Nick Cannon Čistá hodnota

Koľko stojí Nick Cannon?

Čistá hodnota Nicka Cannona: 30 miliónov dolárov

Plat Nicka Cannona

5 miliónov dolárov

Nick Cannon Čistá hodnota : Nick Cannon je americký herec a televízny moderátor, ktorý má čistú hodnotu 30 miliónov dolárov. Počas svojej kariéry našiel Nick úspech v televízii, filme, rozhlase a ako podnikateľ / producent.

Skorý život : Nick Cannon sa narodil v San Diegu v Kalifornii 8. októbra 1980. Väčšinou ho vychovával jeho starý otec. Vyrastal v bytových projektoch Bay Vista v Lincoln Park. Cannon bol ako tínedžer pridružený k pouličnému gangu Lincoln Park Bloods, gang však nechal, keď stratil blízkeho priateľa násiliu. Začal hrať v ranom veku 8 rokov a ako 11-ročný už hrával komédiu v miestnej televíznej šou svojho otca, ktorá hovorila o káblovom prístupe. Cannon absolvoval strednú školu v Monte Vista v roku 1998. Nick sa neskôr presťahoval do Hollywoodu, kde získal niekoľko koncertov stand up comedy na miestach ako The Laugh Factory, The Improv a The Comedy Store. Nickov veľký televízny debut nastal, keď v polovici 90. rokov dostal rolu v komiksovej šou Nickelodeon „All That“. Cannon bol tiež ako tínedžer súčasťou rapovej skupiny Da G4 Dope Bomb Squad a skupina sa otvorila pre populárne deväťdesiate roky ako LFO, 98 Degrees, Montell Jordan a Will Smith.

Kariéra na obrazovke: V roku 2002 sa Nick objavil vo filme Men in Black II. Jeho prvá hlavná úloha nastala, keď v roku 2002 hral hlavného hrdinu Devona Milesa vo filme „Drumline“ a nasledujúci rok v komédii „Love Don't Cost A Thing“. Medzi ďalšie filmy patria napríklad „Shall We Dance“, „Roll Bounce“ a „Bobby“ z roku 2006. Vďaka role v Bobbym mu v roku 2007 kývli na cenu Screen Actors Guild Award a za svoj výkon bol ocenený Cenou za prelomový herec roka na filmovom festivale v Cannes. Nick neskôr hral v roku 2015 filmom Spike Lee „Chi Raq“. Cannon organizoval „Wild & Out“, úspešnú televíznu komediálnu skečovú šou na MTV v rokoch 2005-2007, celkovo 4 sezóny. Šou bola oživená v roku 2012 a hostiteľom bol Nick.

Hudobná kariéra : V roku 2005 Nick založil vlastnú nahrávaciu spoločnosť s názvom „Can I Ball Records“. Jeho debutový štúdiový album s vlastným názvom vyšiel v roku 2003 a dosiahol 15. priečku v americkom rebríčku R&B. Prvý singel „Can I Live“ bol vydaný v júli 2005.

V roku 2009 Nick založil novú nahrávaciu spoločnosť N'Credible Entertainment po zrušení Can-I-Ball Records. V roku 2010 vytvoril Cannon parodickú postavu Slicka Ricka a hovoril si Slick Nick. Ako postava vydal dva single a v decembri 2011 vydal mixtape s názvom „Child of the Corn“. V júli 2013 vydal Cannon nový singel „Me Sexy“. Vydal druhý singel „Looking for a Dream“, ktorý predstavoval Afrojack. Jeho druhý album „White People Party Music“ vyšiel v roku 2014. Druhý mix Cannona s názvom „The Gospel of Ike Turn Up: My Side of the Story“ vyšiel 16. novembra 2016. Nick nahral skladbu Eminem diss, „The Pozvánka „v decembri 2019. Potom, čo Eminem v odpovedi napísal tweet, zaznamenal Cannon v ten deň druhý dis track.

Amerika má talent: V roku 2009 nahradil Regisa Philbina ako moderátora „America's Got Talent“. Ako hostiteľ pôsobil v rokoch 2009 - 2016. Keď hostil film „America's Got Talent“, zarobil 70 000 dolárov za epizódu. V roku 2017 Nick oznámil, že sa už v sezóne 2017 nevráti, pričom uviedol kreatívne rozdiely medzi ním a vedúcimi pracovníkmi NBC. Sieť však už uvažovala o prepustení Nicka potom, čo urobil znevažujúce komentáre k NBC vo svojom komiksovom špeciáli Showtime „Stand Up, Don't Shoot“. Cannon bol technicky na základe zmluvy a mohla byť žalovaná NBC za porušenie zmluvy, takže vedenie NBC najskôr odmietlo jeho rezignáciu. To však bolo nakoniec prijaté a na jeho miesto nastúpil Tyra Banks ako moderátor filmu „America's Got Talent“.

Getty Images

CBS streľba : 30. júna 2020, epizódy Nickovho podcastu „Cannon's Class“, urobil Nick komentáre, ktoré boli interpretované ako antisemitské. Počas rozhovorov s rapperom profesorom Griffom z Public Enemy o odchode zo skupiny po antisemitských poznámkach potom Cannon diskutoval o niekoľkých konšpiračných teóriách týkajúcich sa bohatej rodiny Rothschildovcov, ktoré boli považované za antisemitské. Dňa 14. júla 2020 ViacomCBS v reakcii na tieto komentáre ukončila svoj vzťah s Cannon, ktorý už dlho vysielal jeho reláciu „Wild“ N Out “s odvolaním sa na„ nenávistné prejavy a antisemitské konšpiračné teórie “. Cannon tiež organizuje rozhlasovú show na stanici KPWR Power 106 s názvom „Nick Cannon Mornings“. 16. júla 2020 prostredníctvom tweetu oznámil, že si vezme voľno zo svojej rozhlasovej šou, aby premýšľal a vytvoril akčný plán. Šou je na dobu neurčitú. Na Twitteri sa ospravedlnil a mohol zostať hostiteľom šou Fox „The Masked Singer“, ktorú moderuje od roku 2019.

Osobný život : Nick Cannon bol ženatý so speváčkou Mariah Carey od roku 2008 do roku 2016. Zosobášili sa na jej súkromnom statku na ostrove Windermere na Bahamách. Majú spolu dve deti, dvojčatá Monroe a marockého Scotta. Nick a Mariah oficiálne potvrdili rozchod v auguste 2014. Ich rozvod bol ukončený v roku 2016. V rámci ich rozvodového konania sme sa z právnych podaní dozvedeli, že keď Mariah vstúpila do manželstva v roku 2008, mala čistú hodnotu 150 miliónov dolárov, zatiaľ čo Nick mal hodnotu menej ako 500 000 dolárov. Prihlášky ďalej ukázali, že Mariah v roku 2014 zarobila celkovo 6,3 milióna dolárov, zatiaľ čo Nick 2,7 milióna dolárov. V rámci ich prípadného urovnania, ktoré nebolo zverejnené, získal Nick titul pre Ferrari z roku 2012 a bol nútený platiť trustu pre ich dvojčatá 5 000 dolárov mesačne. Krátko po podaní žiadosti o rozvod Nick a Mariah predali svoj dlhoročný dom v štvrti Bel Air v LA za 9 miliónov dolárov. Dom kúpili v roku 2009 za 7 miliónov dolárov. Predchádzajúcou majiteľkou bola Farrah Fawcettová, ktorá dom predala v roku 1999 za 2,7 milióna dolárov, potom, čo tam žila viac ako dve desaťročia.

Cannon má tiež syna s modelkou Brittany Bell, Golden 'Sagon' Cannon, narodeného vo februári 2017.

Cannon sa zapísal na Howardovu univerzitu v roku 2016 a v roku 2020 absolvoval bakalársky titul v odbore Kriminológia / Správa spravodlivosti.

Aktivizmus: Cannon prevádzkuje svoju vlastnú charitatívnu organizáciu Nicholas Scott Cannon Foundation. V roku 2011 nakrútil oznámenie o verejnej službe pre organizáciu Do Something, platformu, ktorá povzbudzuje dospievajúcich k hľadaniu príčin, pre ktoré sú vášniví, a ku ktorým majú angažovať a prispievať do svojich komunít. Od roku 2011 pôsobil Cannon ako hovorca celebrít pri každoročnej prehliadke jedla Národnej asociácie poštových prepravcov.

Nick Cannon Čistá hodnota

Nick Cannon

Čistá hodnota: 30 miliónov dolárov
Plat: 5 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 8. októbra 1980 (40 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,83 m
Povolanie: Komik, hudobný producent, herec, hudobník, moderátor, televízny producent, spisovateľ, rapper, spevák, televízna osobnosť
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia