Patrick J. Adams Čistá hodnota

Koľko stojí Patrick J. Adams Worth?

Patrick J. Adams Čistá hodnota: 10 miliónov dolárov

Patrick J. Adams Čistá hodnota: Patrick J. Adams je kanadský herec, ktorý má čistú hodnotu 10 miliónov dolárov. Je známy najmä tým, že hral rolu Mika Rossa v televíznom seriáli „Obleky“.

Patrick J. Adams sa narodil v Toronte v Ontariu v Kanade v auguste 1981. Keď sa jeho rodičia rozviedli, presťahoval sa do Los Angeles v Kalifornii a absolvoval divadelnú školu na University of Southern California. Adams sa prvýkrát objavil v krátkom videu For the Record v roku 2001. V roku 2003 si zahral vo filme Old School ako Patch. V roku 2004 sa objavil v televíznych seriáloch Jack & Bobby, Cold Case a Strong Medicine. Adamsova najznámejšia rola začala v roku 2011 ako Mike Ross v seriáli USA Network Suits. Zahral si vo filmoch Façade, Weather Girl, Rage, Waterhole, 2:13 a 6 Month Rule. Adams sa predstavil aj v šou Numb3rs, vrchný veliteľ, Lights Friday Night, Without a Trace, Lost, Heartland, Ghost Whisperer, FlashForward, Pretty Little Liars, Luck a Orphan Black. V roku 2012 bol nominovaný na cenu Screen Actors Guild Award.

Osobný život : Patrick sa zasnúbil s herečkou Troian Bellisario v roku 2014. Zosobášili sa v roku 2016 a privítali dieťa v roku 2018. Troianin otec Donald Bellisario je jedným z najúspešnejších televíznych producentov všetkých čias, pretože vytvoril koncerty ako „NCIS“, JAG ',' Airwolf ',' Magnum PI 'a' Quantum Leap '.

Nehnuteľnosť : V máji 2017 zaplatili Troian a Patrick za dom v štvrti Los Feliz v LA 3,875 milióna dolárov. Dom navrhol legendárny architekt Wallace Neff, ktorý sa vo veľkej miere zaslúžil o vymýšľanie dizajnového štýlu „California“.

Patrick J. Adams Čistá hodnota

Patrick J. Adams

Čistá hodnota: 10 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 27. 8. 1981 (39 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,82 m
Povolanie: Herec
Národnosť: Kanada
Naposledy aktualizovaný: 2021
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia