NOFX vtipkuje o natáčaní 1. októbra na hudobnom festivale v Las Vegas

Fat Mike, right, and NOFX (Punk Rock Bowling)Fat Mike, right, and NOFX (Punk Rock Bowling)

Jeho umelecké meno je Fat Mike a vyvolal rovnako veľkú kontroverziu.

Frontman veteránskej punkovej skupiny NOFX niektorých pobúril kvôli komentárom, ktoré urobil počas vystúpenia svojej kapely na Punk Rock Bowling v nedeľu večer, keď žartoval o masakri z 1. októbra.

To je nanič, Fat Mike, vlastným menom Michael Burkett, povedal o natáčaní festivalu Route 91 Harvest. Ale aspoň boli country fanúšikmi a nie fanúšikmi punk rocku.Spoločnosť NOFX si myslela, že by bolo „veselé“ vtipkovať o streľbách z 1. októbra na pódiu v Las Vegas. Povedali, že „aspoň boli vidieckymi fanúšikmi, a nie fanúšikmi punk rocku“. Je to nechutné a bezcitné. Už nikdy nebudeme podporovať nič, čo by zahŕňalo túto kapelu. pic.twitter.com/am3R8QJIE6

- Dave a Mahoney (@DaveAndMahoney) 30. mája 2018


Podľa prítomných Burkettove poznámky vyvolali mnoho stonov.

Zábery z jeho komentárov obišli TMZ.com a rôzne online predajne, čo vyvoláva pobúrenie.

kde sledovať specter zadarmo

Organizátori Punk Rock Bowling sa dištancovali od Burkettovho pokusu o humor.

Vo svetle komentárov NOFX počas ich vystúpenia na Punk Rock Bowling and Music Festival by sme sa chceli formálne ospravedlniť prítomným, mestu Las Vegas, obetiam a rodinám 10/1, zakladateľom Punk Rock Bowlingu Mark a Shawn Sternovci to uviedli vo vyhlásení zaslanom Denníku.

V Las Vegas sa koná punk rockový bowling a hudobný festival a vyhlásenia z nášho pódia v nedeľu večer neospravedlňujeme, pokračovali. Bezpečnosť návštevníkov našich festivalov berieme vážne a chceme predviesť, že na ľuďoch, ktorí sú zastrelení a zavraždení, nie je nič smiešne.

Nič z toho nie je pre Burketta, ktorý je v podstate punkrockovou verziou Dona Ricklesa, bez povahy.

V minulých záznamoch NOFX sa zmýlil nad smrťou Jerryho Garciu (8. augusta), jeho feministických kritikov (Čierna a biela), biblického pásu (Opúšťa krajinu Ježiša), dokonca aj samotného (Už ma viac nemám rád). vymenujte niekoľko jeho terčov na jazyku.

Živo, jeho žartovanie medzi piesňami sa podobá rutine stand-up comedy, kde nikto nie je ušetrený.

Ale pre mnohých - dokonca aj pre niektorých fanúšikov NOFX, ktorí chápu, o čo Burkettovi ide - jeho komentáre prekročili hranicu.

Vo štvrtok organizátori víkendového festivalu Camp Punk in Drublic v Thornville v štáte Ohio oznámili, že zo zostavy vyraďujú NOFX a Burkettovu punkovú cover skupinu Me First a Gimme Gimmes.

Pivná spoločnosť Stone Brewing predtým odstúpila od sponzorskej zmluvy s NOFX kvôli Burkettovým poznámkam v Punk Rock Bowling.