Mike Wolfe Čistá hodnota

Koľko stojí Mike Wolfe Worth?

Mike Wolfe Čistá hodnota: 7 miliónov dolárov

Mike Wolfe Čistá hodnota: Mike Wolfe je americká televízna hviezda a lovec starožitností, ktorá má čistú hodnotu 7 miliónov dolárov. Je známy najmä vďaka tomu, že hosťuje na šou American Channel „The History Channel“, ktorá sa začala vysielať v roku 2010. Séria sleduje Wolfa a moderátora Franka Fritza, keď cestujú po celej krajine, aby prehľadali staré obchody, kôlne, stodoly a predaj garáží pre starožitné nálezy. Film „American Pickers“ je jedným z najpopulárnejších programov na kanáli History Channel a v čase písania tohto článku odvysielal počas 22 sezón viac ako 300 epizód. Okrem hlavnej úlohy v seriáli Mike tiež vytvoril šou a slúži ako výkonný producent. V roku 2012 podpísal dohodu o schválení s Indian Motorcycles a vytvoril sitcom, ktorý kúpila spoločnosť CBS. V roku 2018 hosťoval ako „NCIS“ ako sám. Wolfe tiež vydal knihy „American Pickers Guide to Picking“ (2011) a „Kid Pickers“: How to turn Junk into Treasure “(2013).

Skorý život: Mike Wolfe sa narodil 11. júna 1964 v Joliet, Illinois. Mike a jeho dvaja súrodenci, Beth a Robbie, boli vychovávaní slobodnou matkou Ritou. Potom, čo sa rodina presťahovala do Bettendorfu v Iowe, začal vo veľmi mladom veku vyberať a vyberať staré bicykle z koša suseda. Wolfe neskôr začal kontrolovať uličky a opustené domy a hľadať predmety na predaj. Mike navštevoval Sudlow Intermediate School, kde sa stretol s budúcim moderátorom „American Pickers“ Frankom Fritzom a v roku 1982 absolvoval strednú školu v Bettendorfe.

Kariéra: Wolfe začal hľadať starožitnosti a ďalšie skryté poklady ešte predtým, ako nastúpil na základnú školu. Najskôr ho zaujali starožitné bicykle, ktoré viedli ku kariére v súťažných pretekoch a otvoreniu jeho vlastného obchodu s bicyklami The Village Bike Shop. Mike potom začal aktívne vyhľadávať historické bicykle a ďalšie historické nálezy a dodnes s láskou pripomína svoj najlepší nález všetkých čias, ako je sklad plný indických motocyklov. V roku 2000 si v Le Claire v Iowe otvoril obchod s názvom Antique Archaeology a v roku 2011 si otvoril druhé miesto v Nashville v Tennessee. V roku 2012 začal Wolfe predávať svoju vlastnú zbierku osvetlenia Rustorations v obchode Nashville.

Mikeova reputácia hľadania skrytých drahokamov ho upriamila na pozornosť kanálu History Channel. Film „American Pickers“ mal premiéru 18. januára 2010 a prilákal viac ako tri milióny divákov. Bol to najlepšie hodnotený debut siete od premiéry filmu „Ice Road Truckers“. „V roku 2007. Podľa oficiálnej webovej stránky šou Wolfe„ hľadá veci s príbehom, ktoré vypĺňajú niektoré medzery v každodennej histórii Ameriky. “ Okrem svojej práce na filme „American Pickers“ uviedol Mike na trh aj sériu amerických odevov a doplnkov Two Lanes a je vlastníkom Two Lanes Guesthouse, nehnuteľnosti na prenájom v Kolumbii v Tennessee, ktorá umožňuje hosťom „vidieť výbery z predstavenia. že Mike vytiahol zo stodôl a kôlní po celej Amerike prezentovaných ako dekor. “ Penzión Two Lanes Guesthouse sa nachádza nad obchodom s bicyklami Trek, ktorý vlastní aj Wolfe.

(Foto: Rick Diamond / Getty Images)

Osobný život: Mike 30. januára 2012 privítal s Jodi Faeth dcéru Charlie. S Jodi sa oženil 8. septembra 2012, po 18 rokoch randenia. Charlie sa narodila s rázštepovou paletou a v čase, keď dosiahla svoje prvé narodeniny, podstúpila dva chirurgické zákroky, aby upravila stav. Táto skúsenosť inšpirovala Wolfa a Faetha, aby sa stali vyslancami operácie Smile. Jodi v decembri 2013 diagnostikovali non-Hodgkinov lymfóm 2. stupňa a v máji 2020 Mike zdieľal na Instagrame, že Faeth bol šesť rokov bez rakoviny.

Nehnuteľnosť: V roku 2012 spoločnosť Wolfe kúpila dom s rozlohou 5 100 metrov štvorcových v oblasti Leiper's Fork vo Frankline v Tennessee. Dom leží na 32 akroch a jeho súčasťou je knižnica, štyri verandy, telefónna búdka a oplotený výbeh pre psov. Mike a Jodi vykonali niekoľko rekonštrukcií domu a pridali mramorové dosky a nové svietidlá do kuchyne. Wolfe uviedol, že keď uvidel suterén so stodolovými dverami (ideálne miesto na uloženie svojich 40 motocyklov), vedel, že musí kúpiť dom.

Mike Wolfe Čistá hodnota

Mike Wolfe

Čistá hodnota: 7 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 11. júna 1964 (56 rokov)
Rod: Muž
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2021
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia