Randy Quaid Čistá hodnota

Koľko stojí Randy Quaid?

Randy Quaid Čistá hodnota: - 1 milión dolárov

Čistá hodnota Randyho Quaida: Randy Quaid je americký herec, ktorý má čistú hodnotu - 1 milión dolárov. Randy Quaid, známy svojím všestranným hereckým štýlom, sa v priebehu rokov objavil v mnohých pozoruhodných filmoch. Quaid je tiež etablovaným televíznym hercom a talentovaným hlasovým hercom. Okrem toho účinkoval v rôznych divadelných inscenáciách. V priebehu svojej kariéry bol Randy Quaid nominovaný na niekoľko ocenení vrátane cien Emmy a Oscara.

Skorý život: Randy Randall Rudy Quaid sa narodil 1. októbra 1950 v Houstone v Texase. Vyrastal v texaskom Bellaire po boku svojho mladšieho brata Dennis Quaid , ktorý tiež vyrastal z herca. Najprv začal hrať na strednej škole a okamžite ho nadchlo umelecké úsilie. Čoskoro sa rozhodol, že sa bude usilovať o hereckú kariéru na plný úväzok, a vyštudoval drámu na univerzite v Houstone.

Kariéra: Počas štúdia na univerzite v Houstone ho jeho učiteľ drámy poslal na konkurz do filmu Posledná obrazová šou . Úlohu si zarezervoval Randy Quaid a oficiálne začal svoju kariéru ako filmový herec. Nadviazal na úlohy vo filmoch ako napr Čo sa deje, Doc? a Paper Moon . Najskôr si získal veľkú pozornosť po účinkovaní vo filme Posledný detail a bol nominovaný na Oscara pre najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe. Okrem toho bol nominovaný na cenu Zlatý glóbus a cenu BAFTA.

V ďalšom období sa dnes už etablovaný Quaid objavil vo filmoch ako Missouri sa rozbije , Polnočný expres, odpočinok, Marťania idú domov, Goyini duchovia a Polievka so studeným psom . V roku 1987 získal Quaid Zlatý glóbus po stvárnení prezidenta Lyndona B. Johnsona v televíznom filme LBJ: Prvé roky .

V 90. rokoch sa Quaid objavil vo filmoch ako Kingpin, Deň nezávislosti, Rýchla zmena, a začali sa objavovať v Národná hanopisná dovolenka filmová séria. V roku 2004 vyjadril hlavnú postavu v animovanom filme Domov v dosahu . V roku 2005 si vo filme rezervoval dôležitú úlohu Skrotená hora .

Randy Quaid sa v priebehu svojej kariéry objavil v rôznych televíznych šou, vrátane V sobotu večer naživo, miniséria Elvis, Ren a Stimpy Show a Texaský ranč . Okrem toho má Quaid dlhú históriu účinkovania vo veľkých divadelných produkciách vrátane filmu Sama Sheparda Pravý západ a Boh pekla .

JAVIER SORIANO / AFP cez Getty Images

Vzťahy: Prvé manželstvo Randy Quaida bolo s Ellou Marie Jolly, bývalou modelkou. Vzali sa v roku 1980 a spolu mali jedno dieťa predtým, ako sa rozviedli v roku 1989. Randy sa potom okamžite oženil s Evi Motolanezovou, ktorú spoznal v roku 1987 na natáčaní filmu.

Kontroverzie a právne problémy: Život Randyho Quaida bol dosť búrlivý a divoká jazda sa začala okolo 90. rokov. Krátko potom, čo si vzal svoju druhú manželku Evi, začal Quaid hovoriť o konšpiračnej teórii týkajúcej sa kriminálneho podniku, ktorý mu kradol peniaze. Uviedol, že táto záhadná skupina založila na jeho meno trustový fond a začala presmerovať honoráre, ktoré mu právom patrili.

V roku 2005 Randy Quaid žaloval výrobcov Skrotená hora za 10 miliónov dolárov s tvrdením, že mu po uvedení do omylu zaplatili hlboko pod trhovou sadzbou. Podľa Quaida to producenti povedali Randymu Skrotená hora bola malá nezávislá výroba bez skutočnej nádeje na zarábanie peňazí. Film zarobil 178 miliónov dolárov a podľa všetkého zanechal Quaida trochu zmanipulovaného.

Neskôr dostal Randy Quaid zákaz v Actor's Equity Union a pokutu za 81 000 dolárov po sérii zvláštnych udalostí počas skúšok pre Láska Lone Star , Broadwayský muzikál. Na povrch vyplávali správy, ktoré naznačovali, že Evi obťažoval producentov a obsadzoval ich hrubým, explicitným a výhražným e-mailom. Tvrdilo sa tiež, že Quaid bol verbálny a fyzický násilnícky voči iným hercom a produkčným zamestnancom. Niektoré správy však naznačujú, že producenti zakročili proti Quaidovi, aby ho pripravili o zmluvné právo podieľať sa na tvorivom procese.

Veci začali byť vážne, keď boli Evi a Randy v roku 2009 zatknutí po tom, čo nezaplatili 10 000 dolárov v hoteli v Santa Barbare. Z hotela odišli bez zaplatenia a následne boli zatknutí a obvinení z podvodu. Aj keď bola Evi uznaná vinnou, Randyho prípad bol zamietnutý pre nedostatok dôkazov.

V tomto období Randy a Evi často zmeškali súdne vystúpenie, skončili s kauciou a nechali vydať zatykače. Médiá si to všimli a reputácia herca Randyho Quaida začala trpieť. Nakoniec ich našli v podrepe v penzióne s majetkom, ktorý kedysi vlastnili. Na svoju obranu Randy Quaid tvrdil, že nehnuteľnosť nikdy nebola skutočne predaná a že jeho podpis bol počas transakcie sfalšovaný. Nový majiteľ nehnuteľnosti nechal dvojicu zatknúť po zistení, že na majetku spôsobili škodu 30 000 dolárov.

Randy a Evi sa opäť rozhodli vynechať kauciu a premeškať dátum súdu, tentokrát však utiekli z národa a požiadali o azyl v Kanade. V tomto období začali vyjadrovať svoje obavy z kriminálneho podniku s názvom „Star Wackers“. Podľa Randyho a Eviho mala táto skupina na svedomí okrem iných celebrít aj smrť Heatha Ledgera.

Aj keď v roku 2011 získala Evi kanadské občianstvo kvôli jej rodinnému dedičstvu, Randyho žiadosť o štatút trvalého pobytu zamietli. Dvojica žalovala ministerstvo zahraničia za odobratie pasov, čoskoro by však boli nútení vrátiť sa do USA a čeliť svojim starým obvineniam z trestných činov. Kanada sa nakoniec rozhodla pár vyhostiť.

Kvádi boli podľa všetkého odhodlaní poraziť kanadskú vládu, keď pricestovali cez hranice do Vermontu v roku 2015. Okamžite ich zadržali a poslali do samostatných nápravných zariadení, pričom kaucia bola stanovená na 500 000 dolárov pre každú z nich. Vychádzalo sa z predpokladu, že budú poslaní späť do Kalifornie, aby čelili obvineniam, ale vermontský sudca zistil nezrovnalosti v ich prípade a zrušil príkaz na vydanie.

V neskoršom tlačovom vyhlásení právnik Randyho Quaida uviedol, že kalifornský sudca pôvodne vydal zatykač skôr, ako došlo k údajnému zločinu. Randy a Evi sa potom rozhodli urobiť z Vermontu svoj domov, pretože štát páru povolil zostať bez podmienok. Aj keď sa predpokladalo, že v prípade opustenia Vermontu by boli uväznení, Kvádi odcestovali v roku 2017 do Kalifornie a neboli proti nim podniknutí nijaké kroky.

Randy Quaid Čistá hodnota

Randy Quaid

Čistá hodnota: - 1 milión dolárov
Dátum narodenia: 1. októbra 1950 (70 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,96 m
Povolanie: Herec, hlasový herec, hudobník, filmový producent
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020

Randy Quaid zárobky

Kliknutím rozbalíte
  • Goya's Ghosts 1 000 000 dolárov
  • Dobrodružstvá Pluta Nasha 1 250 000 dolárov
  • Kingpin 2 250 000 dolárov
  • Vianočné prázdniny 1 000 000 dolárov plus 5% brutto
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia