Čistá hodnota PewDiePie

Koľko stojí PewDiePie?

Čistá hodnota PewDiePie: 40 miliónov dolárov

Čistá hodnota spoločnosti Pewdiepie a zárobky z kariéry : PewDiePie je švédsky komentátor videohier a osobnosť internetu, ktorá má čistú hodnotu 40 miliónov dolárov. Jeho kanál YouTube, PewDiePie , predstavuje svoje videá, ktoré mu ukazujú, ako hrá rôzne videohry. V rôznych bodoch nedávnej histórie bol tento kanál najviac predplateným kanálom na YouTube.

Jeho typické video ukazuje, ako hrá hru, komentuje, čo vidí a prežíva, a zároveň ukazuje svoje reakcie na to, čo vidí na obrazovke. PewDiePie často hovorí o svojich fanúšikoch ako o „Bro Army“, ktorú tvorí jeho „Bros“, a na konci každého svojho videa zvyčajne vykonáva „Brofistu“. Odbery jeho kanála YouTube sa od jeho uvedenia v roku 2009 astronomicky zvýšili. PewDiePie hovoril aj na konferencii Nonick 2012. V októbri 2012 OpenSlate zaradil kanál PewDiePie ako kanál YouTube č. 1 z hľadiska „SlateScore“. V apríli 2013 sa kanál spoločnosti PewDiePie zvýšil na 6 miliónov predplatiteľov. V júli 2013 sa presťahoval do Spojeného kráľovstva, aby získal lepšie pripojenie k internetu.

Najlepšie platená hviezda YouTube: PewDiePie nie je len najväčšou hviezdou YouTube, pokiaľ ide o zhliadnutie videa, ale tiež trvale patrí medzi najlepšie platené osobnosti na tomto webe. V roku 2013 sme tu na CelebrityNetWorth odhalili, že PewDiePie bol najlepšie platená hviezda YouTube na planéte so ziskom 12 miliónov dolárov. V roku 2014 jeho zárobky dosiahli 14 miliónov dolárov. V roku 2015 zarobil 9 miliónov dolárov. V roku 2016 spoločnosť PewDiePie zarobila skvelých 15 miliónov dolárov. V roku 2017 zarobil 12 miliónov dolárov. V roku 2018 zarobil 15,5 milióna dolárov. V roku 2019 zarobil 13 miliónov dolárov. Počas tohto písania si PewDiePie účtuje za jedno sponzorované video 450 000 dolárov.

Celkom to všetko a PewDiePie zarobila viac ako 73 miliónov dolárov pred zdanením zo svojej ríše YouTube od roku 2013. V rozhovore potvrdil, že jeho čisté imanie je „oveľa“ vyššie ako 20 miliónov dolárov.

Skorý život : PewDiePie sa narodil ako Felix Arvid Ulf Kjellberg vo švédskom Göteborgu 24. októbra 1989. Jeho rodičmi sú Lotta Kristine Johanna a Ulf Christian Kjellberg. Jeho otec je výkonným riaditeľom spoločnosti a jeho matka je oceneným šéfom informačných služieb. Má staršiu sestru menom Fanny. Na strednej škole Felix preskočil školu, aby mohol hrať videohry. Strednú školu absolvoval na Göteborgs Högre Samskola. Pôvodne sa zameral na štúdium priemyselnej ekonomiky a riadenia technológií na Chalmers University of Technology. Kurzy ho však nezaujímali, a tak vypadol. Neodišiel z kariéry na YouTube, ako sa už roky hovorí. Aj keď sa nezaujímal o svoje školské kurzy, mal vášeň pre photoshop a stále miloval videohry. Predával fotoshopované obrázky, aby ušetril dostatok peňazí na nákup počítača.

YouTube : Felix sa pripojil k YouTube 19. decembra 2006. Jeho pôvodný kanál sa v skutočnosti volal Pewdie. Vysvetlil svoju voľbu slova „lavica“ ako zvuku, ktorý vydáva laser. Jeho prvé videá spočívali v tom, že Felix hral Call of Duty. Zamiešal sa aj do niekoľkých vlogovacích videí. Na istý čas zabudol / stratil heslo k svojmu kanálu Pewdie, a tak 29. apríla 2010 uviedol na trh nové s názvom PewDiePie. Na kanáli PewDiePie sa zameral na hry Call of Duty, Minecraft a rôzne ďalšie hororové / akčné hry. Napríklad by hral krátke klipy svojich najlepších zabijakov CoD so zábavným komentárom a úpravami. Pre svoje videozáznamy Minecraftu zverejnil „Let's Plays“, kde by si človek hru jednoducho zahral.

Skorý úspech: V určitom okamihu začala spoločnosť PewDiePie hrať hru Amnesia. Z akýchkoľvek dôvodov jeho videá Amnesia Let's Plays zasiahli nervy u väčšieho publika na YouTube a jeho kanál začal medzi predplatiteľmi prudko stúpať. Kanál spoločnosti PewDiePie sa začal rozširovať a v júli 2012 dosiahol 1 milión predplatiteľov a v septembri 2012 2 milióny predplatiteľov. Podpísal dohodu o zastúpení s MCN Michinima a potom v októbri 2012 preskočil do spoločnosti Maker Studios.

Najväčšia hviezda YouTube na planéte : V rokoch 2012 a 2013 bol PewDiePie najrýchlejšie rastúcim kanálom na YouTube. Len v roku 2013 sa kanál zvýšil z 3,5 milióna predplatiteľov na 19 miliónov. V tom roku získal nového predplatiteľa s tempom 1 037 ZA SEKUNDU, celý rok. Ten rok získal 1,3 miliardy zhliadnutí videa a skončil ako kanál s najviac predplatnými na YouTube.

S pomocou aplikácie Maker Studio vydal aplikáciu PewDiePie pre iPhone. V rozličných časoch vyjadril nepohodlie s prípadnou materskou spoločnosťou Maker Studio, spoločnosťou Disney, ale nakoniec vytvoril web a online obchod, ktorý doplnil aplikáciu, ktorá sa stala veľmi úspešnou.

V roku 2014 jeho kanál získal 14 miliónov predplatiteľov a zarobil 4,1 miliardy zhliadnutí videa, čo je oveľa viac ako ktorýkoľvek iný kanál. V roku 2015 mal v priemere 300 miliónov videí mesačne.

Čistá hodnota PewDiePie

John Lamparski / Getty Images

Polemiky : Vo februári 2017 PewDiePie stratil svoju šou YouTube Red po tom, čo vyšlo najavo, že niekoľko jeho videí obsahovalo antisemitské odkazy. PewDiePie tvrdí, že videá boli sarkastické a mali iba zdôrazniť, ako ľudia urobia pre peniaze čokoľvek, bez ohľadu na to, ako nevhodné alebo šokujúce. V najzrejmejšom príklade zaplatil dvom ľuďom 5 dolárov prostredníctvom webového piateho, aby držali znak označujúci „Smrť všetkým Židom“. Vyskytla sa tiež vírusová výzva „Prihlásiť sa na odber PewDiePie“, pri ktorej ľudia trolujú svet tým, že sa táto fráza rozšíri na verejnosti. Najmenej dvaja masoví vrahovia povedali „prihlásiť sa na odber PewDiePie“ počas svojich masakrov alebo v rámci svojho manifestu. PewDiePie sa dištancoval od memu a odsúdil vrahov.

Osobný život : PewDiePie sa zoznámila s Taliankou Marziou Bisogninovou v roku 2011. Nadviazali online priateľstvo a nakoniec románik. V roku 2012 ju spoločnosť PewDiePie založila s kanálom YouTube s názvom CutiePieMarzia. Jej videá sa zameriavali na módu, líčenie, knihy, filmy a krásu. Nakoniec sa stal jedným z najobľúbenejších kanálov krásy na YouTube. V roku 2018 odišla z YouTube. Niekoľko rokov sa striedali medzi Švédskom a Talianskom a potom sa usadili v anglickom meste Brighton and Hove. Zosobášili sa v auguste 2019. Žijú relatívne anonymne v malom prímorskom meste s dvoma mopslíkmi, jedným menom Edgar a druhému Maya.

Zhrnutie : PewDiePie je švédska osobnosť YouTube, ktorá má čistú hodnotu 40 miliónov dolárov. Je najlepšie zarábajúcou hviezdou YouTube na planéte a najviac prihláseným kanálom YouTube. V typickom roku zarobí 15 - 20 miliónov dolárov, a to najmä vďaka sponzoringu videa, ktoré môžu stáť až 450 000 dolárov.

Čistá hodnota PewDiePie

PewDiePie

Čistá hodnota: 40 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 24.10.1989 (31 rokov)
Rod: Muž
Povolanie: Komentátor
Národnosť: Švédsko
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia