Mix Zone Cafe

33402893340289 3340287

Bol to baklažán, ktorý ma odfúkol v Mix Zone Cafe, a, kto vedel?

Milujem staré známe thajské jedlá ako Pad Thai a Tom Kha-rezance, ktoré sú prakticky národným jedlom Thajska, respektíve polievku z kokosu na báze citrónovej trávy a chilli. A milujem susedské thajské reštaurácie, ktoré sú známe a pohodlné ako staré topánky, kde sa môžem hrbiť a nájsť pohodlie v tanieri rezancov a miske pikantnej polievky.

Chrumkavý baklažán (6,50 dolára) v Mix Zone však vyvolal môj záujem. Bude to barové jedlo-baklažán nakrájaný na tyčinky a vyprážaný? Alebo rozmočené plátky restované na panvici? Samozrejme, že nie, pretože tie by ma neodrazili. Namiesto toho to boli tenučké plátky malých japonských baklažánov potiahnuté šupkou, obalené v cestíčku tempuralike, ktoré sa pri varení nafúkli. Plátky so slivkovou omáčkou na boku (takmer kačacia omáčka) priniesli na stôl zmes chrumkavých (obaľovacích) a výnosných (baklažánových) textúr a zemitých (baklažán), neutrálnych (obaľovacích) a sladkých -a kyslé (omáčka) príchute.Bol by som teda celkom spokojný s Mix Zone Cafe práve tam, ale čakalo nás viac dobrých vecí. Nálepky z hrnca mäty a kura (6,50 dolára) mali len iskru pikantnej chuti zabalenú do knedlí, ktoré boli jemne vyprážané na panvici, takže na niektorých miestach boli ostré, na iných nie.

môj krásny michoacan v las vegas

Aj keď sú inovácie v poriadku, je to už dlho, čo som sa luxoval v panangskom karí (8,95 dolára), a tak som usúdil, že som na mieste. V Mix Zone je možnosť tofu, ako aj požadované hovädzie, kuracie, bravčové a krevety (posledné 2 doláre navyše) a za niečo z toho som tiež mal. Nebol som sklamaný; tofu bolo nakrájané na plátky, ktoré boli jemne chrumkavé, takže boli len trochu nafúknuté. Odpočívali v kúpeli krémového, kokosového kari s plátkami ostrej mrkvy a červenej a zelenej papriky.

A tu je to, čo mnohé thajské reštaurácie robia zle: Nevaria kúsky mäsa (v tomto prípade tofu) v omáčke, ale pridávajú ich pri objednávke, čo znamená, že kúsky chutia ako obyčajné staré. namiesto toho, aby sme preberali komplexné chute omáčky, čo spôsobuje dosť zvláštnu dichotómiu chuti. Tu to tak nebolo. Tofu v tomto jedle bolo ochutené skrz -naskrz.

Vyskúšali sme tiež Ga Pow (7,95 dolára), mleté ​​bravčové mäso (alebo hovädzie mäso, ak ho mali alebo kura; krevety boli o 2 doláre navyše) restované v domácej čili omáčke s paprikou, cibuľou a mätou. Tento bol menej tekutý ako Panang, ale oba pôsobili veľmi pekne naberanými lyžicami na hromady dlhozrnnej ryže, ktoré sme dostali.

Rovnako ako väčšina thajských reštaurácií, Mix Zone ponúka celý rad úrovní tepla, ktoré bývajú strašne náročné, pretože jednička jedného muža je desiatka iného muža. Išli sme s číslom 1 a 2, a našli sme 1 primerane miernu, 2 dostatočne pikantné.

Služba bola veľmi dobrá. Naša čašníčka mala modré vlasy a viac piercingov, takže nás varujte, ak niečo také uráža vašu jemnú citlivosť, ale všimnite si, že bola oveľa lepšia ako mnohé zo serverov, s ktorými sa dnes stretávame.

Samotná kaviareň je malá, ale príjemná vďaka jasným farbám a akcentom, ako je dvojhlavňová fontána v blízkosti predných dverí. Hudba je jemná, tempo dostatočne rýchle, bez toho, aby ste sa ponáhľali. Všimnite si toho, že neexistuje žiadna alkoholická služba, aj keď naša čašníčka poukázala na to, že v blízkosti je 7-jedenásť, aby sme si mohli zabehať, ak by sme si mysleli, že majú na sklade naše obľúbené víno. My nie

Boli tiež zo vyprážaných banánov, takže sme museli odovzdať dezert z vyprážaných banánov a lepkavej ryže, ale sme si istí, že baklažán bude čoskoro nazývať naše mená.

A za tieto ceny si to dokonca môžeme dovoliť.

Preskúmanie

Mix Zone Cafe, 2202 W. Charleston Blvd .; 388-0708

Celkovo A-

Jedlo A-

Atmosféra A-

Služba A.

Plusy: Mix obľúbených a nekonvenčných jedál.

Mínusy: Došlo im pár vecí.