Čistá hodnota Raven Symone

Koľko stojí Raven Symone Worth?

Čistá hodnota spoločnosti Raven Symone: 40 miliónov dolárov

Čistá hodnota majetku Raven-Symone: Raven-Symone je americká herečka a speváčka, ktorá má čistú hodnotu 40 miliónov dolárov. Raven sa prvýkrát preslávil ako detský herec v rámci „Cosby Show“. Ako dospelá potom odštartovala úspešnú hereckú kariéru. Zarobila tiež desiatky miliónov dolárov prostredníctvom lukratívneho licenčného impéria.

Čistá mylná predstava: Napriek populárnemu názoru, Raven Symone nemá hodnotu 400 miliónov dolárov . Táto fáma pochádza z nepodloženej mediálnej správy, ktorá odhadovala, že Ravenova obchodná ríša nakoniec prinesie materskej spoločnosti Disney príjmy vo výške 400 miliónov dolárov. Táto štatistika je úplne iná ako štatistika spoločnosti Raven Symone s osobnou čistou hodnotou 400 miliónov dolárov. Za predpokladu, že číslo 400 miliónov dolárov je pravda, Raven by pravdepodobne mal nárok iba na malé percento týchto ziskov. Pravdepodobne by to bolo medzi 10 a 20% po zdanení, poplatkoch za správu, právnika a prevádzkových poplatkov. Raven, ktorý by bol oveľa menší ako 400 miliónov dolárov, ale stále dosť pôsobivá suma. Okrem toho pre kohokoľvek, kto ešte stále má dojem, že Raven Symone má osobnú hodnotu 400 miliónov dolárov, to by znamenalo, že sa jej za celý život podarilo zarobiť zhruba 1 miliardu dolárov na pokrytie daní, poplatkov a nákladov. Aj keď bola Raven vo svojej kariére veľmi dobre zaplatená, jednoducho to nie je pravda.

Skorý život: Raven-Symone, ktorá sa narodila v Atlante v štáte Georgia, sa tiež známa ako Raven-Symone Christina Pearmanová presťahovala do New Yorku ako batoľa a takmer okamžite začala pracovať ako modelka. Spolupracovala s Ford Models a do dvoch rokov sa objavovala v reklamách na také značky ako Ritz Crackers, Jell-O a Cool Whip. Symone sa spolu s rodičmi Lýdiou a Christopherom Pearmanom presťahovala do Ossiningu v New Yorku, keď mala Raven tri roky, a navštevovala Park School.

Kariéra: Po konkurze na rolu v „Duchom otcovi“ naproti Bill Cosby , bola pozvaná, aby sa pripojila k zostave „The Cosby Show“ v roku 1989. Stala sa domácim menom a v posledných dvoch sezónach sa objavovala ako Olivia. Potom sa predstavila v rôznych televíznych projektoch a filmoch vrátane filmu „Queen: The Story of an American Family“, v ktorom si zahrala mladšiu verziu hlavnej postavy Halle Berry.

Raven začala spevácku kariéru v siedmich rokoch. Bola podpísaná s MCA Records a dva roky strávila lekciami hlasu od Missy Elliot. Symone vydala svoje prvé album „Here's to New Dreams“ v roku 1993. Jej dva single „That's What Little Girls Are Made Of“ a „Raven is the Flavour“ dosiahli dolnú polovicu Billboard Hot 100. Kvôli nízkemu predaju v roku 1995 bola prepustená z vydavateľstva. Jej album sa v USA predalo do 100 000 kópií.

Neskôr v tom roku získala Raven rolu Nicole Lee v seriáli „Hangin“ s pánom Cooperom. “ V šou zostala až do poslednej epizódy v roku 1997. V roku 1994 získala svoju prvú filmovú rolu na veľkej obrazovke v seriáli „Little Rascals“, kde sa predstavila ako postava Stymieho priateľky. Film získal na celom svete 67,3 milióna dolárov. V roku 1996 založili Raven a jej otec spoločnosť RayBlaze Records, prostredníctvom ktorej v máji 1999 vydala svoje druhé album „Undeniable“. V USA sa jej predalo niečo cez 2 000 kópií. v rokoch 1998/1999.

Symone bola obsadená do svojho druhého divadelného filmu, tentokrát ako hlavná úloha v dr. Dr. Doolittle. “ Stvárnila najstaršiu dcéru postavy Eddieho Murphyho. Film bol úspešný a na celom svete zarobil 294,5 milióna dolárov. Svoju rolu si zopakovala aj v pokračovaní.

V roku 2001 Symone absolvovala konkurz na rolu na Disney Channel o dospievajúcom dievčati s psychickými schopnosťami. Dostala hlavnú rolu a v roku 2003 sa začala objavovať na piesni That's So Raven na Disney Channel. Prehliadka sa stala jednou z najúspešnejších v histórii Disney Channel. Trvalo to štyri sezóny a vytvorila sériu zvukových stôp, bábik, DVD a videohier. Samotný tovar za reklamu „That's So Raven“ priniesol doposiaľ celosvetový predaj 400 miliónov dolárov. Film „That's So Raven“ bol nominovaný na dve ceny Emmy.

Symone sa potom objavila v sérii Kim Possible v opakujúcej sa úlohe Monique, najlepšej priateľky Kim Possible. Táto séria priniesla dva filmy, v ktorých sa objavil Symone. Symone sa tiež objavil v seriáli Cheetah Girls a v jeho spin-off filmoch.

Christopher Polk / Getty Images

V roku 2003 si Raven opäť vyskúšala hudobnú kariéru. Podpísala dohodu s Hollywood Records a urobila soundtrack k filmu „Cheetah Girls“. Debutovalo na 33. mieste v hitparáde Billboard, ďalej sa predalo 2 milióny kópií a v súčasnosti má certifikát Double Platinum. Bol to druhý najpredávanejší soundtrack roku 2004. Na vlne úspechu soundtracku vydala svoj tretí štúdiový album s miernym úspechom. Neskôr v tom roku sa objavila vo svojom prvom filme Walta Disneyho The Princess Diaries 2, kde naspievala duet s Julie Andrews.

V roku 2006 sa Raven predstavila vo svojej prvej dramatickej úlohe „Na jednu noc“ v sieti Lifetime Movie Network. Medzitým účinkovala v druhej časti filmu „Cheetah Girls“ a pôsobila ako výkonná producentka. V úvodný večer prilákal viac ako 8 miliónov divákov a stal sa najsledovanejším filmom spoločnosti Disney. Soundtrack k filmu debutoval na 5. mieste v hitparáde Billboard a je certifikovaný ako platina. V roku 2008 si Raven zahrala vo svojej prvej hlavnej filmovej úlohe v seriáli „College Road Trip“, ktorý sa stal úspešným a pristál na 2. mieste pri pokladni v USA a Kanade.

Raven vydala štvrtý album v roku 2008 a na podporu toho leta absolvovala turné. V roku 2013 sa Raven nakrátko stiahol z herectva, aby získal titul na Akadémii umeleckej univerzity. Titul ukončila v roku 2018, pričom v rokoch 2015 - 2016 zároveň pracovala ako moderátorka filmu The View. Po ukončení štúdia pokračoval Symone v malých častiach, napríklad aj na vystúpeniach pre dospelých, ako napríklad Empire a Black-ish. Pokračovala vo vydávaní piesní, aj keď od roku 2008 nevydala žiadny album, objavila sa v televízii a filmoch a v reality šou The Masked Singer.

Raven začala hrať v šou 'Raven's Home' v ​​roku 2017.

Cosby licenčné poplatky : V rozhovore v máji 2020 Raven odhalila, že každý rok stále zarába na zdravom kráľovskom honorári z filmu „Cosby“ a úžasne sa nikdy nedotkla ani haliera svojich zárobkov z tejto šou.

Osobný život: Raven randil s AzMarie Livingston z rokov 2012-2015. Mnoho rokov verejne nedefinovala svoju sexuálnu orientáciu. Popísala, že od svojich 12 rokov považovala mužov i ženy za možných romantických partnerov. V rozhovoroch Symone vysvetlila, že odmieta všetky označenia a hovorí o sebe ako o „Američanovi a človeku, ktorý miluje ľudí“.

V roku 2020 sa Raven vydala za svoju priateľku Mirandu Maday.

Nehnuteľnosť : V roku 2009 Raven zaplatil 1,4 milióna dolárov za dom s rozlohou 4 000 štvorcových stôp v Sherman Oaks v Kalifornii. Tento dom uviedla na predaj v novembri 2020 za 2,1 milióna dolárov.

Čistá hodnota Raven Symone

Raven-Symoné

Čistá hodnota: 40 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 10. decembra 1985 (35 rokov)
Rod: Žena
Výška: 5 ft 1 v (1,57 m)
Povolanie: Komik, televízny producent, herec, hlasový herec, tanečník, spevák, filmový producent, modelka
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia