príbehy. Ak by sme teda chceli priviesť komika do neskorých nočných hodín alebo sa kreatívne venovať firemnej akcii alebo niečomu podobnému, mohli by sme sa po kúskoch zamiešať. Tieto sety nepotrebujeme len rozoberať.

Videoprezentácia divadla má byť rovnako flexibilná.

Video nie je len jednou obrovskou obrazovkou, vysvetľuje Reynolds. Môžeme zostaviť mnoho rôznych obrazoviek, aby sme vytvorili jednu masívnu obrazovku, alebo ju rozbiť a presunúť do rôznych luskov, aby sme počas show ponúkali odlišný vzhľad alebo iný vzhľad súčasne.

Ak chcete počuť, ako to Reynolds hovorí, všetko sa odvíja od wow.

koľko stojí deontay wilder

Myslím si, že v skutočnosti je to technologicky najvyspelejšie a najproduktívnejšie miesto na svete, tvrdí Reynolds. Ľudia tam pôjdu a budú ohromení estetikou a tým prvým pohľadom, ktorý uvidíte, keď niečo uvidíte.

Faktor „wow“ bude existovať nielen prostredníctvom majetku, dodáva, ale keď prekročíte hranicu od majetku k divadlu, táto úroveň „wow“ sa podľa mňa len zvýši.

Od A do Z: Nový nočný klub a denný klub prinášajúce do Resorts World zvučné mená

Bol zvyknutý navrhovať schôdze.

Na taký nebol jednoducho zvyknutý.

Ronn Nicolli vysvetľuje.

koľko zarába larry káblový chlapík

V mojom minulom živote sa stretnutie dizajnu začalo v miestnosti a všetci sa pozerali na nástenky Pinterestu a veci, ktoré vytlačili, vysvetľuje Nicolli, dlhoročná výkonná riaditeľka nočného života Vegas, ktorá strávila viac ako 13 rokov vo Wynn Las Vegas.

A potom bol najatý ako viceprezident v spoločnosti Zouk Group Las Vegas, ktorá dohliada na nehnuteľnosti nočného života Resorts World.

Môj prvý deň v spoločnosti sa začal cestou na Bali, Nicolli si spomína na pracovnú vychádzku, ktorá mala urýchliť nápady pre denný klub Resorts World. Na tejto ceste bol dizajn založený na tom, čo vás inšpiruje. Jedno zo slov, ktoré vynikli, bolo „autenticita“.

Ako prinesieme raj inšpirovaný Balinesom na bulvár Las Vegas, miesto, kde máte pocit, že sa pri vstupe zmeníte? pokračuje. V zásade druhý výlet na výlet, cieľ a cesta.

Nočný klub Zouk bude predstavovať širokú škálu rezidentných interpretov od EDM, country, hip-hopu, ...

Ayu Dayclub je inšpirovaný tropickou atmosférou ostrova Bali na juhovýchode Ázie (Resorts World Las Vegas)

Výsledok: Ayu Dayclub, ktorého téma ostrovov juhovýchodnej Ázie má byť exotická a zároveň príjemná.

Domáci DJ producenti, ako napríklad Tiesto a Zedd, budú soundtrackom k piesni Ayu, v ktorej sa predstavia aj nočné show.

koľko peňazí zarába barack obama

Neskôr v lete sa otvára Ayuov náprotivok, butikový megaklub Zouk.

Nočný priestor s rozlohou 26 000 štvorcových stôp bude zameraný na hudobnú estetiku voľného priestoru. Jeho obyvatelia budú zahŕňať hip-hop (G-Eazy), country (Dee Jay Silver), latinčinu (Becky G) a deep house (zverejnenie) spolu s potrebnými hviezdami EDM.

Existujú rôzne žánre, demografické skupiny a publikum, ktoré hľadajú rozdielne zážitky v noci aj v noci, poznamenáva Nicolli, ktorá je tiež viceprezidentkou marketingu životného štýlu v Resorts World. V tom čase zrazu prišli na rad latinskí umelci a do hry prišli hip-hopoví umelci a hlboké domy. Keď ste sa na to všetko pozreli na tabuli, pôsobilo to skôr ako bláznivý, pohlcujúci festival než ako nočný klub v Las Vegas.

Nočný klub Zouk bude predstavovať širokú škálu domácich interpretov od EDM, country, hip-hopu, latinčiny a ďalších (Resorts World Las Vegas)

Dôraz na diverzifikáciu nie je založený len na žánri, ale aj na pohlaví.

Existuje množstvo talentovaných výtvarníčok a veľa z nich nehralo Vegas, hovorí Nicolli. Peggy Gou je tá, ktorú som mal možnosť vidieť na vlastnej koži počas cesty na Bali. Ako ju prinútim, aby u nás urobila pobyt?

Bolo to zmysluplné, pretože to bolo niečo iné, pokračuje, Ešte nerobila na show vo Vegas. Jedným z osobných cieľov pri vytváraní tejto skutočne dobre upravenej zostavy je, ako by mali tieto kúsky veľmi odlišné od konkurencie.

Napriek tomu, že značka Zouk môže byť vo Vegas nová, má spoločnosť v Ázii 30-ročnú históriu.

Toto sa stalo prínosom pri nábore výkonných umelcov.

Pokiaľ ide o, moja vedomostná základňa o tom, koľko talentový priemysel vedel o Zoukovi, bola obava, Nicolliadmits. Zrazu som začal telefonovať. Tiesto hovorí: „Ach, moja prvá show v Ázii bola v Zouku.“ V rozhovore s manažérskymi tímmi sa to stalo veľmi bežným. Poznali nielen Zouka, ale aj vysoké štandardy a známosť, ktoré Zoul na tomto trhu zastával. Bola to takmer okamžitá dôveryhodnosť.

Teraz je načase otestovať túto dôveryhodnosť.

Plán?

Aby sa jeden klub cítil ako niekoľko.

koľko stojí dedko parker schnabel

Zamyslite sa nad tým, schopnosť byť v piatok večer v klube Zouk a vystupovať G-Eazy a kvôli vizuálu máte pocit, že ste v niečom inom a novom, hovorí Nicolli. A potom zrazu v sobotu vystúpenie Tiesta - iný vizuál, iný štýl hudby, iný štýl predstavenia.

V tej istej miestnosti máme schopnosť priniesť dve rôzne skúsenosti, vďaka ktorým máte v podstate pocit, že ste boli na dvoch rôznych miestach, pokračuje. To bol cieľ.

Ďalšie informácie o stredisku Resorts World nájdete na adrese lvrj.com/resortsworld.