Čistá hodnota spoločnosti Parker Schnabel

Koľko stojí Parker Schnabel Worth?

Čistá hodnota spoločnosti Parker Schnabel: 8 miliónov dolárov

Čistá hodnota spoločnosti Parker Schnabel: Parker Schnabel je americká zlatokopka a televízna hviezda reality show, ktorá má čistú hodnotu 8 miliónov dolárov. Je známy najmä vďaka účinkovaniu v dlhoročnej reality šou Gold Rush and its spinoff Gold Rush: Parker's Trail.

Skorý život: Parker Russell Schnabel sa narodil v Haines na Aljaške 22. júla 1994. Jeho rodičmi sú Roger a Nancy Schnabel a má brata Paysona. Parker Schnabel sa zaoberá ťažbou už od svojich piatich rokov. Parker vyrastal v práci pre ťažobnú spoločnosť svojho starého otca Johna Schnabela Big Nugget. Začal obsluhovať ťažké mechanizmy skôr, ako sa jeho nohy mohli vôbec dotknúť pedálov.

Parker Schnabel bol ešte na strednej škole, keď sa stal hviezdou a hral za univerzitný basketbalový tím. Parker, zanietený bádateľ a pracovník v prírode, sa chcel zamerať na geológiu alebo banícke štúdiá na vysokej škole so zámerom vrátiť sa a prevádzkovať rodinnú baňu. Po ukončení štúdia prevzal každodennú prevádzku bane. Po tom, čo jeho dedo John odstúpil z bežnej prevádzky bane, vstúpil Parker, aby si vyplnil topánky. Vzal opraty a viedol tím baníkov vo veku nad dvojnásobok jeho veku a ukázal, že má schopnosť nájsť vážne zlato. Parker urobil kontroverzné rozhodnutie, že namiesto vysokej školy sa odsťahuje zo svojej domovskej ťažobnej oblasti a hľadá nové šťastie na území Yukonu. Využil svoj vlastný univerzitný trustový fond, ktorý mohol použiť ako počiatočné peniaze na túto operáciu.

Realitná televízia: Parker je jedným z motívov série Discovery Channel „Zlatá horúčka na Aljaške“, známej tiež jednoducho ako „Zlatá horúčka“, ktorá mala premiéru v roku 2010. Jeho účasť v seriáli je pozoruhodná pre epizódy, v ktorých sa pokúšal pomôcť baníkom. pri nároku na Porcupine Creek, len aby zistili, že nevedeli takmer nič o tom, čo robili. Štvrtá sezóna šou zobrazuje jeho rozhodnutie škrtnúť sám mimo svojej rodinnej bane. V prvom roku Parkerovej prevádzky vlastnej ťažobnej operácie našiel ohromujúcich 1029 oz zlata. Schnabel si zahral aj v televíznom seriáli Gold Rush: The Dirt od roku 2012 do roku 2016. V roku 2017 si zahral v televíznom seriáli Gold Rush: Parker's Trail. Ako producent pracoval na všetkých troch predstaveniach. Parker do svojich 24 rokov vyťažil zlato v hodnote viac ako 13 miliónov dolárov.

Osobný život: Parker Schnabel randil s austrálskou veterinárnou sestrou Ashley Youle. Vystupovala v reality šou a popri ňom pracovala na Klondike. V decembri 2018 Parker oznámil, že sa obaja po dvoch rokoch rozišli. V roku 2019 sa hovorilo o tom, že bol zapletený s novou láskou, asistentkou producenta pre jeho šou Sheena Cowell. Je to samozvaný workoholik, ktorý dáva prednosť svojej banskej práci pred osobným životom. Kúpil si svoj vysnívaný dom na Aljaške, rozľahlé sídlo so všetkým moderným vybavením v hodnote viac ako 950 tisíc dolárov. V januári 2017 Parker nahneval fanúšikov, keď sa vybral na Facebook, aby oznámil, že čoskoro odhalí svoje dieťa svetu, len aby zvrátil dej a odhalil, že dotyčné „dieťa“ bolo kožušinové dieťa - jeho nový pes.

Čistá hodnota spoločnosti Parker Schnabel

Parkerov zobák

Čistá hodnota: 8 miliónov dolárov
Rod: Muž
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia