Patrick Wayne Čistá hodnota

Koľko stojí Patrick Wayne Worth?

Patrick Wayne Čistá hodnota: 12 miliónov dolárov

Patrick Morrison Čistá hodnota: Patrick Morrison má čistú hodnotu 12 miliónov dolárov. Patrick Morrison, známejší ako Patrick Wayne, je americký herec, ktorý je synom slávnej filmovej hviezdy Johna Wayna a potom manželky Josephine Saenzovej. Môže sa pochváliť 40 filmami, z ktorých deväť účinkoval po boku svojho otca. Je tiež známy tým, že oslávil oživenie filmu Tic-Tac-Dough z roku 1990. Narodil sa v Los Angeles v Kalifornii ako druhý syn Johna Wayna. Čoskoro prijal umelecké meno svojho otca Wayne a Morrisona upustil. Deväť filmov, ktoré nakrútil so svojím otcom, boli Rio Grande, Tichý muž, Pátrači, Alamo, Comancheros, Donovanov reer, McLintock, Zelení bareti a Veľký Jake. Tieto filmy sa pohybovali od roku 1950 do roku 1971.

Prvý herecký debut mal po boku otca Johna Wayna v Riu Grande. Mal potom 11 rokov. Čoskoro sa pustil do niektorých filmov režírovaných ikonickou postavou Johnom Fordom. Medzi tieto filmy patria The Quiet Man The Sun Shines Bright, The Long Gray Line, Mister Roberts a The Searchers. Ako 18-ročný sa objavil v sitkome Pán Adams a Eva (1957-1958). Medzi jeho ďalšie televízne úspechy patria Rookie of the Year a Flashing Spikes. Po strednej škole Patrick navštevoval univerzitu Loyola Marymount University, ktorú ukončil v roku 1961. Bol tiež členom bratstva Alpha Delta Gamma. V 27 rokoch hral v seriáli The Rounders, ktorý sa uchádzal o 17 epizód, v hlavných úlohách boli Ron Hayes a Chill Wills. Jeho kariéra začala v 70. rokoch, keď sa dokázal vymaniť z tieňa svojho otca. Preslávil sa v žánri sci-fi. V roku 2003 bol vymenovaný za predsedu Wayneovho inštitútu pre rakovinu.

Patrick Wayne Čistá hodnota

Patrick Wayne

Čistá hodnota: 12 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 15. júla 1939 (81 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,87 m
Povolanie: Herec
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia