Čitatelia pomáhajú nájsť mrazené hovädzie mäso a sušenú papriku v Las Vegas

(Getty Images)(Getty Images)

27. marca 2019

Myrtle Benton, pri vrhaní siete širšej ako naše miestne chicagské hovädzie miesta, požiadala ostatných hľadačov jedla o návrhy mrazené hovädzie mäso , a ako obvykle, prešli.

Niektoré z najlepších sendvičov z hovädzieho mäsa v Chicagu, ktoré kedy nájdete, si môžete objednať na loumalnatis.com, e-mailom na adresu Al Garth s tým, že spoločnosť predáva aj pizzu v Chicagu. A Chris Loheit odporučil tastesofchicago.com s tým, že na webe nájdete súpravy talianskeho hovädzieho mäsa Portillo, súpravy viedenského talianskeho hovädzieho mäsa a ďalšie.Pre Ellen Hamil, ktorá hľadá 27-uncové plechovky celé mierne poklopové zelené čile , ktorú našla vo Walmarte, Ann Brown uviedla, že ich našla v supercentre Walmart na 5200 S. Fort Apache Road.

Pokiaľ ide o Carol Sperber, Ellen Goodsideová povedala, že môže nájsť 40 uncových pohárov Dai Day Sladká a kyslá kačacia omáčka vo Vons na ulici 2511 Anthem Village Drive v Henderson.

Pre Don Shook ohlásila nález Marlene Drozd Plochmanovej horčice v Smith’s na ulici 9750 S. Maryland Parkway v Hendersone s tým, že jednu nedávno kúpila. A Paula Zimmer povedala, že si to objednala na Amazone.

Jean Brandt a Jerry Beamon povedali, že Claudia Pollard vie nájsť Gurmánska tatarská omáčka z morských plodov u Smitha.

Viac žiadostí čitateľov

Paulette Juryn hľadá Marinarová omáčka značky Victoria , ktorú zvykla získavať vo Walmarte.

Jodi Rayhill hľadá dobrý miestny zdroj pre sušená paprika .

Glynis Stirling sa pýta, či niekto vie, ako na to opekané syrové tortilly u Macaya boli vyrobené.

Čitatelia?

20. marca 2019

Bôčik je jednou z vecí, ktoré nájdete v mnohých reštauráciách, ale je ťažšie ich nájsť v miestnych obchodoch. Čitatelia majú návrhy pre Cal Thoman.

Kristine Segura povedala, že to videla v doskách a plátkoch v Seafood City na 10405 S. Eastern Ave .; existujú ďalšie tri údolné polohy. Shannon Irving ju našla na ostrove Pacific Pacific Seafood Market na 467 Silverado Ranch Blvd .; tam je ďalší na 8650 W. Tropicana Ave. Danny Calico odporučil The Butcher Block, ktorého tri miestne obchody zahŕňajú jeden na 1550 W. Horizon Ridge Parkway, a Ann Kaiser navrhla 99 Ranch Market na 4155 W. Spring Mountain Road alebo 3768 S. Maryland Parkway .

Pre Gail Marottu, ktorá hľadá Inglehoffer Sladká horká horčica a Horčica z kôprovej smotany Inglehoffer v sklenených nádobách s objemom 4 unce Charles Goodwin informoval o tom, že na medzinárodnom trhu na adrese 5000 S. Decatur Blvd. sa nachádzali sady nádob s objemom 4 unce a 10 uncí a dodal, že tieto dve veľkosti boli na oddelených uličkách.

Viac žiadostí čitateľov

Irving hľadá Oroweat Extra kysnutý ražný chlieb , ktorú získala v spoločnosti Safeway v Kalifornii, a odporúčania čitateľov pre trhy so slušne vyzerajúcim celým krabom.

Connie Burditt hľadá Ray’s New York Bagels , mrazený, tenký rožok (príchuť rožka, textúra anglického muffinu), ktorý používala na Glazier’s Food Marketplace, a ustricová omáčka s nízkym obsahom cukru .

Pamela Moore hľadá nakrájané gyro mäso , ktorú zvykla dostávať na Sprouts Farmers Market.

A John Schleich hľadá jedlo, v ktorom by mal rád Hongkong nazval Beggar’s Chicken , plnené kura zabalené v lotosových listoch a pokryté hlinou, ktoré je pred podávaním popraskané - za menej ako 130 dolárov, za ktoré ho lokálne videl.

Čitatelia?

13. marca 2019

Spoločnosť Arctic Boatswain poslala e -mail so žiadosťou o návrhy miestnych miest, ktoré slúžia dobre urobené hlavné rebro , a ako to už býva, čitatelia mali niekoľko nápadov.

Melinda Orlando a Jan Visser navrhli požiadať o prerušenie konca na akomkoľvek mieste, ktoré slúži hlavnému rebru, pričom Orlando odporučil primárne Prime Rib v južnom bode. Ellen Mead uviedla, že Yukon Grill v Arizone Charlie’s Boulder vyrezáva prvotriedny rebrový stôl, k dispozícii sú vzácne až dobre urobené porcie. A Ann Brown navrhla, aby požiadal server a hodil plátok na gril, ak pre neho nie je dostatočne uvarený.

Pre Larry Futa, ktorý hľadá Domáca omáčka , Meade povedala, že nájde Herdez Salsa Casera v supercentre Walmart na 5198 Boulder Highway a dodáva, že Herdez je moja obľúbená značka pre všetky odrody salsy.

Pokiaľ ide o Lindu Lapham, Sue Montgomery, Betty Richer, Helene Orenstein a Brown odporučili Smith's pre zmrzlina bez cukru , pričom Richer dodáva, že Kroger Deluxe Churned No Sugar Added je lepší ako niektoré, ktoré sú dvakrát drahšie. Montgomery a Brown tiež odporučili Smith's na pečivo bez pridania cukru a Brown tiež navrhol Sprouts Farmers Market pre oboch.

ako dlho je kelly ripa v televízii

Viac žiadostí čitateľov

Delores Cormier hľadá Grilovacia omáčka Jacka Millera .

Norman Howard hľadá Wickles Pikantná červená sendvičová nátierka , potešenie.

Penny Reese hľadá Paesana Country Olive Mix , ktoré kúpila v Costco cez prázdniny.

A Jerry C. Jermanus zaujíma, či čitatelia vedia o súčasnom pobyte bývalého majiteľa spoločnosti Mamacita na Fremont Street a/alebo zelenú salsu, ktorú vyrobila.

Čitatelia?

6. marca 2019

Život v Las Vegas má veľa, veľa pozitív, ale spravidla dobrú chuť čerstvé paradajky nie sú medzi nimi, takže som nebol prekvapený, keď Paulette Jurynová chvíľu zaslala e -mail pri hľadaní návrhov čitateľov. A ďalšie nálezkyne potravín Gloria Castricone a Ann Brown mali to isté: Paradajky Campari ktoré, ako povedal Castricone, chutia ako pravé paradajky. Ona a Brown ich našli v Smith’s a Brown ich našiel aj vo Walmarte. Všimnite si, že sú menšie ako veľa komerčne pestovaných paradajok.

Tiež by som odporučil rôzne miestne farmárske trhy, ktoré sa po zime opäť rozbiehajú (v piatok je zoznam v sekcii Neon), a Gilcrease Orchard na 7800 N. Tenaya Way, keď sa otvorí pre sezónu tento mesiac.

Pre Jeffreyho a Kirsten Marsh, ktoré hľadajú nakrájaný chlieb to robí pekné, maslové, chrumkavé toasty, Brown navrhol anglický muffinový chlieb a ďalšie odrody na Sprouts Farmers Market a Jan Visser navrhol vziať váš obľúbený chlieb, natrieť jednu stranu nesoleným maslom a potom ho opekať. Keď budete hotoví, získate takú orieškovú chuť, povedal.

Viac žiadostí čitateľov

Myrtle Benton, ktorá zatiaľ nenašla Hovädzí sendvič Chicago Skúsenosti, po ktorých túži v Las Vegas, hľadá jeden alebo viac z troch druhov mrazeného chicagského hovädzieho mäsa: Papa Charlie’s, Vienna alebo Ditka’s.

Keith Marquardt hľadá údené bravčové mäso zadok , tiež známy ako tvarohová šunka, ktorý dostával na Glazier’s Food Marketplace.

Bob Thompson hľadá Radšej Peanut Maslo .

A Elizabeth Pick hľadá Barbara je lepšia ako Müsli , ktorú našla v Smith's v Hendersone.

Čitatelia?