Národný deň pizze iskrí kolo špeciálne v Las Vegas Valley

Pizza Hog Heaven, vyrobená z mužskej sladkej slaniny, bravčového mäsa, červenej cibule, petržlenovej vňate, údenej mozzarelly a barbecue omáčky. Fotografia urobená v sobotu 21. januára 2017 v Evel Pie v Las Vegas. Benjamin ...Pizza Hog Heaven, vyrobená z mužskej sladkej slaniny, bravčového mäsa, červenej cibule, petržlenovej vňate, údenej mozzarelly a barbecue omáčky. Fotografia urobená v sobotu 21. januára 2017 v Evel Pie v Las Vegas. Benjamin Hager/Las VegasJournal Michael Symon, šéfkuchár a majiteľ Mabel's BBQ, pózuje vo svojej reštaurácii v The Palms vo štvrtok 20. decembra 2018 v Las Vegas. Bizuayehu Tesfaye Las VegasJournal @bizutesfaye Pizza Rattlesnake sedí v bare Evel Pie na ulici Fremont v Las Vegas v utorok 22. novembra 2016. Brett Le Blanc/Las VegasJournal Sledujte @bleblancphoto

V sobotu je Národný deň pizze a niekoľko miestnych reštaurácií tento víkend oslavuje špeciálmi. Evel Pie , Dobrý koláč , Pop-up pizza , Metro pizza na bulvári Decatur a podobne Pizza nahého mesta Miesta budú mať v nedeľu neskorú oslavu a ponúknu plátky 1 dolár od 18:00 do 20:00 Kuchyňa Esther ponúkne po celý deň v nedeľu špeciálnu klobásu a feferónky American Pie za 20 dolárov. Výťažok zo všetkých týchto akcií bude prospešný pre potravinovú banku Three Square. Pizza Rock v nedeľu tiež daruje 10 percent zo svojich pravidelne platených plátkov na túto vec. A Múka a jačmeň At The Linq ponúkne pri svojom okne plátky, ktoré sa dajú kúpiť zadarmo, a vnútri od piatku do nedele syrové pizze v hodnote 10 dolárov s 10 percentami na Tri námestia.

Sara's at Palms je teraz otvorená

Šéfkuchár celebrít Michael Symon sa oficiálne otvoril Sara -večerný klub v štýle speakeasy skrytý za tajnými dverami v jeho reštaurácii Palms, Grilovanie Mabel . Sara’s je otvorená od stredy do nedele a ponúka rafinovanejšie a intímnejšie kulinárske zážitky s formálne oblečenými servermi, gurmánskymi prísadami, ako je kaviár a hľuzovky, a stolovými prípravkami. Od 7. marca bude Sara’s ponúkať neskoré nočné koktaily po bežných večerných hodinách s koktailovým menu, ktoré sa zameriava na rozmach kasína v 50. a 60. rokoch. Počet miest na sedenie v Sare je obmedzený - nie však úplne vyhradený pre tých, ktorí na slávnostnom otvorení Mabel dostali špeciálne VIP kľúče. Prostredníctvom Open Table je k dispozícii obmedzený počet rezervácií alebo môžete zavolať na číslo 702-944-5941 a požiadať o zaradenie do zoznamu čakateľov.Španielske hľuzovky v Jaleo

Čo sa týka hľuzoviek, Francúzsku a Taliansku sa väčšinou venuje najväčšia pozornosť, ale Jose Andres vie, že kvalitné čierne hľuzovky nájdete aj v jeho rodnom Španielsku. Od pondelka sa o niektoré podelí so svetom týždeň. Od 11. do 17. februára jeho Kozmopolitný reštaurácia Jaleo predstaví štyri špeciálne jedlá vyrobené zo španielskych hľuzoviek, ktoré objavili psy hľadajúce hľuzovku jeho priateľa Nacha Ramireza Monforta.

Eatalyálne predlžuje zľavu

čo je čisté imanie Billa Clintona

Eataly rozširuje miestnu zľavu, ktorú ponúkala počas svojho otvorenia, o zvyšok tohto mesiaca. Návštevníci reštauračného zariadenia Park MGM môžu získať 20 percent zo svojich nákupov predložením preukazu Nevada.

Chick’n Bites v Shake Shack

Shake Shack predstavila nové Chick’n Bites vo všetkých svojich miestnych reštauráciách okrem lokality T-Mobile Arena. Kusy sú vyrobené z kuracích pŕs bez antibiotík, ručne pečené a vyprážané na objednávku, k dispozícii sú porcie po 6 alebo 10 kusoch s možnosťou grilovanej alebo medovo-horčicovej omáčky.

Halal Guys, 7 Leaves Cafe otvorte

Grand Canal Shoppes získa medzinárodnú atmosféru vďaka dvojici reštaurácií vedľa seba, ktoré sa majú otvoriť v priebehu niekoľkých týždňov. Halalovci prinesie svoje stredomorské jedlá na Valentína a 1. marca Kaviareň 7 Leaves začne ponúkať čaj inšpirovaný Vietnamom.

Pozorovania

Odchod do dôchodku hráč a herec NBA Dennis Rodman v Sake Rock v parku.

D.J. Pierce , tiež známa ako drag queen Shangela, z filmu A Star is Born, na ostrove Tao v Benátčane.

oblasti 15 las vegas ceny lístkov