Žiadny „trojhlavý mimozemšťan“ pre Britney Spears

Britney Spears sa v sobotu 11. februára 2017 v Beverly Hills v Kalifornii zúčastňuje na galavečere Clive Davis a Akadémie záznamu pred grammy v Beverly Hilton v Kalifornii. (Foto Rich Fury/Invision/AP)Britney Spears sa v sobotu 11. februára 2017 v Beverly Hills v Kalifornii zúčastňuje na slávnostnom galavečere Grammy Clive Davisa a The Recording Academy v hoteli Beverly Hilton. (Foto Rich Fury/Invision/AP) Jamie Lynn Spears a Britney Spears na udeľovaní cien Radio Disney Music Awards 2017 v sobotu 29. apríla 2017 v divadle Microsoft Theatre v Los Angeles. (Zdvorilosť) Mario Lopez a Britney Spears na X Cycle vo štvrtok 27. októbra 2016 v parku Boca. (Zdvorilosť)

Prehliadka scény, kde sa v uliciach VegasVille stretávame s medziplanetárnym odkazom - vlastne s dvoma z nich.

Oštepy a „mimozemšťan“

Názov jedného z Britney Spears' hitov bolo tiež hlavným podstatným menom v tom, čo je zatiaľ odmietnutím roka v Kats! stĺpci.Referencia prišla od manažéra Spearsovej z Las Vegas, Larry Rudolf . Podceňoval správy z britského časopisu Gossip Pub OK, že Spears sa oženil s jej priateľom, 23-ročným fitness modelom Sam Asghari, počas nedávnej dovolenky na Havaji.

Ten istý titulný príbeh tiež silne naznačoval, že Spears čakala svoje tretie dieťa.

Na to povedal Rudolf všetko falošné vrátane správ o tom, že mala trojhlavé mimozemské dieťa.

Zhodou okolností som v piatok večer v Joint-e narazil v Centre Bar hoteli Hard Rock na skutočného mimozemšťana v životnej veľkosti. Pár pohrával so stvorením a dokonca s ním tancoval na DJské štýly Lydie Ansel. Je to malý svet alebo v tomto prípade vesmír.

Goodman hovorí

Oscar Goodman sa má 15. júna opäť stať nadpisom svojho obľúbeného strašidla - speakeasy miestnosti na Oscarovom hovädzom mäse a Broads na námestí. Témou nasledujúcej série Oscarových večerí sú Ležiaci policajti a špinaví prokurátori, čo znie ako pár. kapely na budúcoročný festival Las Rageous.

Večera sa začína o 18:30, Goodman začína svoje rozprávanie zhruba o 8. Kompletné menu je k dispozícii a tieto noci sú vždy pôžitkom. Goodman sa často odchyľuje od priradenej témy počas relácií otázok a odpovedí, a vtedy začnú byť veci zaujímavé.

Cain na LVA

V meste je všadeprítomná rokenrolová sieň slávy a návštevník stĺpcov Jonathan Cain z Cesta v stredu ráno naplánoval Las Vegas Academy. Cain je absolventom chicagského konzervatória a skvelým multiinštrumentalistom (jeho hlavná zbraň je klávesnica). Vystúpi a tiež sa zúčastní na Q&A so študentmi. Cain je tiež veľkým rozprávačom, okrem iných klasík Journey točí fantazijné priadze o vývoji Verne a Neprestávaj veriť.

Vince z centra mesta

Motley Crue frontman Vince Neil je headlinerom série bezplatných koncertov Rock The Street Memorial Day Weekend. Podujatie sa bude konať v novom vonkajšom koncertnom mieste Third Street Downtown Grand, ktorý je hostiteľom shindig.

27. mája, pri príležitosti 30. výročia kľúčovej rockovej klasiky Girls, Girls, Girls, Neil rozmotá litánie známych hitov Motley Crue. Otvárač je Todd Kerns a Anti-Stars . 28. mája je to pocta triumvirátu Pyromania, Trojica a Umelí bojovníci hranie hitov Def Leppard, Journey, Styx, Foo Fighters a Cudzinec .